folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Cryptotab Geliri Tanıtımı Ve Kazancın Nasıl Harcanacağının Öğrenilmesi..!

Cryptotab Geliri Tanıtımı Ve Kazancın Nasıl Harcanacağının Öğrenilmesi..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çift Laptop ile 6 gün kadar oluyor Crypto Tab kazıyorum, bu sürede 4 gün kadar yaklaşık sürede 17$ para kazandım, ve parayı çektim, 1$ Transfer bedeli keserek, 1 günden fazla geçen bir sürede para Blockhain cüzdanıma 16$ olarak geldi, Kesinlikle Laptopları çok kasmıyor, Bilgisayarınızda gözle görülür kasmaya neden olabilecek önemli bir iş yapıyorsanız, iş müddetince programın sol alt köşesindeki ayardan kazma gücünü düşürebiliyorsunuz, ben bu kadar sürede referans olmadan bu geliri kazandım, ve şu anda 2 gün olmadan yine 3.3$ an itibari ile gelirim birikti (Bunu henüz çekmedim).. Toplamda 6 gün kadar sürede 20$ kadar bir gelir elde ettim.. 

Laptop Bilgileri..
    ----------------------------

4 çekirdek i3 - 8 GB ram.
    2 çekirdek Celeron 4 GB ram.

Buda ödeme aldığımın kanıtıdır....

http://i.hizliresim.com/AzLr0v.png   Arkadaşlar 16$ değil 16 Cent imiş kazancım.. Her kesten özür dilerim, bir hata olmuş..

Bunu şu nedenle paylaştım, bu miktar paraya ihtiyacı olan arkadaşlarımızın değerlendirebileceğini düşünüyorum, hiç bir işe yaramazsa bile bir çoğunuz için, internet aidat paranızı çıkartır, tabi ufak da bir cep harçlığı bırakır mantığı ile isterseniz değerlendirebilirsiniz, ama eğer referanslarınız olursa, bu geliriniz ciddi düzeye ulaşabiliyor, binlerce dolar aylık gelir kazanmanız mümkün.. Bu nedenle size referansımı bana destek olmak isteyenler için bırakacağım, ama isteyen Referanssız olandan da kaydolabilir..  (Site kurallarına göre her iki seçenek olmak kaydıyla referans link paylaşım yapılabilir..)

Telefonunuzdan bu miner işlemini yapmayın, işlemciyi incitebilir, çünkü ısınma yaratıyor, Laptoplarınızın da, fan soğutucusu yolunun açık olduğundan emin olun, Laptopun ya da masa üstü Bilgisayarın sürekli çalışması gerek, ona göre..

Normal giriş..: https://getcryptotab.com/tr/cryptosearch/ 

Referansımla.: https://get.cryptobrowser.site/tr/1919591/ 

Kendinize referans sağlarsanız daha çok gelir elde edersiniz... Kendi Brovserini indirip kurarsanız 8 kat daha hızlı kazıyor, normal Crom tarayıcısında çok yavaş kazar haberiniz olsun.. Kayıt olayı (Para çekme esnasında sizden sosyal medya hesabınızla giriş yap diyecek, girdiğiniz zaman kayıt olmuş oluyorsunuz, sistem sizi unutmuyor... Sahtekarlık yapmak imkansız..) isterseniz Facebook üzerinden, Google üzerinde veya oradaki her hangi bir kabul edebileceği zaten simgesi var, sosyal medya hesabınızı göstererek gerçekleştireceksiniz, bunu mutlaka yapın, bir aksilik olursa geri açıldığında, ya da kurduğunuzda kazdığınız BTC kaybedilmemiş olur.. Kendi Tarayıcısını indirirseniz hızlı kazarsınız.. 

Şimdi arkadaşlar benim buradaki bilen arkadaşlardan öğrenmek istediğim soruya geldi sıra, Bu Blockhain cüzdanımdaki 16$ harcamak istiyorum, nasıl harcarım bu parayı.. Telefona paket yüklemek veya mesela Bilgisayar ürünü almak istersem ne yapmalıyım..?

