folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Muzipliklerimiz.

Muzipliklerimiz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

usta daha gecen  gün la dedim kendi kendime forumda şöle bi konu açsammı sonra yemedi acmadım ama dua ettım bırısı acsın dıye sana denk geldı :D

okulda her zamankı gıbı gerekli kişiye sınıfın erkeklerı tarafından para verilir sonra en az sınıftakı kız basına 1 tane düşecek sekılde osuruk bombaları alınırdı. bende giderdim kimse yapamaz dıye bı kere kıvırır(öle patıyorlardı 5sn ıcınde şişip sonrası malum booooom :D ) hepsinin cantasına atardım ; sonuç , müdürden bi temiz sopa (mahallemizde oturdugu ıcın cok güzel döverdi tai sevdiğinden :D )

köyde torpileri gübreliğin içine gömüp (yaklasık 10 tanesını peşpeşe ve aralıklı olarak ) üç arkadaş aynı anda yakmıştık. malum bayram mıllet arabasıyla gelıyo temızlıyo bakıyo vs vs . gübreliğin yanınada adam sıfır model bi ford almıştı ıyı hatırlıyorum araba cillop :) tabi    taa ki torpiller patlayana kadar .(adam görüncen camdan öle bi fırladı ki iki gün korkuma köy meydanına cıkamamıştım :o )

------

**en zevk aldığım 

kuzenden döve döve çaldığım arkadaşlardan topladığım bilye olsun futbolcu kartları digimon kagıtları tasolar max bedava cubukları cipslerden cıkan paramı bedavamı ne vardı ozamanlar ne varsa hepsini biriktirirdim 1 ay. sonra  yan mahalledeki çingene cocuklarının girebiliceği saat aralıgı sitede 12:oo - 18:oo dı. beklerdım  bızım okulun elemanlarıda toplansın dıye. her neyse bızımkılerle cıngenelerı cagırırdım balkonun altına abartısız dıyorum rahat 20 30 cocuk düşünün 2ye 3e gıden :D  sonra hepsini sırayla fırlatırdım en cokta max bedava cubuklarıyla  cips zımbırtıları ıcın kapışırlardı kimisi dayak yer kimisi ağlar çok büyük zevk alırdım bunu yapmaktan :D hala arada bi ufak kuzen geldiğinde yapıyorum tabi bi iki çocuk arasında oluyo ama olsun bedavadan atraksıyon :D

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

bizim ev caminin karsisinda teravi namazinda morarticiyla sıkardım adamlara camdan ısıkları da kapatırdım çok zevkli olurdu. Adamlar sağa sola bakarlardı mal gibi

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

ünideyken gece karanlıkta yürüyen bizim sınıftan bi kız arkadaşı gördüm.kızın arkasından hızlı hızlı yürüdüm

ben hızlandıkça oda hızlanıyodu en sonunda koşmaya başladım kız tedirgin tedirgin hala hızlı adımlarla kaçmaya çalısıyodu.

kıza yetiştiğimde elimi omzuna attım bi bağırdım kız çığlık atmya başlamasıyla benmde çığlıklarım başladı tabi benm ki korkudan değil kız bizim arkadas değil

yabancıymış amk. kız bayılıyo gibi oldu bi sendeledi hemen topuk koşarak ordan kaydım amk

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Aklıma gelen bazı şeyleri buraya yazayım bari :D

- Bir gün akrabalara oturmaya gittik ben daha 10 yaşında falanım . Evdeki telefon hatları paralel. Neyse işte odadaki akrabanın kızı erkek arkadaşıyla konuşuyor ev telefonundan . Bende salondaki telefonu aldım elime bunları dinliyorum canım cicim diyor adam . Bende siktir lan ipne dedim kapattım telefonu . Kız sonra içeri geldi kızarmış :D Büyük ihtimal sevgilisinden baya bi azar işitmişti :D

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek

komşu kızıyla evcilik oynarken iğne yapıcam diye kalemi kıcına dürttüm. Anasına şikayet etmiş bi daha evcilik oynamaya getirmediler. (adam olacak cocuk)

