folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Bağlantı Sorunu (Acil Bi Baksanız)

Wireless Bağlantı Sorunu (Acil Bi Baksanız)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grandmoon
    grandmoon's avatar
    Erkek

ya müridler düne kasdar bişi yoktu saat 8gibi pc'yi kapadım gittim eve sabah bi geldim makinada bağlantı yok

iş yerinde 2 tane pc var 1inde sorun yok herşey normal suan ordan yazıyorum ama diğer makinada bağlantı yok

bağlan diyorum bağlı deil yazıyor deli oldum saat 1e kadar işleri bitirmem lazım ama böyle giderse olmayacak

ve patronla kesin kavga edecem modemi kapadım açtım fişleri çektim taktım yok hala aynı

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=91790

dun bu konuyu açmıştım ordan dolayı olabilir mi eğer ondan kaynaklanıyorsa sistem geri yükledim hata verdi yapmadı şuan yanımda sp2 cd'de yok ne yapacam acil bi yardım edin ya

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

o linkle göre sistem dosyası silinmiş yada değiştirilmiş belk etkisi vardır.sistem geri yüklemeyi dene..iki gün öncesine almaya çalış yada daha öncesine

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grandmoon
    grandmoon's avatar
    Erkek

yav suan bağlı gösteriyor ama bu sefer int. girmiyor ağda görünmüyor orası

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    modemi resetle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

umarim gec kalmamisizdir,

wireless in sifresini degistirirken guvenlik ayar seviyesi ile oynadiysan o yuzden baglanmiyor olabilir.

bazi bilgisayarlar wireless daki guvenlik seviyesini tanimadigi icin baglanamiyor. buyuk ihtimalle bu yuzdendir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 1047 Toplam Mesaj: 5