folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Okul Diplomayı Eksik Mühürle Vermiş

Okul Diplomayı Eksik Mühürle Vermiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

Şimdi ben bulunduğum ilin 200 km uzağında bi liseden mezun oldum bu sene üni.ye gitcem inş. Bir iki hafta önce gittim okula diplomayı almaya bugünlerde kayıt için evrakları hazırlıyorum. Bugün face de bi sohbet gördüm ilçe milli eğitim bakanlığı diplomaya soğuk mühür vurmayı unutmuş ama başka bi mühür var ilçe milli eğitimden, o soğuk mühür olmadan diploma hiçbi halta yaramıyomuş. Milli eğitim bakanlığı mühür basmayı unutuyo, okul hiç farkında değil facede görmesem haberim yok okula diplomayı öylece götürcem kayıt olamicam 2 yılım boşa gitcek. Okuldan da hiç haber vermediler hala mühür eksik gel bastır diye. Okul yatılıydı benim gibi nice uzaklardan gelenler var. Şimdi haberimiz olmasa bişekilde ünii.ye kayıt olamıyomuşuz, kim vercekti bunun hesabını, bişey yapmalı mı şimdi bunlara?

Silinen konu loglarını okumaktan zevk alıyom.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

söyle hocam bi daha böyle dangalaklık yapmasınlar.iyiki erken farkettin buna sevinmelisin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

hoca seviniyom tabi şansa bala görmesem 2 yıl kaynadı. Yav sen koskoca anadolu öğretmen lisesisin. Bikere disipline gittim uyarı verdiler isim yanlış yazıyo, kınama aldım başka bişey yanlış yazıyodu hatırlamıyom, okul bitti başka bi posta geldi çarşamba samsun yazcak çarşamba istanbul yazıyo bir işleri düzgün değil. Onların yerinde olmak isteyen bir sürü aday var ne dangalak adam bunlar ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

hoca diplomayı burayo bi uplaya bilirmisin kaç muhür olcak nerde olcak kafam karıştı şimdi diplomayı almadım ben seneye hazırlanacağım için

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

.

Toplam Hit: 1700 Toplam Mesaj: 5