folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Dokunma İle Ses Azaltma Yükseltme Launcher Tavsiyesi.

Android Dokunma İle Ses Azaltma Yükseltme Launcher Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Normalde 2 3 senedir nova launcher kullanıyorum ve tüm taleplerimi karşılıyor.

Fakat bir ihtiyacım var ki iki parmakla dokunup ( yada buna benzer bir hareket ) fiziksel tuşlar olmadan sesi azaltıp yükseltebilmeye ihtiyacım var.

Hangi launcher larda bu özellik var ? Yada kullandığınız bir program var mı buna benzer ?

Edit : Google play de ki çoğu app saçma sapan ya desktopa düğme ekliyor yada garip yerlere bir şeyler eklemek sureti ile yapıyor. Bana tamamen tek hareketle bir yerlere tıklamadan bunu yaptırabilecek bir şey lazım.

Çift tıklama ile ekranın kapanıp açılması gibi. 

iLLuMiNaTi tarafından 04/May/21 13:46 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

up.

sen Ses demişsin, ben de Ekran Işığı diyorum.

bana da Ekran Işığını, tek parmak, ekran kenarında kaydırarak aydınlatıp-karartabilen bir uygulama lâzım. 

ama sanki, arayüz değil de, android'in kendisinin bunu yapması veya android'in söz konusu uygulamaya izin vermesi gerekiyor, gibi. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

ama sanki, arayüz değil de, android'in kendisinin bunu yapması veya android'in söz konusu uygulamaya izin vermesi gerekiyor, gibi. 

Launcher lar zaten bu işe yarıyor ve bu şekilde davranıyor.

Yukarıda verdiğim örnek gibi. Nova launcher ekrana çift tıklayınca ekran kapanıyor tekrar tıklayınca açılıyor gibi.

Toplam Hit: 1504 Toplam Mesaj: 3
launcher