folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Devlet Üniversiteleri Paralı Olsun

Devlet Üniversiteleri Paralı Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:
    -----------------------------

Not: Her üniversite okuyan bilim adamı olmuyo a.q. İmam hatipler muhabbetine Meslek liselerini öldürdü o sizin yandaşlarınız olacak pijler. Şimdi sağa sola yok yök başkanı bunu demiş şunu demiş bok atın. Ve her muhabbetide siyasete getirmeyin.

Sen kmsin de böyle bi genelleme yapıon, sen nasıl onun bunun anasına kufredersin?? Ben de seviyene inip

sen ve senn zihniyetindeki picler desem ne olacak??? Ayrıca nerde ne konusulacagını sana mı sorcaz karanlıgın savunucusu!!! sie aq sie 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    ibosoft bunu yazdı:

Not: Her üniversite okuyan bilim adamı olmuyo a.q. İmam hatipler muhabbetine Meslek liselerini öldürdü o sizin yandaşlarınız olacak pijler. Şimdi sağa sola yok yök başkanı bunu demiş şunu demiş bok atın. Ve her muhabbetide siyasete getirmeyin.

Sen kmsin de böyle bi genelleme yapıon, sen nasıl onun bunun anasına kufredersin?? Ben de seviyene inip

sen ve senn zihniyetindeki picler desem ne olacak??? Ayrıca nerde ne konusulacagını sana mı sorcaz karanlıgın savunucusu!!! sie aq sie

----------------------------

levrek 1..

+ ne zamandan beridir meslek liselilerin önlerini kesenler aydınlığı savunan biz karanlıkçı olduk lan, işinemi gelmedi o soylu ve asil grubunuza çomak mı kaçtı...

+
    Sen önce şu allta açtığın konuda A.B.B.B hakaretini gidipte delikanlı gibi yaptı Kızılayda sonra gel bana caka sat pp..?'!!!....

21. yuzyılda (sozde) laik,demokratik bir ulkenin baskentinin belediye baskanı. gercekten on tane or.spu biraraya gelse senin gibi bi daha uretilemess.

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bence paralı üniversite olayına bu kadarda sert bakmamak lazım şöle düşünün yıllardır Türkiye'de bir dersane gerçeği var bence asıl bu dersanelere verilen paralara yazık okulda verilen eğitim yetersiz ve sınavla benzeşmediği için dersanelere çok büyük paralar akıtılıyor eğer sözü edilen para 8-10 bin YTL olarak düşünürsek iyi bir dersaneye senelerce gidip daha sonra üniveriteyi kazanamayıp biraz daha gidip sonunda istemediğin bir yere gitme gibi yüksek ihtimalli bir olasılığı düşünürsek dersana parası bu parayı katlio :D eğer dersanalere verien bu paralar üniversitelere akıtılırsa öss kalkabilir herkezde istediği bölümü okyabilir(hatta kendi şehrinde okursa daha da tasarruflu olur) tabi fakir öğrenciler napacak derseniz kredi verilebileği gibi başarısına göre burslar da verilebilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    kardeş saçmalama adam 2 milyardan 5 sene dershaneye gitse 10 milyar eder bea. bu ki her dönem ünive 10 milyar versen 4 yılda 40 milyar 5 yılda 50milyar devlet üniversiterli paralı olucakta özel üniversiteler nolcak peqi. ? bu salakta boş boş konuşmuş amk çocuğu çok para veriyonuz milletede onlarda 10 milyar neki bizim çocuk okusun die gönderecek dimi ? yawşak.

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    ya bu insanlar bir kez olsun Cumhuriyet rejimine Atatürk e ve ilkelerine objektif yaklaşamayacak mı?

ya ne alakasi var şimdi? 

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    avrupada okuyosan en kotu 400 euro burs aliyosun karsiliksiz.bu ne a.q.gene parasi olanlar okuyacak parasi olmayanlar okuyamayacakmi.bu nasi bi sacma dusuncedir.okuduktan sonra odesin diyo gerizekali.iste hayatta 1 kurus bile kazanmamis calismamis adami basa getirirsen boyle olur hersey cok kolay sanki.okul harcini zor yatiriyoz kaldiki masraflari saymasan bile 5 bin ytl yuh be

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:
    kardeş saçmalama adam 2 milyardan 5 sene dershaneye gitse 10 milyar eder bea. bu ki her dönem ünive 10 milyar versen 4 yılda 40 milyar 5 yılda 50milyar devlet üniversiterli paralı olucakta özel üniversiteler nolcak peqi. ? bu salakta boş boş konuşmuş amk çocuğu çok para veriyonuz milletede onlarda 10 milyar neki bizim çocuk okusun die gönderecek dimi ? yawşak.

Biraz seviyeli konuş olayı yanlış anlamış olabilirim ama bu sana hakaret etme hakkını vermez ;) Dediğin gibi eğer fiyat 40 milyarı bulcaksa zaten özel üniden farkı kalmıyor ama benim dedim gibi daha uygun fiyatlar sağlanırsa bence paralı olabilir...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

zaten nasıl gircez die bi tarafımızı yırtıorz. 

hiç urasmaın böle öküzlerle a.k

direk buna aktarın. >> http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=55134

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

cyrpt bunu yazdı:
    Notta kımlerden bahsettıgını bıraz daha acık yazsan yanlıs anlasılma olmasa...
    Kat sayı eşitsizliğini kim savunanların alayını, bunu uygulayanlarında

Ayrıca daha kendi hayatını bile düzene sokmaktan aciz bikaç sümsüğün sağa sola hem dini hem siyası konularda atıfta bulunması.

Yeterlimi...

sen o esıtsızlık olayını ımamhatıplerı ark bahcem dıyenlere sormalısın bence buradakılere degıl! Sımdı cıkıp bır tanesı kendıne yakın hıssetmıstır dıyeck olursa! unutmayın o arka bahcem denılen yer sıyaset meydanı degıl egıtım yuvası... Sımdı gıdın rte ve necoya sorun bu puan esıtsızlıgı neden? dıye Bu turbana bukadar tepkı neden dıye sebebını sen anlayamıyorsan ben soylıyeyım dını sıyasete alet edenlerdir bu kadar tepkının sebebı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    GeFORC3 bunu yazdı:

ArmadA bunu yazdı:

Biraz seviyeli konuş olayı yanlış anlamış olabilirim ama bu sana hakaret etme hakkını vermez ;) Dediğin gibi eğer fiyat 40 milyarı bulcaksa zaten özel üniden farkı kalmıyor ama benim dedim gibi daha uygun fiyatlar sağlanırsa bence paralı olabilir...

Kufuru sana yazmamis, 10 milyar isteyen ipnetor/ipnetorlar var ya onlara hitaben yazmış... Dediğim gibi bazı arkadaşlar iyimser bakmaya çalışmış da bunun iyimser bir yanı yok. Ben aynı şartlar altında zaten zar zor bir şeyler yapabilirken neden 10 milyar gibi astronomik bir para isteniyor ? Herkes ayda 5-10 milyar para kaldırmıyo, Amerikada böyleymiş. Amerika'nın eğitim için aktarılan kaynak ne kadar biliyor mu, Amerika'da kişi başı gelir ne kadar biliyor mu? Türkiye'deki asgari ücretli 2 yıl hiç para harcamadan anca biriktirebilir bu parayı bu biliniyor mu? En kral bölümü de bitirsen 1 yılda hiç para harcamaksızın bu parayı anca toplayabiliyorsun da toplasan bile neden bunlara vermek zorundasın? Ne yapacak sanki at y... kus mu konduracak!!!

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 10914 Toplam Mesaj: 48