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Küçükken bizde 9 10 arkadaş toplanır tanımadığımız mahallelere gider zile basar balkonlarına torpil atardık. Bide ben küçükken saçımı 3 numaraya vurdurmuştum. Komşunun küçük bi kızı vardı bana kel olmuuuuş demişti çok sinir olmuştum =) bende onların izmir e akrabalarının yanına gittiği gün bizim evde ne kadar domates yumurta varsa camkarına ve balkonlarına atmıştım =) Yazık kadın 2 gün zor temizledi o pislikleri =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

14 yaşındaydım arkadasın dayısı büyüklerinden 4 tane havayi fişek getirmiş bizimkine.Oda bana :D

Dedik patlatalım aklımızda öyle kötü bir düşünce yok tabi.İlkini patlattık o koca havayi fişey yerde patladı havalanmadan yaktık kaçarken aramızdan yanan fişekler fırlıyor :D

Neyse 2 . side aynı şekilde oldu derken 3 . süne geldi sıra 1 er gün arayla yapıyoruz.

Yer değiştirelim dedik yolun kenarında şimdi otel olduda önceden boş arsa vardı.Tam yolla arsanın ortasına koydum.Patlattık yine aramızdan fişekler uçtu fln.Arkadaş döndü baktı hssktr arsa yanıyo dedi.Bir baktım tutuşmuş ev 1 sokak ötede.

1dk sürmedi eve gitmemiz kaçtık hemen sonra benim köpeği aldık sanki bizim haberimiz yokmuş gibi oraya gittik bi baktık arsa komple yanıyor polis itfaiye ne ararsan var :D

Sonra dağıldık evlere bir ara muhtar falan bizim olduğumuzu anlamış felan ama bi bok olmadan yırttık :D

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sLavee
    sLavee's avatar
    Erkek

6 yasında ev telefonu numaralarını felan okumayı ögrenmiştim ist 500 evlerde oturan varsa bilir o sokaklar nasıldır felan herneyse mahalleye sürekli aygaz tüpçü gelirdi onun böyle garipte bir müziği vardı,herneyse mahallede gıcık oldugum bir çocuk vardı tuttum bunun adıyla komple oturdugu apartmana tüp söyledim..evler karsılıklıydı perde altından tüpçüyü bekliyodum ve nihayet o muzik sesiyle beraber tüpçü sokaga girdi 4 tane tüpü yüklendi çıkıyo apartmana sonra bi kavga bi gürültü bende perde altından kıs kıs gülüyorum tabi :D

bi olayda üni den anlatayım :balıkesirde serserilerin oturdugu bi mahallede kalıyoduk. 7 8 kişi karsıdan bize dogru geliyodu bizde 3 kisi geçiyoruz yanlarından bize sövmeye basladılar doğru yuru ,mk cocugu vs vs yanlarında bıcak olduguda belliydi yemedi tabi dalmak,,köşeyi döndüğümüz gibi 155 aradık

+sa

-as

+abi sakarya mahallesinde nef in ilersinde 7 8 kisi heralde içmişler karıya kıza laf atıyolar

-hemen ekipleri yönlendiriyorum

şeklinde bi konusma geçti

Bizde köşede durduk uzun yola doğru bakıyoruz adamlar evin duvarına çökmüşler konusuyolar derken 2 ekip arabası geldi bunların kaçışı görmeniz lazımdı :D:D:D

Coo_sLavee
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

abi muhteşemsiniz ya kafamız cip(pç)liğe fena calışıyormuş burdan anlaşılan :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

Hem up olsun hemde yazayım anılarımı

Çoğunuzun zevki olan boncuklu tabanca anıları falan zaten bilinir:|

Kapsül patlatan tabancayı patlatırdım hep, birkere adamla giderken yolda ailece yav çocuklar mantar tabancası falan patlatıp duruyor rahatsız oluyoruz demişti.

Arkada olduğumu bilse dövecek:|

Toplam Hit: 7224 Toplam Mesaj: 41