folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedi Sorunsalı

Kedi Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Sevgili mürid(e)ler biri 2 (ismi çiko) biri 4 (ismi eden) yaşında ellerinizden öper iki sarman erkek kedim var.Aslında köpek yada cins kedi sahibi olmak istemiştim ama iki kedide sokakta kaldığı için mecburiyetten sahiplendik,pişman değiliz ama sarı sarmanla başımız belada.Sokak kedisi bob (film önerisi) görünümlü tam bir şero. 

Son zamanlarda iyice çığrından çıktı,kaptan su içmez illa musluğu açacaksın ağzını dayayıp içecek,mama konusunda çok seçici,günde 20 kere kapı pencere önünde durmaksızın miyavlar girip çıkar,uyutmaz.en kötüsüde en başlarda problem yokken son 5-6 aydır küçük olanı her fırsatta fena dövüyor.Diğeri ise tam tersi aşırı evcil kendini sevdirir,kapısından girer çıkar ne versen yer vs. Büyüğünü bakımevine vereyim diyorum ama vicdanen rahatsız ediyor beni bu düşünce.Yapamaz çünkü orada uyuturlar felan kaldıramam gibime geliyor.Sizce ne yapmalıyım ?

erenn tarafından 12/Nis/17 16:31 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Şrefsiz çok tatlı :) allah bağışlasın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

benim baktığım bahçedeki kediler gibi yeni mama koyunca yiyor bir şey verirken illa yanına koyacaksın nazlı  fazla şımartılmış :) kıskanıyor mu yoksa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

akıllarda tek bir soru iki kedi de KISIRLAŞTIRILDI MI ?

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

akıllarda tek bir soru iki kedi de KISIRLAŞTIRILDI MI ?

malesef evet ikiside kısırlaştırıldı mecburen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam verme. benim de kedim yavrulamıştı yavruları sahiplendiremedim bi süre baya alternatif yol aradım buraya bile konu açmıştım sonunda sahiplendirdim. bakımevleri hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor sen de araştırmışsındır.  Ben kedimi sokaktan aldım o da ilk zamanlar ne versem yedi fakat şimdi yem markası beğenmiyor ama Allahtan dışarı çıkma huyu yok, kaçınca da biryerlerini parçalattırıyor.

Vicdanın el vermesin, kediye yazık olur bi şekilde idare etmelisin

Bendeki şapşal bu :D

Webci58 tarafından 12/Nis/17 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

Frontend Dev.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

At çöpe hocam doğal seçilim değil mi ruhları da yoktur bunların sonuçta :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

Hocam evde bi kedim var 3 yaşında sokak kedisi tırmalanmadık koltuk perde kalmadı, gelip ısırıyor, camdan eve girip çıkar, çıkarmayınca miyavlar saatlerce, yemek isteyince bibloları kırar düşürür atar ama bir an bile bırakmayı düşünmedim. Olduğu gibi kabullenmen lazım.

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yav o bu değilde bunlar yatağınıza çıkıyorlar koltuğunuza filan geliyorlar, tüy pörtü böçek vb şeyleride üstlerinde taşıyorlar, huylanmıyormusunuz arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Yav o bu değilde bunlar yatağınıza çıkıyorlar koltuğunuza filan geliyorlar, tüy pörtü böçek vb şeyleride üstlerinde taşıyorlar, huylanmıyormusunuz arkadaşlar,

Hocam kedi görebileceğin en temiz hayvanlardan biri, kendini öyle bi temizliyor ki izlerken yorulup bırakıyor insan :) aşısı vs. Yapıldığında kurt bit pire olmaz. Şu an için tek şey kıl, o da sıkıntı değil 

Frontend Dev.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

kedi senden temizdir, rahat ol

Toplam Hit: 4033 Toplam Mesaj: 24
kedi kedi