folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Herkes Yapar Da Ben Boş Durur Muyum :) Tahribat Wallpaper

Herkes Yapar Da Ben Boş Durur Muyum :) Tahribat Wallpaper

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    VoLaTiLe bunu yazdı:

+ Volilete miydi nickin :D Onu sen daha irc.tahribat.com u bilmezken  2 yıl önce irc de kullanıoduk zaten :D ben yarattım falan demişsin abi bu kadarda sallanmaz ki :pP

Bkz: sorcerer

Cevaba gelirsek,eğer hatalıysam ve o lafı benden önce başkası kullandıysa özür diliyorum ve attığım mesajı EDIT 'liyorum.

Mesajını smiley ile süsleyip kendi çapında lafları sokmak için bir sempati ortamı oluşturmaya çalışmışsın ama ilk bakışta empati olarak gözüme battı,sordum seni millete,sevip sikine takan kimse yokmuş,ha değerin olsa biraz daha düşünür cevap verirdim.

Ben daha buralarda var iken sen yoktun,kalıbın,geçmişin,lanet olası karakterin beni ilgilendirmez,bu mesaj şimdi böyle kalacaktır,post 'unu EDIT 'lersen ben de EDIT 'lerim.

Şimdi siktir git huzurumdan.

: ID: 20414 / ID : 8022 : ) güzel ya :P

Mesajımı smileylerle süsleyip laf sokmak ha : ) senin curumun ne ki ben sana laf sokmaya çalışıyım sokacak olsam Kalıbıyla birlikte sokarım.. Ben Her Yazımda Smiley Kullanırım bilen bilir Dangalaklık etme.. Sen Buralarda Warken ben yokmuşum Doğru Yukarıdaki ID herşeyi belli ediyor.. bundan önce hangi nickle takıldıgında beni ilgilendirmez.. Beni Seven adam sever sevmeyen adam SİKİME gelmez.. Sordugun adamların kendi görüşlerinidir ben seni sormaya kalksam Ki Öyle bi Çocukluk yapmam seni tanıyan bile çıkmaz :D

Lanet Olası Karakterin Demişsin.. Çok Güzel Demişsin Senin Karakterin bile oturmamış daha kiminle nasıl konuşucağını bilmiosun..

Şimdi Siktir Git Huzurumdan Demişsin WAyy Wayyy WAyy Abi öyle bir korktum ki sorma şuanda makinada bayılıp düşecem.. SEni bir Sikerim Hayatın Boyunca O Koca Götünün Üzerine Oturmassın.

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    puhahahaha
    kardeş, resimlerin tahribatla alakası yok ilk resim hariç, onda da bariz sulu boya var sankim

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek

puhauhauha :D atalarımız ne demiş alamıyacağın Y.. Altına yatma : ) Ne Güzel Demiş Atalarımız Demi ??

Fight club e davet etmişsin davetin için teşekkürler ama :  ) Kütahyadan Kalkıpta  ciğeri beş para etmez biri için gelemem dimi ? Herkezin bi işi war..

Klavye Delikanlılıgı demişsin şuanda senin yaptıgın gibi.

Bide demişsin " Ayrıca tekrardan dile getiriyoum ki,sikmezsen adam değilsin. "

Bizim Sikin de bir Haysiyeti war 

O Kadar düşmedik...

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    VoLaTiLe bunu yazdı:

Öncelikle ağzınla gülersen sevinirim,puhaha demişsin,o bakımdan nezaket gereği uyarayım dedim.

Atalarımız güzel demiş,lakin ciğerimi tartı ile tartıp agalığımı övecek biri değilim,illaki benimle olan kinin için Fight Club 'a davet etmiyorum seni,hani tavşanlı leblebilerin arasından çık gel İstanbul 'a, sosyal bir aktiviteye katıl bazında. Ki daha önce Tahribat aktiviteleri için standa gelmiş,fotoğraf çektirmiş matrix abi kılığında olan sevgili şişman/tombul bir kardeşimizsin.

Dip NOT:  Bkz: Bizimde Sikin bir Haysiyeti war 

Ayrıca günümüzde "ibne" kelimesinin manası,siken ve sikilendir. Yani bu paradoksa göre sen %50 ibnesin.