ShockMan tarafından 17/Tem/18 11:50 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Arkadaşlar çift Laptop ile 6 gün kadar oluyor Crypto Tab kazıyorum, bu sürede 4 gün kadar yaklaşık sürede 17$ para kazandım, ve parayı çektim, 1$ Transfer bedeli keserek, 1 günden fazla geçen bir sürede para Blockhain cüzdanıma 16$ olarak geldi, Kesinlikle Laptopları çok kasmıyor, Bilgisayarınızda gözle görülür kasmaya neden olabilecek önemli bir iş yapıyorsanız, iş müddetince programın sol alt köşesindeki ayardan kazma gücünü düşürebiliyorsunuz, ben bu kadar sürede referans olmadan bu geliri kazandım, ve şu anda 2 gün olmadan yine 3.3$ an itibari ile gelirim birikti (Bunu henüz çekmedim).. Toplamda 6 gün kadar sürede 20$ kadar bir gelir elde ettim.. 

Laptop Bilgileri..

Bunu şu nedenle paylaştım, bu miktar paraya ihtiyacı olan arkadaşlarımızın değerlendirebileceğini düşünüyorum, hiç bir işe yaramazsa bile bir çoğunuz için, internet aidat paranızı çıkartır, tabi ufak da bir cep harçlığı bırakır mantığı ile isterseniz değerlendirebilirsiniz, ama eğer referanslarınız olursa, bu geliriniz ciddi düzeye ulaşabiliyor, binlerce dolar aylık gelir kazanmanız mümkün.. Bu nedenle size referansımı bana destek olmak isteyenler için bırakacağım, ama isteyen Referanssız olandan da kaydolabilir..  (Site kurallarına göre her iki seçenek olmak kaydıyla referans link paylaşım yapılabilir..)

Telefonunuzdan bu miner işlemini yapmayın, işlemciyi incitebilir, çünkü ısınma yaratıyor, Laptoplarınızın da, fan soğutucusu yolunun açık olduğundan emin olun, Laptopun ya da masa üstü Bilgisayarın sürekli çalışması gerek, ona göre..

Kendinize referans sağlarsanız daha çok gelir elde edersiniz... Kendi Brovserini indirip kurarsanız 8 kat daha hızlı kazıyor, normal Crom tarayıcısında çok yavaş kazar haberiniz olsun.. Kayıt olayı isterseniz Facebook üzerinden, Gmail üzerinde veya oradaki her hangi bir sosyal medya hesabınızı göstererek gerçekleştireceksiniz, bunu mutlaka yapın, bir aksilik olursa geri açıldığında, ya da kurduğunuzda kazdığınız BTC kaybedilmemiş olur.. Kendi Tarayıcısını indirirseniz hızlı kazarsınız.. 

Şimdi arkadaşlar benim buradaki bilen arkadaşlardan öğrenmek istediğim soruya geldi sıra, Bu Blockhain cüzdanımdaki 16$ harcamak istiyorum, nasıl harcarım bu parayı.. Telefona paket yüklemek veya mesela Bilgisayar ürünü almak istersem ne yapmalıyım..?

Bitcoin ile ödeme alınan yerlerde blockchain uygulamandan qr kodu okut, ödemeyi onayla.

Asıl soru şu: Bitcoin aktif hayatta ödeme sistemi olarak ne kadar kullanılıyor?

İkinci yöntem: TR borsalarından birine gönder, banka hesabına çek. Ekmek almak için kullan. Blockchain cüzdanın değil de borsalardan birindeki cüzdanını verirsen aradaki masraflardan kurtulursun.

---

Senin ref'inle kayıt oldum ama kullanıcı adı mail şifre falan istemedi. Direk tarayıcıyı indirdim. Doğru mu?

NoktaliVirgul tarafından 17/Tem/18 08:36 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Laptop Bilgileri..

Kendinize referans sağlarsanız daha çok gelir elde edersiniz... Kendi Brovserini indirip kurarsanız 8 kat daha hızlı kazıyor, normal Crom tarayıcısında çok yavaş kazar haberiniz olsun.. Kayıt olayı isterseniz Facebook üzerinden, Gmail üzerinde veya oradaki her hangi bir sosyal medya hesabınızı göstererek gerçekleştireceksiniz, bunu mutlaka yapın, bir aksilik olursa geri açıldığında, ya da kurduğunuzda kazdığınız BTC kaybedilmemiş olur.. Kendi Tarayıcısını indirirseniz hızlı kazarsınız.. 

Bitcoin ile ödeme alınan yerlerde blockchain uygulamandan qr kodu okut, ödemeyi onayla.

Asıl soru şu: Bitcoin aktif hayatta ödeme sistemi olarak ne kadar kullanılıyor?

