Alınık Az Kullanılmış LG G2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Selam hocalar

LG G2 (siyah) almaya karar verdim. Bir kaç ay kullanılmış, kutusu aksesuarı vs vs tam olan LG yetklisi servis garantili ürün arıyorum. Tercihen 16 GB. Satan var mı ? ya da nerden kimden alabilirm? tanıdık, güvenilir bir yer/kişi var mı bildiğiniz?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

burdaki ilanlar genelde 0 ından 50-100 tl ucuza bol kullanılmış oluyor.(tok satıcı adamlar) 

2.el olarak donanımhaberde baya ilan var ama güven konusunu bilemem

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam bende arada bir bakıyorum bu telefona. 32 GB siyah ithalatçı garantili (delta) 1.200 TL civarında. Gitti gidiyorda. Gittigidiyor bonus'a 100TL bonus veriyor 1100TL. Birde %7 avantajx geri ödemesi var 1000TL ye sıfır lg g2 32 GB alınabiliyor.

Ancak ikinci ellerine bakıyorum 1000TL den pahalı. 1100TL 1000TL felan istiyorlar ikinci ele. Ve ithalatçı garantili çoğu.

Bu telefonun ikinci eli en fazla 700TL eder.

Millet kafayı yemiş.

Paran varsa 0'ını al hocam uğraşma milletin kokuşmuş malı ile.

DrKill tarafından 13/Eki/14 10:12 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Her g2 konusuna yazıyorum bende 16 gb beyaz lg g2  var 2013 kasımda teknosadan alınma cizik darbe yok alırken kasko yaptırmıştım 1 yıl kasımda dolacak kasko ile birlikte 3 yıl garantiliydi  daha hemen hemen 24 25 ay garantisi var 950 tl ye bırakayım sana. :))

Edit:amk simdi farkettim arka taraftaki lg yazısının L si yok düşmüş: )) bu haliyle 900 e bırakırım: )

beyaban tarafından 13/Eki/14 10:48 tarihinde düzenlenmiştir

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

bende bakıyorum bu ara, fakat tereddütlerim var iphone 5 i satıp bunu almakla hata mı yapıyorum acaba diye :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam 2. el G2 alınmaz. Zira G2 iyi telefon tamam eyvallahta millet o kadar büyüttü ki telefonu sanırsın iPhone. Adamlar sıfır fiyatına 2. el satıyor. Al bi tane paralel ithalat sıfır G2 keyfine bak en azından götüne ilk sen takarsın şarj aletini.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Hocam 2. el G2 alınmaz. Zira G2 iyi telefon tamam eyvallahta millet o kadar büyüttü ki telefonu sanırsın iPhone. Adamlar sıfır fiyatına 2. el satıyor. Al bi tane paralel ithalat sıfır G2 keyfine bak en azından götüne ilk sen takarsın şarj aletini.

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-6-vs-LG-G2

G3'le karşılaştırmıyorum bile :))

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Daha öncede söyledim iPhone alıyorsanız donanıma ödeme yapmıyorsunuz. ios'a ödeme yapıyorsunuz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

MediaMarkt antalyadan dün sıfır, LG Türkiye garantili, 16 GB G2'yi 1250 TL'ye aldım. 1000 - 1100 TL'ye ithalatçı firma garantiliye vereceğine veya ikinci el alacağına bunu alabilirsin bence. Ayrıca yaklaşık 70 TL farkla 9 taksite de böldürebiliyorsun telefonu (Denizbank bireysel ihtiyaç kredisi ile).

Telefon gayet kullanışlı ve fiyatına göre fena değil. Fena değil dememin sebebi bataryasının değiştirilemiyor ve SD kart takılamıyor olması.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Adaş sana 3 aylık S4 satayım.

Kılcal cizik bile yok, Spigen Slim Armor kılıf ile kullanıldı.

HoLyCat tarafından 13/Eki/14 11:26 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-6-vs-LG-G2

G3'le karşılaştırmıyorum bile :))

Sen şimdi macbook ile diğer windows tabanlı laptopları da donanıma göre karşılaştırısın.

Fikir vermesi açısından şu videoya bak:

http://www.youtube.com/watch?v=nCln9_mgZJo

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 4607 Toplam Mesaj: 37