Kurban Bagislari 2020

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Nasıl güvenebiliyorsun bu imamoğluna hemde bir Müslümanlık vazifeni yerine getirirken. Adamlar 300k lık yemek yiyorlar ve alkolde alarak bunun parasını da belediye kasasından ödüyorlar. Yetmiyor yemeğin faturasını kesen firma bile 2 gün önce kurulmuş. Muhtemelen kendilerine ait bir firma. Mansur birşeye demiyorum ama İmamoğlu su katılmamış bir şerefsiz. Yaptığı ihaleler ve sözcüsünün yalanları bile ne olduklarını gösteriyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Nasıl güvenebiliyorsun bu imamoğluna hemde bir Müslümanlık vazifeni yerine getirirken. Adamlar 300k lık yemek yiyorlar ve alkolde alarak bunun parasını da belediye kasasından ödüyorlar. Yetmiyor yemeğin faturasını kesen firma bile 2 gün önce kurulmuş. Muhtemelen kendilerine ait bir firma. Mansur birşeye demiyorum ama İmamoğlu su katılmamış bir şerefsiz. Yaptığı ihaleler ve sözcüsünün yalanları bile ne olduklarını gösteriyor.

konu siyaset konusu degil hocam.. Sen bu ülkenin basindakilerin yedigi naneleri görmüyorsun bile.. Ormani görmeyip agaca salliyorsu, bunu yaprken de ahaber'den akp sözcülerinin agziyla konusuyorsun.. Kimse yardim etmek zorunda degil, ben bu adamlara güveniyorum, mansur baskan'a daha cok güveniyorum.. Basimizdaki gibi kendi yandaslarina herkesin gözü önünde milyonlarca dolar peskes cektiklerini de düsünmüyorum, ogullarina gemicikler aldiklarini da, man adalarina milyonlarca dolar gönderdiklerine de inanmiyorum.. Yapilan bagisin kaydi tutuluyor ve yapildiginda nereye yapildigi ile ilgili bilgi geliyor, daha önce XXX ilcesinden bir aileye yardim yapildigi ile ilgili bildirim aldim, ayrica faturasi var vs.. Elbette insanoglu sasar beser ama basimizdaki adamlar 1000 ise bu adamlar 1.. O yüzden ben terchimi böyle yapiyorum, sen 1000 calanlardan kullanabilirsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sanane adamın ibadetinden nereye bağış yaparsa yapar. İslam'da üniversite not ortalamasındaki gibi çan eğrisi mi var ? Başkasının sevabı veya günahının sana bir etkisi olacak mı ? 

İmamoğlu ve Mansur bence şuan yolsuzluk konusunda en güvenilir başkanlar. Zira adamların açığını arayan çok büyük bir kesim var.

mkyb tarafından 26/Tem/20 14:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

İspatla.

Belgeleri bekliyoruz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Neyse bişi demicem edit

Cosmic tarafından 26/Tem/20 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sanane adamın ibadetinden nereye bağış yaparsa yapar. İslam'da üniversite not ortalamasındaki gibi çan eğrisi mi var ? Başkasının sevabı veya günahının sana bir etkisi olacak mı ? 

İmamoğlu ve Mansur bence şuan yolsuzluk konusunda en güvenilir başkanlar. Zira adamların açığını arayan çok büyük bir kesim var.

Mansur yavaş için birşey diyemem ama İmamoğlu için  senin düşüncendir saygı duyarım bana göre öyle değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    esinti bunu yazdı

konu siyaset konusu degil hocam.. Sen bu ülkenin basindakilerin yedigi naneleri görmüyorsun bile.. Ormani görmeyip agaca salliyorsu, bunu yaprken de ahaber'den akp sözcülerinin agziyla konusuyorsun.. Kimse yardim etmek zorunda degil, ben bu adamlara güveniyorum, mansur baskan'a daha cok güveniyorum.. Basimizdaki gibi kendi yandaslarina herkesin gözü önünde milyonlarca dolar peskes cektiklerini de düsünmüyorum, ogullarina gemicikler aldiklarini da, man adalarina milyonlarca dolar gönderdiklerine de inanmiyorum.. Yapilan bagisin kaydi tutuluyor ve yapildiginda nereye yapildigi ile ilgili bilgi geliyor, daha önce XXX ilcesinden bir aileye yardim yapildigi ile ilgili bildirim aldim, ayrica faturasi var vs.. Elbette insanoglu sasar beser ama basimizdaki adamlar 1000 ise bu adamlar 1.. O yüzden ben terchimi böyle yapiyorum, sen 1000 calanlardan kullanabilirsin

Hocam Allah hayrını kabul etsin.

Ben sana felanca belediyeye verme onlar kötü şu belediyeye ver demedim ki direk beni ahaber felan ağzıyla konuştuğum konusunda yaftalıyorsun. İstediğine verebilirsin tabi ben sormak istedim sadece ideolojik mi bakıyorsun yoksa gerçekten tarafsız bir bakış açısıyla mı.

