İstanbul'da Puro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

Merhaba

İstanbul'da her çeşit puroyu satan bir yer arıyorum

Tobacco shoplarda hiçbir şey olmadığından yurtdışından getirilip satılan şeyler de lazım

Bir nevi kaçak ama çakma satmayan yer arıyorum diyebilirim. Kadıköy civarı varsa daha iyi olur ama her yere giderim

He is finding himself.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

buldunmu :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne laaazzımm abimee 15 eylülde almanyaya gideceğim inş. dönüşte belki bir kaç paket getirebilirim getiremeyedebilirim eğer djarum bulursam istifleyeceğim çünkü.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Taksim'de atlas ya da halep pasaji icinde bi tobacco shop vardi puro vs satan. Hala acik midir bilmem. 

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/gun-gelir-caniniz-farkli-bir-seyler-yapmak-ister-162836

EDİT: 2012 de bu yazı ile başlamışım, 5 seneyi geçmiş, aynı adamdan alıp, aynı düzenle kullanmaya devam ediyorum.

Afiyet olsun.

NaZi_ tarafından 04/Eyl/17 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 1416 Toplam Mesaj: 5
#puro