folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Netgalaksi - Gibirnet Help!

Netgalaksi - Gibirnet Help!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Millenicom

Netspeed

Turknet

bunlardan pek şaşmayın 3-5 lira ucuz diye a net yok b net gitmeyin. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

gıbırnet daha önce yazlıkta denemiştim. dün geçirttirdim evdeki bağlantıyı türknetten. çok smooth bir geçiş oldu. android uygulamasına nfc ile kimliği okutup video ile onaylıyorum diyorsunuz hop gıbırdasınız :)

steam oyun kütüphaneleri vardı. sanırım halâ var. yani kurulumunu yapınca bir sürü oyun geliyor steam kütüphanenize. internet cafe paylaşımı gibi. mis :)

https://forum.gibir.net.tr/t/oyun-kulubu?q=steam

fena değildi hatırladığım kadarıyla. bakalım göreceğiz. arkadaşını getir var mı bilmiyorum varsa ref atayım :))

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

gıbırnet daha önce yazlıkta denemiştim. dün geçirttirdim evdeki bağlantıyı türknetten. çok smooth bir geçiş oldu. android uygulamasına nfc ile kimliği okutup video ile onaylıyorum diyorsunuz hop gıbırdasınız :)

steam oyun kütüphaneleri vardı. sanırım halâ var. yani kurulumunu yapınca bir sürü oyun geliyor steam kütüphanenize. internet cafe paylaşımı gibi. mis :)

fena değildi hatırladığım kadarıyla. bakalım göreceğiz. arkadaşını getir var mı bilmiyorum varsa ref atayım :))

Bende bir adresime Gibir alacağım o kesin gözüküyor

Memnun kalmazsam iptal ederim ne yapayım zaten taahhüt yok , yine de iptal işleri zor ya hele bu gibir va.. de daha zordur NEYSE.

3,5 lira için demişsiniz de 300tl hemen hemen gidişat o 3 4 aya.

Bunu verMEM abi ben siktiri boktan bir internete , zaten altyapılarım Max.. 60mbps destekliyorlar şaibeli bu internet satış işleri turk.net 200mbps ye kadar şu kadar (sabit) bedel diyor amma o hızı veremiyor altyapı yok diye 200ün ödediğiyle 50mbps nin ödediği aynı bedel. İŞ Mİ BU

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Bende bir adresime Gibir alacağım o kesin gözüküyor

Memnun kalmazsam iptal ederim ne yapayım zaten taahhüt yok , yine de iptal işleri zor ya hele bu gibir va.. de daha zordur NEYSE.

3,5 lira için demişsiniz de 300tl hemen hemen gidişat o 3 4 aya.

Bunu verMEM abi ben siktiri boktan bir internete , zaten altyapılarım Max.. 60mbps destekliyorlar şaibeli bu internet satış işleri turk.net 200mbps ye kadar şu kadar (sabit) bedel diyor amma o hızı veremiyor altyapı yok diye 200ün ödediğiyle 50mbps nin ödediği aynı bedel. İŞ Mİ BU

Hacı hat değerlerin nasıl eski operatöründe? Ben 1.5 sene önce 75 Mbit VDSL Türknetten Gıbırnete geçtim. Pek bi farkı yok hizmet olarak. Ping de ortalama 60-70ms görüyorum Cod Multiplayer online oyunlarda. 110₺ ödüyorum 100 Mbit tarifesine ama bulunduğum ankastre 75 Mbit'e kadar alabiliyor. Bu fiyat performans açısından makul fiber yoksa VDSL'de bunu almanı tavsiye ederim. 

Kernel_Panic tarafından 26/Oca/23 05:30 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Comnet her IPTV çalışmayabiliyormuş , sorunlara gel pfff

Kendileriyle görüştüm 1 Şubat zammı da şaibeli dediler kesin olacak diyemediler. 

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

HEM UP OLSUN HEM SORU SORAYIM

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Ön Ödemeli Servislerde;

Mesela 12 aylık abonelik için önödeme yaptık 1000 - 2000 küsür TL Comnet'e ÖRNEĞİN.

Memnun kalmadık 40 45 50 gün kullandık IIIH dedik ki ayrılalım bari sonra, Sorunsuz para iadesi oluyor mu? Tecrübe eden var mı bu tarz bir süreci yoksa  yokuş mu yapıyorlar uğraş diye??

Teşekkür ettim..

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Kendileriyle görüştüm 1 Şubat zammı da şaibeli dediler kesin olacak diyemediler. 

Şu da bir diğer sorum idi.

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Millenicom

Netspeed

Turknet

bunlardan pek şaşmayın 3-5 lira ucuz diye a net yok b net gitmeyin. 

Millenicom'un kotu bir musteri iliskileri yonetimi var. Baglattiktan sonra net hizimin cok dusuk oldugunu farkedince ticket actim. Hizinizda problem yok diye mesaj attilar. 3, 4 kere tekrarladim kesinlikle bir muhattap bulamadim, surekli otomasyon uzerinden mesajlar. Daha sonra vazgecip hatti kapattirma istegi yolladim ertesi gun aradilar. Gibirnet'e gectim adami ariyorum cep tel'den "Abi hemen hallediyorum." deyip cozuyor isimi :D

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Millenide de IPTV sıkıntısı yaşadıydım bolca

...said addicted.
Toplam Hit: 2561 Toplam Mesaj: 24
i̇nternet sabit telefon netspeed netgalaksi gibir gibirnet commet