Kontör Vergisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Daha yeni kontor aldim hocalar mesaj hakkim bitti diye 10 tl cat odenen: 1 vergi kalan 8,89 mesaj hakki satn almak icin 9 tl olmasi gereklu gittim cebimdeki sn 7 tl ile de bakkaldan kontor aldim. Cebimde para birakmayan bu devletin bu hukumetin

Mod: Haklısın hocam fakat hassas kurumlara giydirmişsin editlemek zorunda kaldık..

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bi arkıma dedim ki benzine zam gelmiş heralde yine, oda bana gelsin ya devletin ihtiyacı var demek ki dedi...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

bi arkıma dedim ki benzine zam gelmiş heralde yine, oda bana gelsin ya devletin ihtiyacı var demek ki dedi...

Deprem vergisini yillarca gotune sokup sonra deprem oldgunda biz onla yol yaptuk diye orospu cocugunun teki siritarak aciklama yapiyo milletmz de adam hakli yollar guzellesti diyo bu sijtiklerim biz o parayi yedik dese millet dicekki adam hakli iyi sicti. Allah belasini versin boyle devletin!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Siz hatırlamazsın o zamanlar küçüktünüz, 1 mesaj 1 liraya geliyordu eskiden...

Vergi miydi? Hayır direk gsm şirketlerine gidiyordu bu para.

O kadar verdik, devlete de 1 lira verelim ayda, o kadar mesele etmeye gerek yok.

Solak Cerrah
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Mesele etmeye gerek yok mu mk koysn vergisini fiyatlarn ustune ben hesabimi yapayim 10 tl kontor yukleyim sonra bu ibneler para kessin ogrenci halimle paramin hepsiyle kontor almak zrunda kalayim. Sikerler mk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hatırlayan var mı?

Yıl 1994- 1995 falandı. Türkiye'de cep telefonları lüks. Kontörlü hatlar henüz çıkmamıştı ve açılan hatlar faturalıydı. Bayramda sadece 24 mesaj atıp o zamanın parası ile 3,5 milyon lira fatura ödeyen komşumuz (bizim peder o zaman 32 milyon aylık alıyordu) telefonu yere vurup kırmıştı. Pehhhh

O zamanlar GSM şirketleri zikiyordu, şimdi devlet dedi ki ''yeter senin ziktiğin, gel grup yapak'' şimdi el birliği ile zikiyolar...

durmak yok zikişe devam

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Gecement bunu yazdı:

Siz hatırlamazsın o zamanlar küçüktünüz, 1 mesaj 1 liraya geliyordu eskiden...

Vergi miydi? Hayır direk gsm şirketlerine gidiyordu bu para.

O kadar verdik, devlete de 1 lira verelim ayda, o kadar mesele etmeye gerek yok.

Boyle dusunmeye devam et.

Bortubocek sever
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

alinin 10 lirası vardı 1 lirasını devlet aldı... gibi olmuş hoca senin mevzu :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

devlet yıllardır zaten telsiz kullanım vergisi adı altında alıyordu bunu operatörlerden, operatörler yeni yansıtlmaya başladı

bu o vergi mi yoksa yeni bi vergi mi?

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

alinin 10 lirası vardı 1 lirasını devlet aldı... gibi olmuş hoca senin mevzu :D

Abi hala sinirim gecmedi ya

Toplam Hit: 6096 Toplam Mesaj: 47