Bozuk Para İle Calisan Bilgisayar Yapmak Istiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aragorn
    Aragorn's avatar
    Erkek

sewgili müridler elimde 15 tane bilgisayar war bu bilgisayarlari bozuk para ile calisan bilgisayar haline getirmek istiyorum yanniz bu konu hakkinda hic bilgim yok konu hakkinda bilgi sahibi olan we yardimci olabilicek müridlere sewgilerimi saygilarimi we sonsuz tesekkürlerimi bi borc biLirim simdiden saolun

evil will do anything to live
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

taksimdeki otellerde böyle bi uygulama vardı atıyordun 0,50 kuruş veya 1 tl ile internete girebiliyordun.sen nerede kullanmayı planlıyorsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Hocam inanırmısın ilk defa böyle birşey duyuyorum. Para ile çalışan bilgisayarmı vallaha ilginç yaparsanda helal olsun ne diyim.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam inanırmısın ilk defa böyle birşey duyuyorum. Para ile çalışan bilgisayarmı vallaha ilginç yaparsanda helal olsun ne diyim.

-----------------------------

Olur neden olmasın. Para atıldığında elektirik sistemini devreye sokacak birşey neden olmasın.

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    personelden tasarruf mu :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    power düğmesinin kablolarını yukardaki bi hazneye çekersin kasaların üzerine şekil güzel kaliteli ufak bi para atma kasası daha yaparsın böyle ya sağından yada solundan aşşağı doğru uzanır parayı attığında power kabloları birbirine değer ve pc çalışır :D basit bi fikir ama geliştirebilirsin hocam biraz düşün sadece.. (:

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca ip bağlayıp içine sallarlar onun içinde önlem al :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    hazır bozuk para sistemleri olabilir. onları bir araştır. onlardan alıp power'a bağlarsın olur biter

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam   var öle  sistemler  almanya daki internet cafeler  öle  ama  power e bagli  degil  bizim  akinsift gibi bi  yazilim  var  para  aparatini  nasil  bagliyorlar  bilmiyorum  ama  parayi  atinca akinsoft tarzi  program  aciliyor  ve  kullaniyorsun atiigin  paranin  karsiliginda  verilen sure  bitince  tekrar  kitleniyo  yazici da ayni  sekilde  calisiyor 

aklın yolu birdir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Izmir, Balcova, Agora alisveris merkezin de mi ne vardi o tip kabinet seklinde, 1TL atiyordun, pc aciliyordu 1 saat giriyordun nete, hatirliyroum sanki oyle briseyler :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    baba power e bağlarsan süre bittiğinde çat diye kapanır diye düşünüyorum fi bu da kaş yaparken göze mal olur bence
Toplam Hit: 7565 Toplam Mesaj: 27