Seni severim saygı da duyarım üzdüysem affola.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    esinti bunu yazdı

İspatla.

Belgeleri bekliyoruz.

https://www.memurlar.net/haber/917508/ibb-50-kisilik-organizasyonda-kisi-basi-6-bin-400-tl-harcadi.html

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Hocam Allah hayrını kabul etsin.

Ben sana felanca belediyeye verme onlar kötü şu belediyeye ver demedim ki direk beni ahaber felan ağzıyla konuştuğum konusunda yaftalıyorsun. İstediğine verebilirsin tabi ben sormak istedim sadece ideolojik mi bakıyorsun yoksa gerçekten tarafsız bir bakış açısıyla mı.

Seni severim saygı da duyarım üzdüysem affola.

hocam kusura bakma biraz sert cikmis olabilirim. Aslinda tepkim sana degil aklima eski iddialar geliyor. Secim zamani "caldilar", "hic bir sey olmadiysa bile kesin bir seyler olmustur", "su faturalarinizi pkklilar dhkpcililer okuyacak" diye yiginla iftira atti bu serefsiz sütü bozuk Allah'tan korkmazlar..

Daha önce bu forumda da yazmistim, imamoglu ile erdogan'in karakteri ayni hocam..Ancan imamoglu hem diger tarafta hem de daha yolun basinda.Yani erdogan'i ne kadar cok insan seviyorsa, karsi tarafin insaninin da imamoglunu sevmesi ayni sebeple.. Ancak ne olursa olsun akp zihniyetinin bu ülkeye verdigi zarari dünya alem kimse veremedi.. En basitinden büyük ihalelerin cogunu tesadüfen 5 firma aliyor ve bu firmalarinin hepsi de bir sekilde belli medyanin sahibi ya da havuza para aktaranlar.. 

Bahsettigin iddiayi ben tevfik göksü'dan duydum. IBB aciklama yapmisti, oradaki tek kisi fiyati haftalik barinma, yemek vs toplam ücreti gibi. Elbette bana kalsa her kurus halka sorularak yapilmali ama türkiye demokratik bir ülke degil, secildim bitti diyorlar.Oysa nefes alisini bile millete tekrar tekrar sormali. 

Imamoglu potansiyel baskan adayi, o yüzden böyle dis iliskileri var olacak da.Erdogan henüz parti kurmadan önce defalarca abd'ye gitti, ne kimlikle gidip oradakilerle görüstü.. Dis destek olmadan bir sey yapilmaz zaten.. Imamoglu da o sekilde disardan destekleniyor.  Dogru yanlis ama türkiye'de politika böyle yürüyor.. 

Benim adayim tam bir devlet adami olan, namuslu olan mansur yavas'tir. O kadar iftiraya ragmen adam isine bakiyor.. Ancak onun gibi insanlari türk milleti haketmedigi icin, baskan yapilmaz.. Imamoglu cok iyi bir insan degil ancak suanki basimizda bulunanlardan 1000 kat daha iyi. O yüzden bir kesimin "kötünün iyisi" diye akpye oy verdigi gibi ben de kötünün iyisi olarak imamoglunu görüyorum.. 

Son olarak, ben bagisimi ankara belediyesine yaptim ve mümkün mertebe oraya yapiyorum ama bazen IBB'ye de yapiyorum. Bana bilgilendirme geliyor, su ilcedeki aileye yardim yapildi diye. Türkiye'de olsam belki gidip elden yardim ederdim ancak öyle bir sansim yok. Kizilay'a mi güveneyim? erdogan'in baslattigi milli dayanisma kampanyasina mi güveneyim, yoksa imamoglu ya da mansur yavas'a mi? Tabi ki ikinci secenek daha mantikli.. 

Neden dersen: sürekli siyasetini yaptiklari 15 temmuz'un gazilerinin, bizim icin toplanan paralar nerede diye sorduklari icin dayak yedigi görüntüleri izlemeni tavsiye ederim.

sunlara bak https://twitter.com/sumiskam/status/1272817024247439360

https://twitter.com/gurseltekin34/status/1283384790423674880

bunlari günümüz medyasinda pek bulamazsin.. Simdi 15 temmuz gazileri diye yalandan siyasi malzeme olarak kullanan bunlar, gasp edilmis paralarinin hakkini soranlara neler yapiyorlar.. Paralar nerde diyene terörist muamelesi yapiyorlar.. Simdi sen bana diyorsun ki imamoglu.. Dedigim gibi 1000 e karsi 1 hocam.. Ben öyle görüyorum. 

tekrar kusura bakma. tepkim sana degil, yapilan yanlislara.. Herkes doldu ben de doldum baya.. Zoruma gidiyor ülkemin bu hale gelmesi.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

IBB nin kampanyasinda 4.5 milyon TL yardim

ankara'nin kampanyasina 50 saatte 3 milyona yakin yardim :) 

masallah 

Toplam Hit: 3965 Toplam Mesaj: 38
kurban bagis kurban bayrami