folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Otellere Tekstil Ürünlerini Nasıl Pazarlarız ? Fikirlerinize İhtiyacım Var

Otellere Tekstil Ürünlerini Nasıl Pazarlarız ? Fikirlerinize İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

denilzlide yaşıyoruz. bir yakınım otel ürünleri işine girdi ve kendi çapınca güzel ve kaliteli ürünler yaptırıyor.     otellere pazarlamaya çalışıyor. yatak tekstil, banyo  tekstil, restorant tekstili, plaj, spa   ürünleri var. yani otelin sezon boyu alabilceği herşey mevcut. 

şimdi sizlere sorum şu.  bu iş  illaki yüzyüze konuşmayla olan işler ama  daha farklı nasıl yapabiliriz ? bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.     telefondan yada mail atarak yapabilir miyiz ?  yada nasıl fikir verebilirsiniz ? 

Ayrıca müşteri ayarlayacağınız taktirde size kazancından komisyonda vereceğini düşünüyorum 

teşekkürler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trump
    trump's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu konuda Tahrikattan nasıl bir yardım bekliyorsun?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

benim otelci bi tanıdığım otel işlerinin ( tekstil alma/ yıkama, yeme-içme, lojistik....) hepsinin networkle yapıldığını söylemişti

Yaptık bişiler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    trump bunu yazdı

mesela birisi fikir verebilir. 

yada birisinin tanıdığı wardır otelci. o onu arar, sorar  2-3 müşteri denk gelir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trump
    trump's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    trump bunu yazdı

mesela birisi fikir verebilir. 

yada birisinin tanıdığı wardır otelci. o onu arar, sorar  2-3 müşteri denk gelir. 

Tahrikattan otelci zengin çıkmaz. Burası 1 cent airdrop, 50 TL kupon kovalanan yer.

trump tarafından 06/May/24 15:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

önce otellerin bir listesini çıkarın

hangi otelde kan tane yatak var kaç yıldızlı vs otelin bir künyesini oluşturun sahibi kimdir necidir

mümkünse gidin bir gezinin bakın ne kullanıyorlar. varsa içeriden garsondu görevliydi konuşun .

çünkü ben şöyle birşey duymuştum adamların otelde kullandığı ürünleri üreten başka fabrikaları oluyor yada oralara ortak oluyorlar

böylece kendi ürününü kullanıyor adam. niye senden alsın?

böyle yapan adama havlu satamazsın ama havluya amblemi ben basayım diyebilirsin

daimi aldığı bir adam varsa onun verdiği fiyattan daha az ücret teklif edebilirsin

havlu alırsan nefresimlerde indirim yaparım diyebilirsin

bir nevi kampanya gibi

birebir gidemezseniz hepsine

çok çok iyi bir web sitesi , instagram gibi bir ağınızın olması önemli mail attın diyelim adam girdi sitene rezalet

sitesi buysa bunlar acemi deyip çıkar aramaz daha

yada ürünleriniz için katalog basıp gönderebilirsin

ben muğlada bir dükkana denk geldim

adam çok tuhaf mobilyalar yapıyor ejderhanı masalar

taht gibi koltuklar

dedim abi bunları kime satıyorsun bu ne. hmde acayip pahalı. endonesyadan getirtiyormuş. her üründen 1 tane var.

dedi ki otelllere lobilere satıyorum

otele girdin lobide kocaman bir ejderhalı bir masa var

mantıklı hoşuma gitmişti

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Link var mi ürünlerin?

Belki buradan da alan cikar ürünlerinden.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ben olsam bi tane site yaptırırım katalog gibi, wix ten falan. ya da wordpress neyse işte.

sonra otururum pcnin başına açarım bookingi.

türkiyeyi siktiret

avrupada otellere yazarım sırayla.

bak şunlar var bunlar var vs

biraz bu sistemi kurunca da kendim yapmayı bırakır öğrenci falan bulurum. koyarım telefonun başına

günde 50-100 yere mail atsın, arasın bilmemne. 

döviz kazanmak varken TL kovalamak gereksiz bence

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

denilzlide yaşıyoruz. bir yakınım otel ürünleri işine girdi ve kendi çapınca güzel ve kaliteli ürünler yaptırıyor.     otellere pazarlamaya çalışıyor. yatak tekstil, banyo  tekstil, restorant tekstili, plaj, spa   ürünleri var. yani otelin sezon boyu alabilceği herşey mevcut. 

şimdi sizlere sorum şu.  bu iş  illaki yüzyüze konuşmayla olan işler ama  daha farklı nasıl yapabiliriz ? bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.     telefondan yada mail atarak yapabilir miyiz ?  yada nasıl fikir verebilirsiniz ? 

Ayrıca müşteri ayarlayacağınız taktirde size kazancından komisyonda vereceğini düşünüyorum 

teşekkürler. 

oteller genelde 3-4 aylık çek verir çok sallarlar satın alma müdürünü görmeden a kalitede olsa almazlar sana taktik vereyim otellere mal veren yerlere iletişime geç onlar üzeirnden yürü ilk etapda her otelde qr sistemi var o firmaların genelde araları müdürler ile iyidir ref bulmadan gitme sadece 5***** otellere hizmet ver diğerlerinde paran kalır kanlı bıçaklı olursun 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

trde olaydim marmariste okuturduk epey urun, simdi telefonla aramam sagi solu mal satacaz diye ama seni sektorun icindeki otel yoneticileri ve isletmecilere yonlendirebilirim.

bence tam yerine acmissin konuyu, baska arkadaslar da var forumda buralardalarsa ilgilenirler saniyorum. trump muridin kabahati degil son 20 senedir ortalikta olmamam..  neyi, nereden bilecek bebe..

otellere toptan pazarlama mevsimi subat, mart, nisan de hadi en gec, mayisa kalmaz hoca.. onumuzdeki sezon icin dusuneceklerse housekeeping ve alim satim mudurleri ile irtibata gecebilirsin, zevkli isler bunlar ilgileneni, pazarlik edeni, hosgeldin diyeni, satin alani cikacaktir. 

simdi minibuse mali yukleyip denizliden asagi yardirma havasi hoca.. mugla, marmaris, fethiye, kas, kalkan dura kalka bir tur yapacan. hem walk-in girdigin otellerin spa-wellness departmanlarini ziyaret edip onlara hitap eden urunlerini toptan pazarlamaya calisacaksin, hem otelin housekeeping ve alim satim mudurleri ile temasa gecerek ileriki sezonlar icin baglamayi deneyeceksin. yeterli vakit ve perakende mal satmak uzere niyette olursa apartlara/pansiyonlara da ates edebilirsin marmariste. (bunlar genelde utulmek uzere munferit, perakande alima gebedirler, bilirler yerli esnafin kendilerini dudukledigini haliyle pek severler disaridan mal getiren kekonun malini sert indirimlerle nakit para verip almayi)

urun katalogu, liste vs varsa gorelim, neyin nereye satilabilecegi uzerine goz gezdirmek isterim..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

@hojucuk @linkinmetin heee sahil seridini tararken boydan boya sen, o girdigin spa-wellness isletmeleri para verip almak istemeyecek olurlarsa urunlerini konsinye birakacaksin donus turunda satilanin, kullanilanin hasilatini toplamak uzere.. 3-5 ay harca su ise ege sahillerinde bos donmezsin..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
Toplam Hit: 1057 Toplam Mesaj: 24
otel tekstil