folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargile Tütünü Tavsiyesi

Nargile Tütünü Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler merhaba

Nargile severim fresh ve keskin nargile tütünlerini seviyorum nargile sever arkadaşlar bana fresh ve keskin nargile tütünleri önerebilir mi? Ağır tatları sevmiyorum hafif olacak

Nane vivident vs gibi ? 

SeRDaR tarafından 21/Nis/17 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

Starbuzz ın blue mist tütününü deneyebilirsin birazcık pahalıdır ama baya iyidir.

" ' "
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

üzüm nane. tek geçerim :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

üzüm nane. tek geçerim :)

üzüm biraz ağır değil mi hocam pek fresh değil üzüzm 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    MaxDreameR bunu yazdı

Starbuzz ın blue mist tütününü deneyebilirsin birazcık pahalıdır ama baya iyidir.

Buna benzer ve daha ucuzu al fakher ocean var

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Nane limon gül deneyebilirsin.

Yasemin nane gül bu biraz daha ağırdır ama deneyip karar verebilirsin.

Kavun nane olabilir.

Fumari marka tütünler aradığın tarzda ama malesef ülkemizde bulman zor. Bildiğim kafeler var bu tütünü kullanan ama 70tl den başlıyor lülesi. Dışarıdan paket olarak alayım dersen zor bulunduğu için neredeyse kimse satmıyor satsalarda çok uçuk fiyatlardan gidiyor.

Starbuzz fumariye nispeten daha kolay bulunuyor. Cafelerde de yaygınlaştı 40-50tl den satıyorlar lülesini. Eminönünden en son 250gramını 70tlye almıştım dolar uçtuktan sonra 100-125 tl arası oldu diye duydum ama gidip sormadım bilemiyorum son durumu. Starbuzz blue mist deneyebilirsin nane + yaban mersini karışımıdır güzeldir ama kimisi çok beğenip müptelası olurken kimisine gayet sıradan gelebiliyor. Ben ekstradan al fakher nane katıyordum o şekilde daha hoşuma gidiyordu.

Blue mist alternatifi al fakher ocean var ama bana göre başarısız bir taklitden öteye geçemedi pek beğenmedim.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    csr288 bunu yazdı
    MaxDreameR bunu yazdı

Buna benzer ve daha ucuzu al fakher ocean var

evet onuda denedim beğendim gerçekten 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Nane limon gül deneyebilirsin.

Yasemin nane gül bu biraz daha ağırdır ama deneyip karar verebilirsin.

Kavun nane olabilir.

Fumari marka tütünler aradığın tarzda ama malesef ülkemizde bulman zor. Bildiğim kafeler var bu tütünü kullanan ama 70tl den başlıyor lülesi. Dışarıdan paket olarak alayım dersen zor bulunduğu için neredeyse kimse satmıyor satsalarda çok uçuk fiyatlardan gidiyor.

Starbuzz fumariye nispeten daha kolay bulunuyor. Cafelerde de yaygınlaştı 40-50tl den satıyorlar lülesini. Eminönünden en son 250gramını 70tlye almıştım dolar uçtuktan sonra 100-125 tl arası oldu diye duydum ama gidip sormadım bilemiyorum son durumu. Starbuzz blue mist deneyebilirsin nane + yaban mersini karışımıdır güzeldir ama kimisi çok beğenip müptelası olurken kimisine gayet sıradan gelebiliyor. Ben ekstradan al fakher nane katıyordum o şekilde daha hoşuma gidiyordu.

Blue mist alternatifi al fakher ocean var ama bana göre başarısız bir taklitden öteye geçemedi pek beğenmedim.

Fumari tat ve tütün yapısı olarak diğerlerinden baya farklı + güzel. Elmalısı var şu an bende içindeki şerbet kan gibi :)

Arkasındaki yazıyı ilk gördüğümde farklı olacağını hissetmiştim :) "if it were any better it'd be illegal"

" ' "
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

Hocam bir nargileci olarak vivident + cilek yada vivident + seftali oneririm hafif ve fresh bit nargile yapabilirsen ya buzlu marpuc yada siseye buz at. Sormak istedigin olursa pm at bana

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mesutb bunu yazdı

Hocam bir nargileci olarak vivident + cilek yada vivident + seftali oneririm hafif ve fresh bit nargile yapabilirsen ya buzlu marpuc yada siseye buz at. Sormak istedigin olursa pm at bana

sağolasın hocam

Toplam Hit: 1677 Toplam Mesaj: 10
nargile nargile tütünü