folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Bunu bi arkadasim paylasmisti abimizin motor calidi die suan gordum konunu sasirdim ins bulursun ortak arkadasda varmis demek 

mahkemeden ucretsiz oldugu icin falan bi sonuc cikmama ihtimaliv armi acaba ? avukat flan bilir merak ettim

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Bunu bi arkadasim paylasmisti abimizin motor calidi die suan gordum konunu sasirdim ins bulursun ortak arkadasda varmis demek 

mahkemeden ucretsiz oldugu icin falan bi sonuc cikmama ihtimaliv armi acaba ? avukat flan bilir merak ettim

ücret alınıyor motorsıklet ıcın vedia alınmıyorsa dürüstlüğe göre hareket edılır.fakat otomobil ücretli oldugu ıcın ortada bır hızmet ısletmesı mevcuttur. 

kaybedersen temyiz e git. 

sen perpanın hem aylık aıdatlarını ver hemde motorun calınsın. kazanırsın dıye dusunuyorum ta en basta demıstım bunu sana hacı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    maserati bunu yazdı

bunu alıp gezmezler hacı parçalayıp parçalarını sattarlar kullanılır

kimbilir kaç parçadır bu şimdi

Hocam bu motor piyasada çok az..

istanbulda bile 10 adet civarı var.Az üretilen özel bir seridir.O yüzden parçaları çok satılmaz.PArçalayacaklarını sanmam pek.Aklıma baska ihtimaller geliyor

ben sanayide çalıştım hocam o işler dediğin gibi değil. Bunun parçaları tek bu modele uygun değil çok rahatlıkla çok çeşit motorda kullanılır.

büyük ihtimal bunu yapanlar bu işleri sürekli yapıyorlar 30 sn içinde motoru kamyonete yükleyip kaçan adamlar var. Hepsi aynı şeyi yapıyorlar parçala sat.

edit: motora biraz baktımda bu motor şuanda zuladadır büyük ihtimal evrek üzenleyip piyasaya geri sürerler 

@swordfish öncelikle geçmiş olsun , umarım bulunur tez zamanda :( 

@maserati bu çalınan motorları parça için yaptıklarını sanmam , nasıl evrak düzenlenebiliniyor ki ? Ruhsat yok alım belgesi yok nasıl piyasaya sürebilirler ? 

bende motor almak istiyorum vespa ama güvenemiyorum sonuçta bisiklet gibi birşey atarlar bir pickup veya kangoo gibi bir aracın arkasına 3 kişi yürü kime ne anlatacan aynı motordan da piyasada çookk var . Yani prosedür nedir nasıldır ? Kasko yapsan motorsikleti çalınmaya karşı bir güvencen olmuyor mu ? 

En önelisi az öncede sorduğum üzere nasıl evrak düzenleyip piyasaya sürüyorlar ? 

I Love Software , Software is a life...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

Gelişme var mı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

perpanın oralarda oturuyorum , motorumu kapının önüne bağlamak zorundayım da rahat uyku yok bir türlü 3 halat kilit + alarmlı disk kilidi + kendi direksiyon kilidiyle beton elektrik direğine bağlayıp üzerini örtüyor olmama rağmen

kendi fakirimiz bitti bir de zencisi suriyelisi bilmem nesi yığıldı okmeydanının oralardaki varoşlara , adamlarda aç yani gözleri her türlü dönmüş ve kayıp araçların, serserinin biri biraz dolaşıp kenara atarım diye çalmadıysa, bulunma ihtimali yok . daha 1 saat geçmeden , okmeydanın oralardaki deponun birinde 100bin parçaya ayrılmış ve genellikle gülbağ - kuştepe taraflarındaki, tipi bozuk motor-araba tamircilerin uyduruk dükkanlarına satılmış oluyorlar.  

devlet(!)  buna göz yummuyor olaydı , gider o tamircilerin depolarına bakar bu kadar parçayı nereden buldun , fabrikasından yedek parça diye aldıysan hani belgesi faturası diye sorardı ama öyle birşey sözkonusu değil 

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

abi nası satacak motoru ruhsat vs kendi üzerine değil ki

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

abi nası satacak motoru ruhsat vs kendi üzerine değil ki

biri demişti evrak düzenleyip piyasaya sürerler diye yukarıdaki postlarda detayını bilmiyorum ama resimleri benzettim sadece birde arkadaş 10 tane var diyince neden olmasın dedim 

Yani yardım etmek istedim sadece 

I Love Software , Software is a life...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caki_caki
    caki_caki's avatar
    Erkek

Kardesim büyük gecmis olsun  ALLAH yardımcın olsun  insallah...  bulursun....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

geçmiş olsun . çalanlar yemesin o parayı.

ama o kadar vaka oluyorda bende dahil

bir düzenek kurupta çalanı elektirp çarptıramıyoruz. yanarım buna yanarım.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 27738 Toplam Mesaj: 181