folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Notebook Xp Kurulumunda Kapanma Sorunu

Notebook Xp Kurulumunda Kapanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    8. denemem  asus marka notbooka format attım ama tam yukleme tamamlınıyor yazısı geldıgınde makıne kapanıyor tekrar tekrar aynı olay 8 defa basıma geldı ne yapacagımı bılmıyorum konu hakkında yardımcı olacak arkadaslas varmı aramızda

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

kardesim ayrıntı vermemıssinki

ayrıntılar önemlidir

mesela xp cd si hasrlıdır bir yerde çiziktir

yada kullandıgın asus modeli dvdrw si uj850s gibi bir modeldir de cd secer her cd yı ıyı okumaz

yada ....

mademki türksün systeme göster ürksün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    asus m6000 cd 8 denemede farklı 4 farklı cd ıle yapıldı en son orjınal win home cd si yükleme tamamlanıyor dediği anda kapanıyor tekrar actıgımda kur yeniden baslatılıyor dıyor aynı yerde gene kapanıyor

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

http://forum.donanimhaber.com/m_21205653/mpage_1/key_//tm.htm#25658256

yukarıdaki linke bir bak notebook epey bir kullanılmış birseyse zamanla hatalar olussabılıyor mesela genelde firmware hataları yada bellek hataları olusur

bazı dwd rw ler zamanla sapıtır cd okumamaya baslar.eger gercekten boyle bir arıza varsa vede dwd değistiremem dersen

flashdiskle format atma yöntemlerini dene

özellikle netbooklarda cd v..b surucu olmadıgı için bu yontem kullanılıyor.bende denemiştim gayet ıyı

http://www.uzmanim.net/Sorular/Windows/Windows-XP/Usb-flash-surucuden-windows-xp-nasil-yuklenir-usb-bellek-nasil-acilis-diski-yapilir/Q_26.aspx

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Rem'lerden 1 tanesini çıkart öyle formatla...

eskilerden kim kaldı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    buzdolabını aç içine laptop u yerleştir ve kuruluma başla kesinlikle olacaktır. Daha önce benimde başıma geldi denemediğim yöntem kalmadı en son buzdolabını denedim mükemmel sonuç verdi :)

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ManiakRhifat bunu yazdı:
    -----------------------------
    buzdolabını aç içine laptop u yerleştir ve kuruluma başla kesinlikle olacaktır. Daha önce benimde başıma geldi denemediğim yöntem kalmadı en son buzdolabını denedim mükemmel sonuç verdi :)
    -----------------------------

olurmu la ööle şey, laptop nem yapar, ıslanır hiç çalışmaz

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
Toplam Hit: 1495 Toplam Mesaj: 7