folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Flaş... Flaş... Cem Garipoğlu Yakalandı

Flaş... Flaş... Cem Garipoğlu Yakalandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

SivilPadisah bunu yazdı:
    -----------------------------

Juba bunu yazdı:
    kaç tane faili meçhul var niye bu olaya bu kadar takıldı millet anlayamıyorum

aynen bende bunu anlamıyorum sanki türkiyede başka böyle olaylar olmuyor ilk defa olmuş gibi

aile sayesinde, aile kanal kanal gezerse tabi medyadada gündem olur.ohh bea artık bitirirler umarım münevver münevver ölüye küfretcem artık, tamam yazık ama pokunu çıkarmayın bırakın polise aha buldu işte

Benim şahsi görüşüm daha öncede şu konuda belirmiştim zaten 

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=93590&sayfa=1#1000198

"

Kulağıma gelen fısıltılar var gariboğullarını yıpratmak için 5 aydır gündemde tutuyor bu olay şeklinde. Garipoğlullarının ticari rakipleri medya kuruluşları ve yazarlara para vererek konuyu gündemde tutuyor ve cem gariboğlundan uzaklaşıp konuyu önce cem in ailesi sonrasında gariboğulları ve hayyam gariboğluna mal etmeye çalışılıyor deniliyor.

Mantıksızda gelmedi açıkçası. Ne kadar vahim bir olay olursa olsun. Türkiyede bakanlardan milletvekillerinden valilerinden kaymakamlarından bürokratlardan genel yayın yönetmenlerinden emniyet müdürlerinden yüksek rütbeli generallerden tutunda seri katliamlara manyağın birinin onlaraca kadını tecavüz ederek öldürmesine kadar onlarca olay yaşandı ama hiçbiri 5 aydır her gün ve her haber bülteninde gündeme gelmedi. Hayır yanlış anlamayın unutulsun sümenaltı edilsin yada duyarsızlaşalım demiyorum. Bu kadar olayın hiçbiri bu derece gündemi meşgul etmemişken bu olay neden hale gündemde? " 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Ermenistanin aq.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

deşifre programında ölen kızın çok akıllı olduğu ileri zekalı bir kız olduğunu felan anlatıyordu.

çok gizli bilgilere sahipti heralde bu yüzden öldürülmüş olabilir.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:
    Bıze ne... Kız fingirdek Çocuk Şımarık Zengin Piçi. Gelde Ayıkla Pirincin taşını. Bıze ne yahu, Nedir Bu Kadar bu Konuyla Medya Bizi Oyalıyo anlamıyorum.?
    hay ağzına sağlık abi aynen dediğin gibi...

medyanın aylardır tantanasını yaptığı olay bundan ibaret.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:

SivilPadisah bunu yazdı:

Juba bunu yazdı:

aynen bende bunu anlamıyorum sanki türkiyede başka böyle olaylar olmuyor ilk defa olmuş gibi

aile sayesinde, aile kanal kanal gezerse tabi medyadada gündem olur.ohh bea artık bitirirler umarım münevver münevver ölüye küfretcem artık, tamam yazık ama pokunu çıkarmayın bırakın polise aha buldu işte

"

Kulağıma gelen fısıltılar var gariboğullarını yıpratmak için 5 aydır gündemde tutuyor bu olay şeklinde. Garipoğlullarının ticari rakipleri medya kuruluşları ve yazarlara para vererek konuyu gündemde tutuyor ve cem gariboğlundan uzaklaşıp konuyu önce cem in ailesi sonrasında gariboğulları ve hayyam gariboğluna mal etmeye çalışılıyor deniliyor.

Mantıksızda gelmedi açıkçası. Ne kadar vahim bir olay olursa olsun. Türkiyede bakanlardan milletvekillerinden valilerinden kaymakamlarından bürokratlardan genel yayın yönetmenlerinden emniyet müdürlerinden yüksek rütbeli generallerden tutunda seri katliamlara manyağın birinin onlaraca kadını tecavüz ederek öldürmesine kadar onlarca olay yaşandı ama hiçbiri 5 aydır her gün ve her haber bülteninde gündeme gelmedi. Hayır yanlış anlamayın unutulsun sümenaltı edilsin yada duyarsızlaşalım demiyorum. Bu kadar olayın hiçbiri bu derece gündemi meşgul etmemişken bu olay neden hale gündemde? " 

gayet yerinde bir yazı, hatta belkide bu cinayet ayarlanmış bişey bile olabilir. münevverin babası 3 milyon dolar helallik istedi.  milletin 10 milyon için ana baba katili olduğunu düşünürsek 3 milyon dolar için neler yaparlar...

münevveride cemide allah bildiği gibi yapsın. Hala gündemde tutanlarında ayrıca amk

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Juba bunu yazdı:
    Nitrous bunu yazdı:

SivilPadisah bunu yazdı:

Juba bunu yazdı:

"

gayet yerinde bir yazı, hatta belkide bu cinayet ayarlanmış bişey bile olabilir. münevverin babası 3 milyon dolar helallik istedi.  milletin 10 milyon için ana baba katili olduğunu düşünürsek 3 milyon dolar için neler yaparlar...

münevveride cemide allah bildiği gibi yapsın. Hala gündemde tutanlarında ayrıca amk

juba kusura bakma ama evlat acısı başka bişeye benzemez diye bi laf vardır.belki şuan yaşım küçük olabilir ama ailemden anlayabiliyorum bunu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Hocam nice vatan evlatları vatan uğruna can veriyor, neyse ölmüş insanın arkasından laf etmeye dilim varmıyor ama çok abarttılar...

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ZEngin piçi dıye soylemde bulunmak cok yanlıs babası zengın olabılır yada fakır olabılır hoca.Türkiyede bır cok olay olurken bu olayın bu kadar üsütnde durulmasıda yanlıs bır cok vahset oluyor bır cok cınayet,toplum katlıma,tecavuz oluyyor hıc bırı yok bu var. 

Ben bu cocugun nasıl işledıgınıde sasırıyorum.İnsan sevgılısını nasıl öldürür.Aslında öldurude basını nasl kesebılırde atar.VAR bu işin içinde olaylar.

Birkaç sitedede Kanada da yakalandıgı haberı vardı.Birisi teledon etmıs orada haberlerde de söylenıyormus fılan.Birazsan bakacagım kanada haber sıtelerıne de resmi bir açıklama olana kadar birşey dememek gerekir. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek
    ne yakalaıması hocam bu dava öyle gidicek 15 yıl snRada olay kapanıcak kısacası Burası türkiye

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    münevveride cemide babasınıda görürüm diye tvye bakmıyordsum.. artık bakcam için sevinçliyim... adamlar afkikadaki açıliği gündeme getireceklerine ottan b*ktan şeyelrle gündemi tutuyorlar...
Toplam Hit: 10128 Toplam Mesaj: 68