İkinci yöntem: TR borsalarından birine gönder, banka hesabına çek. Ekmek almak için kullan. Blockchain cüzdanın değil de borsalardan birindeki cüzdanını verirsen aradaki masraflardan kurtulursun.

---

Senin ref'inle kayıt oldum ama kullanıcı adı mail şifre falan istemedi. Direk tarayıcıyı indirdim. Doğru mu?

Doğrudur hocam teşekkür ederim, şey yani mesela borsadan bir cüzdan açarak buradan para çekersem daha iyi olur diyorsunuz, peki bu tavsiyenizi değerlendireceğim, teşekkürler.

Not: Hocam Facebook, ya da Google hesabınızla iliştirirseniz iyi olur, böylece bir terslik olursa sistem burada hafızada tuttuğu bilgileri işleme almaya devam ediyor, bir kaybınız olmaz.. para çek gönder de zaten ister.. o zamana varmadan yaparsanız olası aksililerden korunmuş olursunuz..

İliştirme şöyle yaparsınız, sağ başta bulunan, üç üst üste çubuk var ona tıklıyoruz, açılan mini pencereden, para çekmeyi denemek istiyoruz, o esnada sistem bir sahtekarlık eylemi ve güvenliğiniz için diye bir şeyler diyerek sosyal hesaplarınızla işleme devam etmenize dair seçenek gösterecek, devamında sisteme hesabınızı eklemiş olursunuz, ve mevcut kazmalarınız artık bu sosyal medya hesabınızda saklı kalacaktır.. Hangi bilgisayarda açarsanız anında ekrana son kazdığınız bilgiler gelecektir..

ShockMan tarafından 17/Tem/18 11:22 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam referansınla kaydoldum ama 4gün boyunca 24 saat açıkmı kaldı bilgisayarın bu kazancı elde etmek için?

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

Hocam referansınla kaydoldum ama 4gün boyunca 24 saat açıkmı kaldı bilgisayarın bu kazancı elde etmek için?

Öncelikle teşekkür ederim, Kesinlikle her iki laptop ta hiç kapanmadı.. Bilgisayarınızı yıpratmaz, ve dediğim gibi eğer önemli bir iş yapıyorsanız ki buna oyun oynamak da dahildir, tarayıcıda ana tabloda sol altta bulunan, ayar yerinden kazma hızını, yani işlemci kullanma oranını düşürebilirsiniz, her anlamda size mani olmaz, işiniz bitincede yine isterseniz ful yaparsınız, daha çok kazanmak için, çevrenizdeki insanlara, facebook ta tanıdıklara, söyleyerek referans sağlayabilirsiniz, ve gerçekten de bu para kazandırıyor..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

nasıl kayıt oluyoruz ?

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Evde bosta 2 3 pc var biri detaylı bir döküman yazsında bizde girelim nereden üye olunuyor ne hesap açıyoruz filan

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar verdiğim linklerden hangisini seçerseniz indirdiğiniz tarayıcısı olacak, kurup oradan gelen ekrandan başlatıyorsunuz işi.. Sosyal medya hesabınızla iliştirmenizi de anlatmışım zaten.. yine de sorularınız olursa yanıtlayacağım....

Crom tarayıcısına bunun eklentisi var kurarak da başlatabilirsiniz, ama tavsiye etmem, çok ağır işler, bu verdiğim linklerden birisi ile başlarsanız 8 kat daha hızlı kazar..

ShockMan tarafından 17/Tem/18 10:41 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

nasıl kayıt oluyoruz ?

Bunlardan birisine giriyorsun tarayıcıyı indirip kuruyorsun.. çok basit..  Sağ başta üst üste üç yatay çubuğa tıklayarak geldiğiniz Para çekme kısmından da google hesabını, yada facebook hesabını verip giriş yapıyorsunuz, böylece sisteme kaydınız gerçekleşmiş oluyor.. para çekme işlemin ise ödeme limitine henüz ulaşmamışsa, uyarı alıyorsun, ama yinede bu sayede kaydın gerçekleşmiş oluyor, limite ulaşınca da artık sana sosyal medya hesabını sormuyor, ve böyle devam ediyorsun kullanmaya, referansların oldukça da kazancın daha da artacaktır.

ShockMan tarafından 17/Tem/18 11:25 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Ödemeyi nasıl alıyorsun?

kripto para ilemi yoksa banka vb. Araçlar ilemi?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam görselde 0.16$ var yalnız

iyibu! yeniden..