folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Apisi Olan Sesli Yapay Zeka

Apisi Olan Sesli Yapay Zeka

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese selam,

Apisi olan siri gibi sesli yapay zeka yapısı var mı ben ses kaydını o apiye atayım o api bana cevap sunsun vsvsvs.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Hacı öyle bişey yok bildiğim kadarıyla veya varsa da çok popi değildir ama bizim arkadaş şöyle birşey yapmıştı;

Seni sürekli olarak dinliyor, duyduklarını speech to text api ile chatgpt'ye gönderiyor, aldığı cevabı da sana speech to text yapıyordu.

Ama çok geç cevap veriyor. Elinde hazır cevaplar olmalı. Geçişlerde kullanacağın sesler olmalı. "Imm bir düşüneyim", "Sorunuza nasıl cevap verebilirim diye düşünüyorum." vs. gibi kullanıcı göt gibi kalıyor 8-10 saniye cevap süresi oluyor. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 249 Toplam Mesaj: 2
yapay zeka