folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder BTK, Düşük Çekim Kalitesi Nedeniyle Türk Telekom'u Uyardı

BTK, Düşük Çekim Kalitesi Nedeniyle Türk Telekom'u Uyardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Sayfalar/3N-Mobil-Haberlesme-Hizmet-Kalitesi-Bildirimleri-Kapsaminda-AVEA-ILETISIM-HIZMETLERI-ASye-Uyari

Trabzon ile ile kalsa Türkiye genelinde çekmiyor zaten.

mkyb tarafından 16/Şub/17 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Vodafone da ayni, farkli bi durum yok ortada. X firması surda ceker Y cekmez. Baska yerde Y ceker X cekmez. Sonra baslarlar benim tarife su X guzel bence X e gec. Yok o pahallı bence sen Z ye gec falan filan. Adam gibi 5-6 firma olsun alt yapisi sağlam rahatça seçim yapalim. He fiyatlar normal midir onu da bilmiyorum..

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İstanbul geneli için konuşacak olursak :

1. Turkcell

2. Vodafone

3. TT

Türk Telekom'un özellikle kırsalda çekimi sıkıntılı. Şehir dışına doğru çıkın anında şebeke gidiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Vodafone daha beter amk

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Turkcell alt yapıya ciddi yatırım yapıyor. Pahalı ama adamlar hakkını veriyor.

Ofisin belli bölümünde turkcell harici diğer çekmiyor :)

Turkcell rulz

Martech tarafından 16/Şub/17 19:46 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.donanimhaber.com/operatorler--kurumsal-haberler/haberleri/Son-10-yilin-buyume-rekorunu-kiran-Turkcell-2016da-157-milyar-dolar-kr-etti.htm

hani biz en pahalıydık

hani biz en kazıktık

hani biz en kakaydık

diyesim geldi. yanlış anlaşılmasın :) 

2 hizmet arasında dünyalar kadar fark var. müşteri hizmetleri bakımından enpara ile birlikte en iyisine sahip turkcell tabi binlerce çalışanın hepsi aynı değil

Fakat amma velakin kaan bey (Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu) her büyük şirketin başına yeni gelen kişinin yapacağı basit ama etkili yöntemi yaptı

1. şirket giderlerini kıs , maliyetleri düşür. ( turkcell sponsorluğunda yapılan ancak son kulanıcıya etki etmeyen sponsorluklar aktiviteler vb. )

2. Paketlerin hepsina zam fakat içerikleri de bi okadar zenginleşti. ( hiç bir operatörde devir değiştiren bir 4g paketi yok dikkatinizi çektiyse) 

3. Personel eğitimleri arttırıldı.  2016-2017 yılında turkcell hiç olmadığı kadar fazla sertifikasyon ve eğitim düzenledi. Eğitimden başarı ile geçenlere ücretsiz sağlık ve hayat sigortası yapıldı.

4. Turkcell iletişim merkezlerinde satılan ürün segmenti arttırıldı. Bundan 2 sene önce sadece cep tefonu almaya gelirdi müşteri. Bundan 1 yıl önce cep telefonunun yanına Tablette almaya geldi şimdi Tablet , VR , Akıllı Saatler , Akıllı Aksesuarlar ( SmartWatch vb. ) Kontrat ile alınabilen pahalı kulaklık vb. aksesuarlar , Playstationlar , Laptoplar , Projeksiyon cihazları. 

Sizin ihtiyacınız olmayabilir fakat 70 milyonluk ülkede herkezin farklı ihtiyaçları var. Siz 10.000 Euro ya teknenize tv sistemi yaptıramayabilirsiniz yada yaptıradabilirsiniz. Fakat biz kontratlı vınn wifi ve projeksiyon cihazı ile o ihtiyacı daha ucuza gideririz. bunlar örnekler. 

Şimdi bir müşteri olarak bende biliyorum vodafone ve avea daha ucuz. Avea yı zaten sktr et içinde kontor internet paketi olsa bile çekmiyor zaten , vodafone müşteri hizmetleri beni o kadar çok uğraştırdıki zamanında hala gıcık oluyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Yine de vodafone kadar berbat olamaz.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

aveadan şaşmam. istanbul'daykende kullanıyordum şuan ankara>beypazarı'ndayım yine kullanıyorum(bimcell e geçtim ama yine de avea oluyor) 33 tl 7gb internet ve taah. yok.

turkcel bana çok pahalı geliyor vodafone da paketleri yetersiz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Reklamları izlediniz.

The Beginning and The End.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Vodafone bu aralar gerçekten çok kötü. Bundan iki sene önce oldukça memnundum. Sıkıntı yoktu fakat şimdilerde beni bezdiriyor. Lise dönemlerinde kullandığım avea'ya benziyor.

Herkes söylemiş bende söylemeden geçemeyeceğim 3-4 sene Turkcell kullandım, Turkcell gibisi yok.

Sadece bi imza..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Vodafone bu aralar gerçekten çok kötü. Bundan iki sene önce oldukça memnundum. Sıkıntı yoktu fakat şimdilerde beni bezdiriyor. Lise dönemlerinde kullandığım avea'ya benziyor.

Herkes söylemiş bende söylemeden geçemeyeceğim 3-4 sene Turkcell kullandım, Turkcell gibisi yok.

4g ye geçişten önce vodafone daha iyiydi hocam

Toplam Hit: 3683 Toplam Mesaj: 31
avea