Yeni Proje - Tükenmişlik - İlham

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhaba üstadlar 30 yaşıma geçen ay girdim bu yaşıma kadar iyi kötü her zaman aklıma bir fikir gelirdi ve bu fikirleri hayata geçirirdim. Kimisi çöpe gitti kimisi para kazandırdı, kimisini başkasına sattım. Fakat şimdi artık proje ve fikir üretemiyorum. Genelde yapılmamış şeyleri yapmayı çok seviyorum. Yada daha iyisini fakat şu anda yapacak birşey bulamıyorum.

Böyle durumda olan var mı ? 

Bu durumlardan nasıl çıkılır ? 

İlham kaynağı olarak neler kullanıyorsunuz ?

Ne yapınca ilham geliyor sizlere :D 

Fikirlerenize ihtiyacım var. 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

sosyal medyadaki reklamlar her konuda ilham kaynagim.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Kafayı dağıt ortam değiştir bi hava al

Mesela hiç tanımadığın bi semtte dayıların dedelerin oturduğu kahveye git sohbet et illaki hayat hikayesini anlatmak isteyen çıkacaktır dinle kafan boşalır baya :)

güldüğüme bakma dalga geçmiyorum ciddiyim

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bütün hayatım ömrüm ortaya bir şeyler koyup hayallerin peşinde koşmak için kendimi geliştirmekle geçti. Biraz kendimi geliştirdim dediğim döneme girdiğimden beri aklıma zerre fikir gelmiyor

Parası felan da umrumda değil, öyle bir uygulama yapayım ki 100k 1m indirilsin veya aktif kullanıcısı olsun :D

Ama yok abi fikir yok, ilham yok. Belki biraz çabayla her şeyi yapabilecek/yapasam da öğrenecek durumdayım ama yok işte 

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 477 Toplam Mesaj: 4
ilham yeni proje