folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Esenler Otogarından Çağlayan Adliyesine Nasıl Giderim

Esenler Otogarından Çağlayan Adliyesine Nasıl Giderim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

müritler perşembe günü istanbul adliyesinde mülakata gideceğim istanbulu bilmiyorum pek servisi de yok sanırım bu gideceğim firmanın dandik bir şey ucuz diye bundan aldım şimdi ben esenler otogarında insem burdan çağlayan adliyesine nasıl giderim veya alibeyköyde insem daha mı yakın olur sizlere bir danışmak istedim

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Otogarda in trama geç mertere git hocam ordan metrobüse aktarma yap çağlayan durağında in.

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

tram dediğin tramvay mı mürit pek anlamadım birde bende bu akbil falan yok nasıl edeceğim. bir arkadaşım sanırım alibeyköyden daha yakın olur demişti hangisi yakın acaba

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

tram dediğin tramvay mı mürit pek anlamadım birde bende bu akbil falan yok nasıl edeceğim. bir arkadaşım sanırım alibeyköyden daha yakın olur demişti hangisi yakın acaba

Metro demek istemiş sanırım otogardan metro geçiyor çünkü bu fikir bence de mantıklı çünkü çağlayan durağının hemen karşısında adliye

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim gibi yön ve yol duygusu berbat bir insansanız önerim Trafi isimli mobil uygulama. Toplu taşıma için size rota çiziyor. iPhone ve Andorid markette var. 

mkyb tarafından 25/Eki/16 17:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Havaalanı tramvay hocam otogar icinden direk gecebiliyorsun. Meterden den 2dk da metrobüse geçersin en hızlı ve rahatı bu

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

En mantiklisi.  Otogardan  metroya bin havaalanı  istikametine.Merterde in metrobüse bin Çağlayan  da in. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velociraptor
    velociraptor's avatar
    Erkek

Otogarın içinden kalkan 75O kodlu otobüse binerek tek vesait gidilebilir.

Edit: Yol çalışması sebebiyle güzergah değişmiş. Ama Çifte Cevizler durağı yürüme mesafesinde..

velociraptor tarafından 25/Eki/16 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

velociraptor
Toplam Hit: 1924 Toplam Mesaj: 8
istanbul adalet sarayı