folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Xiaomi Box Film Kiralama ?

Xiaomi Box Film Kiralama ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba, xiaomi box alsam ,google flim veya apple film uygulamalarını kurup onlar üzerinden film kiralayıp izleye bilir miyim ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet. Ancak Google pahalı. Apple daha uygun. 20-30 TL gibi önemsenmeyecek rakamlara film kiralayabiliyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Abi korsan izle geç, niye para ödeyeceksin :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Filimleri 4k izlemek istiyorum, ayrıca kiralama parası çok değil, saçma reklamlarla uğraşmaya deymez bence

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Reklamlarla uğraşmak istemiyorsan modem arayüzüne veya Xiaomi'nin arayüzüne Adguard DNS yazabilirsin.

Bu arada Apple filmlerinde en beğendiğim nokta ses kaliteli. Benim gibi ses sistemlerine takıntılı birisiyseniz ve evinizde sağlam sistem varsa sinema deneyimi yaşarsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=rjHbqzTnUr0

mkyb tarafından 11/Nis/24 15:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Filimleri 4k izlemek istiyorum, ayrıca kiralama parası çok değil, saçma reklamlarla uğraşmaya deymez bence

Her içerik 4k değil ama google'a x film izle dediğinde karşına gelen sitelerin içeriğini reklamsız çeken kullanışlı bir arayüzde kullanıcıya sunan ücretsiz ve epey iyi bir uygulama.

https://github.com/keyiflerolsun/Kekik-cloudstream

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Apple TV. Hem arşivi geniş hem de çok ucuz. Geçen gün 300 Spartalı vardı tv de. Bira bakınayım dedim. Sonra gittim Apple TV den 17 liraya satın alıp baştan bir daha izledim. 

Toplam Hit: 302 Toplam Mesaj: 7
film kiralama