folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    subasici
    subasici's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

Kusura bakma haklısın annene özürlerimi ilet bidahaki sefere daha nazik olurum...

sen kendi annene söyle memnun kalmamışsa mahallece paketimizden verelim.

Yaw sen nasil bir varliksin.

Siktir git lan konudan.

alemin derdi seni mi gerdi. adam konu açmış, küfür etmeden düşüncemi söylemişim.illaha olumlu mu olacak. belliki yalakası çok. sonra gelmiş forumun orta yerinde küfür etmiş, bende buna sessiz kalacam öylemi ?

ikinci birşey babanın forumumu amk ? 

Hadi sen git işine de herkes kendi çişine.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

@wr3kcer

çok yanlış düşünüyon üzülmediysen üzülüyor numarası yapmakda istemiyorsan yazma konuya zorlamı yazdırıyorlar adamın kaç binlik malı gitmiş sende kaldırıp iyi olmuş dersen adamda söver yani olay bu 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

Kusura bakma haklısın annene özürlerimi ilet bidahaki sefere daha nazik olurum...

Siktir git lan konudan.

alemin derdi seni mi gerdi. adam konu açmış, küfür etmeden düşüncemi söylemişim.illaha olumlu mu olacak. belliki yalakası çok. sonra gelmiş forumun orta yerinde küfür etmiş, bende buna sessiz kalacam öylemi ?

adamın canı yanmış sen nasıl bir kararkterdesin kalkmış iyi olmuş yazmışsın ne demesini bekliyordun teşekkürmü etseydi olumsuz düşünceni kendine sakla sen terbiyesizlik yapma

ayrıca yalakası çok denmez seveni çok denir ;) burada kimse kimseye yalakalık yapması için bir çıkarı yok 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

Siktir git lan konudan.

bide haklı çıkmaya çalışıyo amk. 

peki ben bunu sorarım iyi olmuş demendeki maksat nedir? 

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@wr3kcer

Benimde 400.000 ₺ nin üzerinde param ve altınım çalındı inanmayanlar, sevinenler, yalan söylediğimi söyleyenler oldu, kimsenin anasına bacısına küfür etmedim etmemde,  konu sahibinin sana bu şekilde yaklaşımı hoş kabul edilemez. Senin o adama yaklaşımında hoş değil, sende böyle bir duruma sevinme hırsızlığa, haksızlığa ne bilim kötü olan bir şeye destek verme, böyle düşünme şundan da emin ol. İster ilahi adalet de, ister dünyanın kanunu de, ne bilim istersen evrene saldım düşüncemi filan de, er ya da geç adalet bir şekilde tecelli ediyor. Bir şey başına geldiği zaman direk senin başınada gelmeye bilir evladının eşinin başınada gelebilir. Nereden geldiğini neden seni bulduğunu düşünürsen daha iyi anlıyorsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

Siktir git lan konudan.

Bu adamin derdi benim derdim.

Senin icine birsey giriyorsa buraya gelip iyi olmus diyorsan en hafif küfürü yedigine emin olabilirsin.

Bu bir yalakalik degil dostluk örneğidir. 

Realden arkadasim dostum kardesimdir.

Yeri gelirse yerine kufurde yerim yeri gelir korurum sanane veledi zina..

Babamin forumu değil, burası dostluga onem veren bir forum.

Senin gibi kansiz itlerin toplanacagi yer degil.

Bu yuzden siktir git dedim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@wr3cker hocam sen bu sitenin felsefesini anlayamamışsın.Birde adama iyi oldu demişsin.Umarım seninde çok değer verdiğin bir şey çalınırda anlarsın durumu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

mal...

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    subasici
    subasici's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

Siktir git lan konudan.

Senin icine birsey giriyorsa buraya gelip iyi olmus diyorsan en hafif küfürü yedigine emin olabilirsin.

-seninde ne tip mal olduğunu biliyorum merak etme. Klavye delikanlılısın ya küfür ediyorsun. bir bitmediniz amk. dötün yiyeydi de şu lafı "veledi zina"   yüz yüze söyleyeydin. Ama amip olduğun için sana son yazım.

-bu olayın sonunda ban yiyeceğimede eminim. Dostlukmuş, felsefeymiş forumu tanıtma bana.Ben burdan bir sürü dost edindim zaten. Yardımımız düştü taaa gittik dükkana ayak üstü sikmeye çalıştı.Sonra forumda konu açtım tavsiye etmiyorum diye gitti yönetimle arası iyi diye konuyu sildirdi. 

-Diğer eleştiren müridlere ortak lafım: Çoğunuzu zikime takmıyorum. Bu diğer hırsızlık konusuna yazdığım cevap :http://www.tahribat.com/Forum-Hirsizlari-175541/1/#2106166 .  Birde kalkıp ahkam kesmeyin. Mesajımdan memnun değilseniz forumun yönetime atarsınız şikayet mesajı olup biter. Birden organize oldunuz gözüm yaşardı :)

Hadi sen git işine de herkes kendi çişine.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    wr3kcer bunu yazdı

iyi olmuş

Siktir git lan konudan.

-seninde ne tip mal olduğunu biliyorum merak etme. Klavye delikanlılısın ya küfür ediyorsun. bir bitmediniz amk. dötün yiyeydi de şu lafı "veledi zina"   yüz yüze söyleyeydin. Ama amip olduğun için sana son yazım.

-bu olayın sonunda ban yiyeceğimede eminim. Dostlukmuş, felsefeymiş forumu tanıtma bana.Ben burdan bir sürü dost edindim zaten. Yardımımız düştü taaa gittik dükkana ayak üstü sikmeye çalıştı.Sonra forumda konu açtım tavsiye etmiyorum diye gitti yönetimle arası iyi diye konuyu sildirdi. 

-Diğer eleştiren müridlere ortak lafım: Çoğunuzu zikime takmıyorum. Bu diğer hırsızlık konusuna yazdığım cevap :http://www.tahribat.com/Forum-Hirsizlari-175541/1/#2106166 .  Birde kalkıp ahkam kesmeyin. Mesajımdan memnun değilseniz forumun yönetime atarsınız şikayet mesajı olup biter. Birden organize oldunuz gözüm yaşardı :)

Adam seni sikine takmamis zoruna gitmiş :))

Benim ne mal oldugumu yazmissin?

Ne kadar taniyorsun beni?

Ek olarak burda yazdığımı yuzunede soylerim. Kafan rahat olsun. 

Neyse tekrar yaziyorum siktir git ;)

Edit.

Beni sikmeye kalkti dedigin olayida biliyorum.

Adam senin bilgisayarinin ekran karti icin 180 tl istedi.

Seninde işine gelmedi yaptirmadin.

Kusura bakma ama kimse bedavaya is yapmaz.

Adam fiyatini soyler isine gelirse yaptirirsin, isine gelmesse yaptirmassin..

Zaten malligini yapmışsın.

Üstüne hediye olarak iftirami AAtiyorsun. 

Senin gibi 17 18  yaşında olup forumda tanistigim cok insan oldu.

Ama hic birisi senin gibi kaypak degil.

Neyse.. 

HoLyCat tarafından 06/Eki/13 00:43 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 27740 Toplam Mesaj: 181