folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kipada Aracıma Verilen Zarar

Kipada Aracıma Verilen Zarar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar mersin kipa avm de giristeki güvenlik kontrolünde araç bagaj kontrolu yapiliyor hersey cok güzel gel gelelimki kendini bilmez guvenlikler oyle bir artistik bir edayla arac bagajini acip kapatıyorlarki sanki düsman malı yani o bagaji kapatirken oyle bi vuruyorlarki arac icindeki basınç artıyor. Herneyse bu guvenliklerden biri yine ayni sekilde dun kapagi kapatti ardindan fren lambasi ampulu patladi.Avm muduru dun yoktu hafta sonu oldugu icin gorusemedim güvenlik muduruyle görüştüm tamam biz uyaracaz dediler geçti. 

Bu konuda ne yapabilirim

Mesele ampul değil milletin malının degersiz görülüp hunharca hareketler yapilmasina gıcık oluyorum.

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim. Bu tarz konular için Vukuatlar kategorisini kullanalım.

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam Kipa genel müdürlüğe yazı yaz. Halka ilişkiler departmanı yöneticileri ile görüş, hasarın giderilmesini iste.

Milletin malını düşünmen güzel ama öncelikle kendi sorununa odaklanmalısın. Herkes zaten senin gibi düşünse, 10 kişi uyarsa bir daha olmaz.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

adamların tavrıına bişey diyemem ama

fren lambası konusunda şöyle bir teorim var  bir kaç araçta başıma geldi patladı sanıyoruz eski ampülü çıkarırken dokununca tekrar yanıyor Şasemidir nedir bir kaç olayı var o ampülün yani patlamamıştır.

sadece yerinden oynamıştır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

lpg lileri almıyorya kapalıya ayar oluyorum tamam güvenlik için ama cidden şuanki lpgler çok güvenli 

adam aynayla bomba değil lpg arıyo :) Neyseki denizlideki avmlerde ses çıkarmıyolar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

lpg lileri almıyorya kapalıya ayar oluyorum tamam güvenlik için ama cidden şuanki lpgler çok güvenli 

adam aynayla bomba değil lpg arıyo :) Neyseki denizlideki avmlerde ses çıkarmıyolar

ha lpg mi arıyolar la onlar. bende her avm otoparkına çektiğimde yapacağınız işi sikeyim diyorum içimden. bagaj kutu dolu insan bi kutuya bakar bomba mı var silah mı diye içimden sövüyordum.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

adamların tavrıına bişey diyemem ama

fren lambası konusunda şöyle bir teorim var  bir kaç araçta başıma geldi patladı sanıyoruz eski ampülü çıkarırken dokununca tekrar yanıyor Şasemidir nedir bir kaç olayı var o ampülün yani patlamamıştır.

sadece yerinden oynamıştır.

Hocam onu bende yaptım ama patlak lambanin içindeki tel kırılmış sarsıntıdan

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Kipa musteri hizmetlerini arayip paylastim durumu  bakalım ne olacak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ne yapcan .

Bilader babanın kaput umu  sen hayırdır mq  bam güm vuruyon ne iş sin lan sen .

Bir daha vurmama garantili .

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

lpg sızıntı yapsa bile tavanlar bölmeli olduğu için içeride sıkışıyor dışarı tahliye edemiyorlarmış. Bu yüzden riske atmak istemiyorlarmış

http://yanduvar.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Kipa musteri hizmetlerini arayip paylastim durumu  bakalım ne olacak

Cevap geldi mi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Bu sikko güvenliklerin kendilerini özel harekat polisi sanmalarini anlamiyorum. Gecen otelden cikiyorum canta var arama yapcak kenara gecmek icin onume gecti hafif bir ittirme yapti dedim sen kimi ittiriyorsun kendine gel özel harekat sanma kendini dedim yok dedi durmuycan sandim falan amk issizleri bak gene uyuz oldum

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 2738 Toplam Mesaj: 12
kipa