folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Birak blader ya ne kasinti yapicam.

Hak edene odunu veririz.

Doatumuza laf eden klavyeyi munasip biryerlerinede sokariz.

lan yazmayayım yazmayayım diyorum ama senin gibi mala laf anlatmaktan ben bıktım sen mal yerine konmaktan bıkmadın. Tapındığın adamın karakterini caps paylaştım oku sonra kendini sına.Ki amip olduğundan o bile sana fazla gelecek.

Klavye konusunda ise, dikkat et birgün o klavye tuşlarını sıçarak çıkartmak zorunda kalmayasın.

paylaştığın ekran görüntusundeki ergen muhabbeti bu konunun sahibine aittir, hatta o gün bugündür gıcık olurum bu müride. ama kalkıp ta iyi olmuş diyecek kadar densizlik etmem. sapla samanı karıştırmamak lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı
    Mukavim_ bunu yazdı

paylaştığın ekran görüntusundeki ergen muhabbeti bu konunun sahibine aittir, hatta o gün bugündür gıcık olurum bu müride. ama kalkıp ta iyi olmuş diyecek kadar densizlik etmem. sapla samanı karıştırmamak lazım.

sana göre densizlik bana göre kişisel fikir. Yönetim denen birşey var şikayet eder sildirir. Gelip anaya küfür edecek bende vayy suç işledim iyi ki etmiş diyecem.Kusura bakmada sağolsunlar hepsi adresten bulunur.Kimse oturumayacağı y..ğın altına giremz. Sonra yalakaları birleşecek cephe alacak bende burda hepsini tek tek neyse.. 

Bmw gibisin cok yanliyorsun guzelim :)

Birgün hakimiyetini kaybedebilirsin ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

motosiklet şuan çalıntı görünüyor motordan şasisine kadar değişse bile bunlara yakalanır

2. olarak gelelim asıl mevzulara otoparklar için yapılan otopark sigortası var ondan varmı bir araştır

3. olarak serdarın söylediği güvenlik varsa güvenlik görevlisi zorunlu mali sorumluluk sigortası var eğer yaptırdılarsa 

4. olarak ikiside yoksa burda park yapılmaz levhası da yoksa bunu fotoğrafla direkt dava aç hiç düşünme kazanırsın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Kısa sürede çıkar o piyasaya. Tabii eğer motorun parçalarını felan açıp dağıtıp satmadılarsa. 

Umarım bulunur, geçmiş olsun :/

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

Kısa sürede çıkar o piyasaya. Tabii eğer motorun parçalarını felan açıp dağıtıp satmadılarsa. 

Hocam motoru parcalasalar bile satamazlarki :)

Motor piyasa motoru değil, TR de az var 8 10 tane kadar :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Hocam motoru parcalasalar bile satamazlarki :)

Motor piyasa motoru değil, TR de az var 8 10 tane kadar :)

Hocam bizim semtte bu işi senelerdir yapan bir tayfa var. Ve öyle motorları parçalıyorlar öyle yerlere uyduruyorlar ki aklın durur. Kafadan 10 15 senedir bu işin içindeler.

Bu arada kendi motorum çalınmış kadar üzüldüm motorun nadir bir motor olmasını geçtim motor yani bu bende bir motorsever olarak elimden geleni yapmaya çalışırım.

Şimdi istanbulda değilim. Fotoyu faceten paylaşıyorum istanbula döndüğüm anda bu dediğim elemanlarla ben bir görüşeyim anadolu yakasından çalınmış olsa büyük ihtimal daha yüksek ihtimal yardımcı olabilirdim ama ben yine bir çıtlatayım işin içindeki birkaç kişiye soruştursunlar.

Zaten  bu işi yapan belirli tayfalar var. Prof şekilde çaldılarsa tabi çingene işi değilse.

Ayrıca motor forumlarına konu açmadıysanız ben açayım isterseniz? 

Edit: Elemanlardan tekinin numarasını buldum inceden bir mesaj attım haber gelirse haber ederim

Easx tarafından 07/Eki/13 09:45 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

HOCAM parçalasalar bile motor numarası şasi nomurası var

motoru alıp başka motora taksalar ilk muayenede uyumsuzluk çıkar emniyete gönderirler işlem için orda zaten gel gülüm derler

iskeleti satsalar şasi no var ordanda o bulunur

zaten motosiklerin motorunu çıkar iskelet çıkar diğer parçaları kaç para edecekki :)= sinyal far vs için girilmez yani bu işe motorunu komple söküp parçalarlarsa ozaman ayrı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

kamyona yukleyip gurcistan , iran kasabalarinda satiyorlar arada 

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

kamyona yukleyip gurcistan , iran kasabalarinda satiyorlar arada 

gümrükten nasıl geciriyorlar ki hocam

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kısa sürede fln çıkmaz o hacı bence bir bardak soğuk su iç hocam adamlar çoktan parçalamıştır onu 2. el parça satanlara vermişlerdir

arabaları bile çalıyorlar taa diyarbakırlarda fln bulunuyor...

sigorta varsa sigortada al parayı...

Toplam Hit: 27730 Toplam Mesaj: 181