folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Muzipliklerimiz.

Muzipliklerimiz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

"geçmişe bakmak" konusundan yola çıkarak, eskilere göz atayım dedim..

taa ki Casio CMD-40' ı görene kadar..

bu saatle derslerde ne dalga geçerdik hocalarla :D samsungun vcd'li televizyonları vardı.. habire cd'yi çıkartırdım.

hoca bozuk diyerekten ders işletmezdi.

varsa güzel anılar böyle paylaşalım (:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizim mahallede bir cami var caminin tuvaleti bodrum katta sadece tuvalet pencereli duvarın dibinde dışarıdan gözüküyor ve açık tı her zaman uzaktan bakardık ne zaman biri tuvalete girse camdan içeri torpil atardık :D admaalr donunu zor toplar koca koca adamlar apar topar kendilerini dışarı atışları vardır görmeniz gererkir :D:D:D  yarılırdık gülmekten hele patlayınca içerdeyken anoovv diye bağırışları

birgün arkadaşın babası camiye giderken tuvaletçi dede babasını yakalamış çevirmiş demiş senin oglin buraya bumba atiii elime aldim mum sandim patladiiii :D:D: el sargılı :D:D:D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

bizde teravi zamanı caminin tuvaletine girenlerin arkasından kapıya tekme atardık kapının kilidide olmuyordu adamların belini kırıyorduk yani :D camide karete felan bizde cok garip şeyler vardı tabi ozaman çoçukduk  teravide millet namaz kılarken anlamsızca sesler çıkarıp kaçardık milletin ayakkabılarını gizlerdik sokaga atardık

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Bizim mahallede bir cami var caminin tuvaleti bodrum katta sadece tuvalet pencereli duvarın dibinde gözüküyor ve açık tu her zaman uzaktan bakardık ne zaman biri tuvalete girse camdan içeri torpil atardık :D admaalr donunu zor toplar koca koca adamlar apar topar kendilerini dışarı atışları vardır görmeniz gererkir :D:D:D  yarılırdık gülmekten hele patlayınca içerdeyken anoovv diye bağırışları

birgün arkadaşın babası camiye giderken tubaletçi dedi babasını yakalamış çevirmiş demiş senin oglin buraya bumba atiii elime aldim mum sandim patladiiii :D:D: el sargılı :D:D:D

Benzeri bende de var. :) Teravih namazlarında ilk 6-7 rekatı kılar sonra topuklardık. Ceplerde torpiller tabiki. Bodrum katta da kadınlar için yer vardı ve malum kalabalık ve küçük sıcaktan dolayı camlar açıktı. Torpiller yakılır ve içeri atılır. Bi 5 sn. geçer namaz esnasında çığlıklar. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

okul çıkışında kamyon çarptı , ama hala yaşıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bu ne biçim saat la?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

bu ne biçim saat la?

komanda özelliği filan var bunların :D böyle televizyonu onu bunu şey ediodun :D 

çok istediydimde peder almadıydı mk :(

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

bu ne biçim saat la?

komanda özelliği filan var bunların :D böyle televizyonu onu bunu şey ediodun :D 

çok istediydimde peder almadıydı mk :(

asddfasfd

http://www.dealextreme.com/p/0-9-lcd-tv-vcr-dvd-vcd-sat-remote-control-wristwatch-1-cr2032-48466

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

edit:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

bi keresinde okulun koridoruna osuruk bombası atmıştık. o gün kimse sınıftan çıkamamıştı :)  bi kaç arkadaşla disiplin cezası almıştım :)  ama hakkaten iğrenç bişeydi :F

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

ben çok uslu bi çocuktum lan :( Hiç böyle şeyler yapmadım sizin gibileri gidip müdür yardımcısına şikayet eden ipne bendim aslında :/

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
Toplam Hit: 7132 Toplam Mesaj: 41