folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Gerçek Kişilik Testleri ?

Gerçek Kişilik Testleri ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Sitelerde olan saçma testlerden bahsetmiyorum.Geçen sosyal sanatlarda gördüm bir tanesini ve geçrektende doğru.Onu vereyim mesela ;

> En sevdiğin hayvan ? Tarif etmek için 3 sıfat.

> 2. en sevdiğin hayvan ve 3 sıfat.

> Bembeyaz bir odada olduğunu düşün (gözünü kapat) ve kapı yok, pencere yok.Nasıl hissediyorsun ?

> Bir göl hayal et, sakin bir göl ve göl içinde iskele var.İskelenin üstündesin, ayakların gölün içinde , tepede güneş var ve çok hafif rüzgar esiyor.Nasıl hissediyorsun ?

---

ilk hayvan kendini nasıl gördüğünle ilgili.2. ise aradığın eş.

Beyaz bir oda ölüm hakkındaki hislerin ve düşüncelerin.Sonuncusu ise cinsellik hakkındaki düşüncelerin ve hislerin.

-----

Gerçekten tuttuyor.Bilim adamlarının bilinçaltı ile ilgili bir yaptığı araştırmaymış. Bu tarz gerçek testler mevcut mu ?

Bu arada sosyal sanatlarda öğrendiğim bazı şeyler kızlar ve genel insanlar hakkında yol göstermeye başldı.Bazılarını hemen uygulama başladım ve gördüğüm kadarıyla gerçekten işe yarıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

2. en sevdiğin hayvan tamamen saçma geldi hocam, o kadar saçma ki 23 yıllık hayatımda en saçma ilk 10 soru içine girer.

Ne demek ak, en sevdiğin 1. hayvan, güçlü yakışıklı sadık vs, en sevdiğin 2. hayvan, nazik  sevimli güzel.. Böyle bir cevap mümkün mü amk, adamın en sevdiği 1. hayvan aslan ise (sıfatlarından yola çıkarak ) ikicisi de kaplan filandır, biri aslan biri ceylansa o adam maldır bence.

Ayrıca ayaklarım göldeyken bi bok hissetmedim, şuan hava soğuk olduğu için soğuk hissettim ak :D

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

2 tanesini okudum sadece diğerlerini görmedim :W yanlış okumamak için bi kaç kere okudum ama ortadaki 2 soruyu ampulun yazısını görene kadar farketmedim :W göldeki şeyde hoş oluyo insan diğerlerinde bi tırt yok :F

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Valla tuttu benimki şaşırdım :)

aMpul hoca sen kişiliksizsin o zaman :)  Edit:yanlış anlama sadece şaka .d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:
    -----------------------------

2. en sevdiğin hayvan tamamen saçma geldi hocam, o kadar saçma ki 23 yıllık hayatımda en saçma ilk 10 soru içine girer.

Ne demek ak, en sevdiğin 1. hayvan, güçlü yakışıklı sadık vs, en sevdiğin 2. hayvan, nazik  sevimli güzel.. Böyle bir cevap mümkün mü amk, adamın en sevdiği 1. hayvan aslan ise (sıfatlarından yola çıkarak ) ikicisi de kaplan filandır, biri aslan biri ceylansa o adam maldır bence.

Ayrıca ayaklarım göldeyken bi bok hissetmedim, şuan hava soğuk olduğu için soğuk hissettim ak :D

en sevdiği araba bmw 520 olan birinin 2. sevdiği araba jip olamaz mı ?

en sevdiği hayvan köpek olan birinin 2. sevdiği hayvan pirana olamaz mı ?

---

ya bunu okuyarak değil sorarak bakacaksın zaten.sosyal sanatlar 'da adam sormuş.O şekilde sorduğunda oluyor.Okuyup yorumluyorsunuz abi.Duygu yok, ses tonu yok, beden dili yok gözünüzü seveyim ya.

şu duygu olaylarını neden okuduğunuz gibi algılıyorsunuz.Şiir okuduğumda (kağıttan vs) genelde bi zikim hissetmem.FAkat haluk bilginer okursa tüylerim diken diken okur.Yada ceyhun yılmaz.

insan iletişim 3 yolla olur.Beden dili, ses tonu ve kelimeler.

%60 beden dili, %30 ses tonu ve %10 kelimelerdir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

Beyaz bir oda ölüm hakkındaki hislerin ve düşüncelerin.

beyaz bana güzel çağrışım yapıyor, test burda yanıldı ölüm hiç de güzel gelmiyor oysa siyah bir oda olsaydı daha iyiydi.

15.o9.o6
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

melekTBT bunu yazdı:

beyaz bana güzel çağrışım yapıyor, test burda yanıldı ölüm hiç de güzel gelmiyor oysa siyah bir oda olsaydı daha iyiydi.

sana siyah hocam, biz cennette hurilerden harem kurcaz :D

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

melekTBT bunu yazdı:

siyah bir oda insanı zaten karamsarlığa iter. beyaz odanın ölüm olmasının tarifi ise beyaz olmasından değil pencere ve kapı olmamasından kaynaklanıyor. o odanın içerisine lcd televiyon ps3 internet bağlantısı xbox360 pc ve bi açık bar üstüne üstlük kuş tüyünden aşırı rahat bi yatak koyduğunu düşünürsen bambaşka. hiç birşey olmadığını farzet sadece bembeyaz bir oda ve nerden geldiği belirsiz bi aydınlatma sistemi. kapı yok pencere yok duvarda çatlak yok.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

melekTBT bunu yazdı:

kızların bir erkektne hoşlandığında saçlarını düzeltmesi de istekli yapılan hareket değil ve hiç bir zaman kabul etmezler.

fakat bilinç altı öyle diyor.Bu bilinçaltı tepkisidir.Testin yanıldığı bir yer yok.

Beyaz rengi nedir demiyorum sana.Beyaz bir odadasın, camı, kapısı yok.Her yer boş ve kutu içindesin.Nasıl hissediyorsun diyorum.

Beyaz bir hapisaneye koyduğumda seni oldukça güzel çağrışım mı yapacak ?? orda mutlu mu oalcaksın.beyaz oda değil, kapısı penceresi olmayan beyaz oda olarak bakacaksın.

---

höh ne muhalefet oldunuz he..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

AMpul bunu yazdı:

melekTBT bunu yazdı:

sana siyah hocam, biz cennette hurilerden harem kurcaz :D

koptum ya :D erkek zihniyeti.

15.o9.o6
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    rorschach mürekkep testi var ama onu da yalnızca yetkili kişiler uygulayabiliyor.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
Toplam Hit: 4507 Toplam Mesaj: 16