folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Arena Of Valor: 5V5 Arena Oyunu

Arena Of Valor: 5V5 Arena Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar online coklu ve tekli savas oyunu bilenler vardir belki bilmeyenler ve bu tarz oyunlar sevenler icin vazgecilmez bir oyun. Tavsiye ederim fakat bagimlilik yapabilir dikkat edelim ozellikle ögrenci arkadaslar ;) oyunu google play storede bulabilirsiniz amac karsilikli kuleleri yikmak. Savasci herolar var cok karakter var karakterler  iyi. 

Gorsel 1 

Gorsel 2

Gorsel 3

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

kardes niye yazdın böyle oyunları yav 2 saattir başındayim :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Vainglory mobil için daha iyi bence.

Buna muadil olarak da Mobil Legends vardı çok oynadım ama son dönemde boku çıktı. Mesaj bile atmadığım maçta küfür ettiğim gerekçesi ile ceza aldım direkt sildim. 2 bin maçım vardı tek seferde sildim attım. Eğlenceli ama çoluk çocuk kaynıyor ve saçma şekilde para kazanma üzerine oyunu sikip atıyorlar. İlla ki MOBA istiyorum diyorsanız DOTA 2 oynayın gerisi tıraş.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lol gelin :d

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

birebir aynı fakat eğlencesi 3 kat daha fazla benim oynadığım oyuna davet ediyorum, Heroes Evolved: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsg.heroesevolved&hl=tr

Europa - ASgard serverında Xsentus olarak araryın, tbt diye mesaj atın beraber maç atalım, Lol daki tüm karakterler farklı tema ve isimler ile var şimdiden 100den fazla hero var, 3 senedir aktif oynuyorum haftada 1 fln.. tavsiye ederim

oyuncular ağırlıklı avrupa ve rusya, hiç türk yok gibi , sıfır küfür ve flame var, ranked sistemi çok iyi ve rekabetçi, afk kalan disiplin cezası alıyor, puanı 80 nin alına düşünce ranked oyuna giremiyor... vs

son olarak ayrıca windows steam verisyonuda çıkmış:https://store.steampowered.com/app/534820/Heroes_Evolved/

EdepsizPenguen tarafından 31/Ağu/19 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 1390 Toplam Mesaj: 5
online arena of valor arena oyna savaş of