Nezaketi Senden Öğrenicek değilim Dağ adamı : ))  Leblebilerin arasında iyiyim ben adamım Aktivite Dediğin 4 Yola Çıkıp Müşteri Aramaksa  Sağol Ben Almiyim .. Matrix abi ? Ha Ewet Şimdi Hatırladım Neo ya benzemeye çalışıodum belki.. Ama Eksik Bişeyler Wardı.. Sen Eksiktin Trinity Eksikti Sende Gelseydin Çok Güzel olur. İnş Bidaha Ki Buluşmada Bekliorum seni..Tombul abi demişsin Biraz Zayıfladım merak etme.. Seviorum Öyle olmayı Kürdan Gibi olup Kırılmaktansa Şişman olup - Ki Şuanda Senin Yaptıgın Gibi Adamların Kafasını kırmak  daha güzel oluyor. Bilmem Anlatabildim mi ? Ama Nerdeeee Sen GEne O Kanca Burnunu  Sokup Yanlış Sonuca Varacaksın..İbneliğin Anlamını Ancak Bu Kadar iyi bir ibne bilir.. İbneliği Başkasında Arama Bence Aynaya Bakman Yeterli.. Ciao

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    VoLaTiLe bunu yazdı:

Nezaketi Senden Öğrenicek değilim Dağ adamı : ))  Leblebilerin arasında iyiyim ben adamım Aktivite Dediğin 4 Yola Çıkıp Müşteri Aramaksa  Sağol Ben Almiyim .. Matrix abi ? Ha Ewet Şimdi Hatırladım Neo ya benzemeye çalışıodum belki.. Ama Eksik Bişeyler Wardı.. Sen Eksiktin Trinity Eksikti Sende Gelseydin Çok Güzel olur. İnş Bidaha Ki Buluşmada Bekliorum seni..Tombul abi demişsin Biraz Zayıfladım merak etme.. Seviorum Öyle olmayı Kürdan Gibi olup Kırılmaktansa Şişman olup - Ki Şuanda Senin Yaptıgın Gibi Adamların Kafasını kırmak  daha güzel oluyor. Bilmem Anlatabildim mi ? Ama Nerdeeee Sen GEne O Kanca Burnunu  Sokup Yanlış Sonuca Varacaksın..İbneliğin Anlamını Ancak Bu Kadar iyi bir ibne bilir.. İbneliği Başkasında Arama Bence Aynaya Bakman Yeterli.. Ciao

Dağ adamları ebelesin seni emi,dağ adamı olmak için dağcı olmak gerekiyor,dağları,dağı ve adamlarını hiç sevmem.Ayrıca kendi çapında emperyalizm havasında Amerikan film diyalog 'larını vurgu yapmışsın,ciao 'ymuş,senin deden İngiliz miydi bilader,hayır değilse şurada bi şekil yapmadan hal hatırın iste,ayrıca ne güzel edebi bir eser tarzında ahkamlı cümleler kurarak,bir birimizi acımazsca eleştiriyorduk,bir sadist olarak aslında hoşuma gitti,kaçmanın hiç yeri yok,ha gidiyorsan sana müsaade diyeyim. Bi daha karşında ki taşın kütlesine bakarak tekme at.

Ciao baby!

:D oooooOooo Yusufcuk Kızdı OooooOoo : )))

Bana Emperyalist Diyen Özenti Herif Son Cümlesinde Ne yazdıgına bakın : ) " Ciao Baby "

Yanlış Kelimeler Kullanıosun senin deden yunan : ) Emperyalist olamazsın sen.. Nedenlerini yazmıcam kendin biraz düşün tabi düşünmek için gerekli şey sende warsa şimdiye kadar yazdıklarında öyle bişeyden eser göremedimde :D tartışıpta forumu bari kirletme msn den falan yaz pm falan at boş oldukça yazarım sana.. Dağlarla Baş Başa Bırakıyorum seni..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı:

Küçük koyayım da sitenin a.q masın :D

bu bi oyunun offical web sitesinde vardı :) üzerine tahribat yazmıssın da. ilk çalışma güzeldi cidden hacking and security portal felan filan iyi olmustu

hikaye
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 10276 Toplam Mesaj: 52