folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder PDF Dergi Kitap Vs Okumak İçin Tablet Veya Kindle Tarzı Ürün Tavsiyesi

PDF Dergi Kitap Vs Okumak İçin Tablet Veya Kindle Tarzı Ürün Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Hem şu konuda gördüğüm hem de sağdan soldan bulduğum çoğunlukla PDF formatındaki dergi kitap vs için bir tablet ya da e-book okuyucu/kindle almayı düşündüm.

Biraz bakındım ama acayip fazla seçenek var gibi fiyatları da çok değişken.

Karar veremedim size sormak istedim. Önerdiğiniz kullanıp memnun kaldığınız ürünler hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum

#evdekal

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bütçe nedir hacım ?

bide şöyle bi site buldum reklamsız falan kitap paylaşıyolar : https://www.troy.tc/

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

hocam bütçe biraz değişken 1000 tl ye de çıkabilirim ama mesela kindle ı ele alırsak siyah beyaz ve imajlarda sorun oluyor gibi ben mesela dergi de okumak bol renkli imajlı şeyler de okumak istiyorum

sadece kitap değil amacım o yüzden biraz tablete yönelmeye başladım.Ne kadar iki teknoloji aynı olmasa da birbirinden çok  farklı olsa da benim ihtiyacımı görecek şey tabletmiş gibi geliyor.

Açıkcası kafam biraz karışık o yüzden

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Bende amazon kindle oasis var hocam, pdf tarafinda pek memnun degilim. Resim yüklenmesi, kalitesi vs iyi degil, zaten ekitap okuyucularin amaci bu degil..

Biraz arastirdim söyle bir ürün var ECTACO jetBook Color... artik ne kadar hos bilemem..

yerinde olsam renkli seyler istiyorsan tablet alirdim.. Ama tablet aldiginda da insan bir sürü gereksiz app/oyun kurup, kitap okuma yerine baska islerde kullaniyor. Amacin sadece kitap okumaksa e-reader al, dergi okumaksa tablet al derim..

edit: kindle ile ilgili test yapmami istersen söyleyebilirsin

unbalanced tarafından 29/Mar/20 18:14 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    tahta bunu yazdı

hocam bütçe biraz değişken 1000 tl ye de çıkabilirim ama mesela kindle ı ele alırsak siyah beyaz ve imajlarda sorun oluyor gibi ben mesela dergi de okumak bol renkli imajlı şeyler de okumak istiyorum

sadece kitap değil amacım o yüzden biraz tablete yönelmeye başladım.Ne kadar iki teknoloji aynı olmasa da birbirinden çok  farklı olsa da benim ihtiyacımı görecek şey tabletmiş gibi geliyor.

thinkpad x380 yoga var bende, kalemi de var. pdf okurken güzel oluyo baya. edge de açınca çizip not falan da alabiliyorum. o bütçeni aşar ama şöyle bişey bakabilirsin : 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-thinkpad-helix-11.6-core-i5-3-4gb-128gb-ssd-d.kalem-806120371/detay

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Bende amazon kindle oasis var hocam, pdf tarafinda pek memnun degilim. Resim yüklenmesi, kalitesi vs iyi degil, zaten ekitap okuyucularin amaci bu degil..

Biraz arastirdim söyle bir ürün var ECTACO jetBook Color... artik ne kadar hos bilemem..

yerinde olsam renkli seyler istiyorsan tablet alirdim.. Ama tablet aldiginda da insan bir sürü gereksiz app/oyun kurup, kitap okuma yerine baska islerde kullaniyor. Amacin sadece kitap okumaksa e-reader al, dergi okumaksa tablet al derim..

edit: kindle ile ilgili test yapmami istersen söyleyebilirsin

Hocam bana da tablet daha yakın geliyor açıkcası. Normal şartlarda da oyun vs pek oynayan biri değilim o yüzden sorun olmaz gibi geliyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    tahta bunu yazdı

thinkpad x380 yoga var bende, kalemi de var. pdf okurken güzel oluyo baya. edge de açınca çizip not falan da alabiliyorum. o bütçeni aşar ama şöyle bişey bakabilirsin : 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-thinkpad-helix-11.6-core-i5-3-4gb-128gb-ssd-d.kalem-806120371/detay

Bu da iyiymiş aslında bakıyorum buna da hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

https://www.trendyol.com/samsung/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-siyah-p-31683560

https://www.trendyol.com/huawei/huawei-mediapad-t3-16gb-7-ips-tablet-gri-p-4831340

şu iki ürüne bakmaya başladım hem fiyatı düşürmeye çalışıyorum hemde ekstra çok özellik olmasına gerel yok diye düşünüyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Hocam bende kindle var. Elink ekran olmadan hangi tableti alırsan al gözleri rahatsız eder dikkatin dagilir okuyamazsın. Kitap okumak için aliyorsan kesinlikle ebook readerdan başkası yalan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

Hocam bende kindle var. Elink ekran olmadan hangi tableti alırsan al gözleri rahatsız eder dikkatin dagilir okuyamazsın. Kitap okumak için aliyorsan kesinlikle ebook readerdan başkası yalan

hocam tabi ki birbirinden çok uzak teknolojiler farkındayım.

Ben sürekli kitap okuyamam gibi geliyor bana dergi vs de bakarım. Bu yüzden tablat daha çok işimi görecek gibi geliyor.

Haklısın göz yorması şusu busu kindle la karşılaştırılamaz bile

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    tahta bunu yazdı

Geçen nerede gördüm,okudum bilmiyorum. Tablet miydi Telefon muydu bunu da hatırlamıyorum. Ama ekran, bu internet sayfalarındaki Foto'ları siyah-beyaz renklerin arasındaki tonları da gri ile vurgulayarak harika şekilde gösterebiliyordu.

bunu da batarya kullanımını düşürmek için yapıyormuş.

sanki, sayfa içindeki oynayan Videolarda da benzer bi gösterim vardı. 

şimdi hatırladım. bu adında "tekno" ibaresi geçen bir sitenin ürün tanıtan elemanlarından biriydi. (hatta video'sunu indirmiştim ama kim bilir nerelerde.)

WebTekno olabilir, bak. 

Hatta, Rus'ların geliştirdiği bi ekran teknolojisiydi diye hatırlıyorum.

RitmFarbRacourci tarafından 29/Mar/20 19:08 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3144 Toplam Mesaj: 35
pdf okuyucu kal kindle evde