folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Güçlü Ekran Kartı İsteyen Oyunlar

Güçlü Ekran Kartı İsteyen Oyunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hocu su oyunu oynada bizi aydınlat hele ben kasmayacagı yönünde iddalarım var :D

bide metro 2033 indir oyna ekran kartını bosa yatırma para vermişsin kullan =)

ayarları kendine göre ayarlarsan akıcı sekilde oynarsın bu oyunun ikinciside cıkıcak yakın zamanda nasıl bi sistem gerektirecegi gercekten su an merak konusu

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı:
    -----------------------------

Yahu The Mark ne kadar sistemi kasan bir oyunmuş daha oyunu bile açamadım :D

e dedim sana kanka dinlemiyorsun ki beni :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

hocu su oyunu oynada bizi aydınlat hele ben kasmayacagı yönünde iddalarım var :D

ayarları kendine göre ayarlarsan akıcı sekilde oynarsın bu oyunun ikinciside cıkıcak yakın zamanda nasıl bi sistem gerektirecegi gercekten su an merak konusu

The Mark oyunun yorumunu şudur : çok kastı öyle böyle değil accaip kastı ,daha ne kadar kasar dedim ama dahada fazla kastı :D :D

Şimdi The Witcher 2 Assassins of Kings indiriyorum sonrada Metro2033 indirip test edip yorumlarımı yazarım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı:

DestinatioN bunu yazdı:

The Mark oyunun yorumunu şudur : çok kastı öyle böyle değil accaip kastı ,daha ne kadar kasar dedim ama dahada fazla kastı :D :D

Şimdi The Witcher 2 Assassins of Kings indiriyorum sonrada Metro2033 indirip test edip yorumlarımı yazarım :)

dedim sana diğer arkadasım nerdsin bilmem 8500 gt bilmem ne bişi diyorsun al işte sana dedim :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

bu oyunun süper grafikleri oldugunu değil stabil olmadıgını gösterir netten baktıgım kadarıylada zaten o kadar iyi bir görüntüsü yok oyunun yapan firmaa yapamamıs demekki

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

biri sölememiş şaşırdım:

mario

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliMermi
    DeliMermi's avatar
    Erkek

Splinter Cell i hangi ekran kartı açar?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

DeliMermi bunu yazdı:

Splinter Cell i hangi ekran kartı açar?

Sende hangi ekran kartı var ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar daha önce belirttiğim gibi The Witcher 2 adlı oyunu indirdiğim zaman test edeceğimi söylemiştim,oyunu kurdum ve ilk önce grafik ayarlarını oyun otomatik olarak low yaptı ve bende ilk önce böyle test ettim ama daha sonra oyun içindeki grafik kalitesinin kötü görünmesinden pek memnun olmadığım için oyundan çıkıp ayarları Ultra Spec yaptım,Resimdende görebilirsiniz

http://i53.tinypic.com/6h13s0.jpg

Oyun içi görüntüler.

http://i55.tinypic.com/2u8a25i.jpg

http://i52.tinypic.com/2r7afxx.jpg

Evet arkadaşlar sizinde gördüğünüz gibi ayarlar en sonda ve oynanabilirlikte herhangi bir sorun yok ha oyun bana göre oynayacağım bir oyun değil o ayrı konu ama mutlaka sevenler vardır,Takipte kalın sırada Metro2033 var :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

8800GTS'im var diye hic denemedim bile viçır2yi. Vatandan GTX560ti alcaktim asusun top modelini kdv bizden kampanyasini kaldirmislar :|

EDITmi lan bu :|

Hacim bu arada aradigin oyun cikmis bu zorlar buyuk ihtimal ekran kartini:Deus Ex Human Revolution. (Fak en dusuk 8800 serisi istiyomus tabi zorlar la)

I find your lack of faith disturbing.
Toplam Hit: 5996 Toplam Mesaj: 32