folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülmesi

Saç Dökülmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

iyi akşamlar müritler ve mürideler 

henüz 18 yaşındayım saçlarım sürekli dökülüyor ve sürekli olarak yağlanma yapıyor. doktora gittim bir çok kez, vitamin eksikliği dedi. vitamin hapı aldım kullandım. değişen bir şey yok sülalede saç ile sorunu olanda yok. ne yapabilirim bu saç dökülmesi ve yağlanması için ? 

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bioxcin şampuan. 3 şişelik seti 80-90 lira olması lazım. Hem yağlanmayı hemde dökülmeyi durduruyor. Saçlara sürdükten sonra bir kaç dakika beklemen lazım ki derin şampuanı emsin. Sonrasında başını öne eğerek durula. Şampuan vücüdun farklı yerlerine gelirse oralardaki kıllarıda çoşturuyor. 

Ayrıca bu yaşıma kadar saçlarım kumral rengindeyken şampuanı kullanmaya başladıktan sonra siyah renk oldu. Hatta çevremden uzun zamandır beni görmeyenlerle denk gelince "sen saçlarını mı boyadın ya" sorusu duyar oldum. :) 

Bu arada sendeki yağlanma biraz ergenlikten kaynaklıdır. Sen kükürtlü sabunda kullan.

mkyb tarafından 22/Ara/21 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bioxcin şampuan. 3 şişelik seti 80-90 lira olması lazım. Hem yağlanmayı hemde dökülmeyi durduruyor. Saçlara sürdükten sonra bir kaç dakika beklemen lazım ki derin şampuanı emsin. Sonrasında başını öne eğerek durula. Şampuan vücüdun farklı yerlerine gelirse oralardaki kıllarıda çoşturuyor. 

Ayrıca bu yaşıma kadar saçlarım kumral rengindeyken şampuanı kullanmaya başladıktan sonra siyah renk oldu. Hatta çevremden uzun zamandır beni görmeyenlerle denk gelince "sen saçlarını mı boyadın ya" sorusu duyar oldum. :) 

yarın alıp deneyeyim umarım dediğin gibi olurda bu yaşda kel kalmam :)) 

kükürtlü sabunuda mutlaka denerim hocam ilgi ve alakan için teşekkür ederim hızır gibi müritsin vesselam

blackhorror tarafından 22/Ara/21 00:03 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

şaka gibi ülke olduk....

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

şaka gibi ülke olduk....

vallahi şaka gibi kime nasıl geçiririm' in derdinde adamlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada sendeki yağlanma biraz ergenlikten kaynaklıdır. Sen kükürtlü sabunda kullan.

güvenilir link varmı ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sampuan olayini cok bilmem, kardesim bioxin kullaniyor, bir de sarimsak özlüsünden almis memnun.. Ben de ona Alpecin Coffein sampuan getiriyorum, kendimde kullaniyorum. Ne kadar etkisi var bilmem..

Doktorun söyledigi gibi "vitamin" den ziyade mineral olarak düsünüyorum. Yani sampuan disardan ne kadar etki eder bilmiyorum, bir iki doktor dinlemistim, sadece para tuzagi vs disardan cok fazla etkisi olmaz diyorlardi..

Sana tavsiyem sac, tirnak icin biotin ve keratin iceren takviyeler alman. Ben bir süredir kullaniyorum, bir arkadasima da tavsiye ettim, kullandiktan sonra sac dökülmesi tamamen durmus.

https://www.evdeeczane.com/urun/xpecia-erkek-60-tablet

https://www.trendyol.com/priorin/intense-3-aylik-paket-120-60-kapsul-skt-05-2022-p-42769111?boutiqueId=593879&merchantId=274704

yanliz bu ürünleri belirli süre kullanip birakmak ve sonra yine kisa süreli baslamak gerekiyor. Xpecia'nin kilo yaptigi söyleniyor cünkü icinde hormon var diye.. Bunlar harici biotin, keratin iceren takviyeleri denemelisin, sampuanlara oranla daha mantikli geliyor. Ayrica saclari daha güclü ve gür yapiyor.

amazon.de ye girip bu ürünleri aratirsan, kullananlar sac resimlerini paylasmislar, onlara da bakabilirsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

sampuan olayini cok bilmem, kardesim bioxin kullaniyor, bir de sarimsak özlüsünden almis memnun.. Ben de ona Alpecin Coffein sampuan getiriyorum, kendimde kullaniyorum. Ne kadar etkisi var bilmem..

Doktorun söyledigi gibi "vitamin" den ziyade mineral olarak düsünüyorum. Yani sampuan disardan ne kadar etki eder bilmiyorum, bir iki doktor dinlemistim, sadece para tuzagi vs disardan cok fazla etkisi olmaz diyorlardi..

Sana tavsiyem sac, tirnak icin biotin ve keratin iceren takviyeler alman. Ben bir süredir kullaniyorum, bir arkadasima da tavsiye ettim, kullandiktan sonra sac dökülmesi tamamen durmus.

https://www.evdeeczane.com/urun/xpecia-erkek-60-tablet

https://www.trendyol.com/priorin/intense-3-aylik-paket-120-60-kapsul-skt-05-2022-p-42769111?boutiqueId=593879&merchantId=274704

yanliz bu ürünleri belirli süre kullanip birakmak ve sonra yine kisa süreli baslamak gerekiyor. Xpecia'nin kilo yaptigi söyleniyor cünkü icinde hormon var diye.. Bunlar harici biotin, keratin iceren takviyeleri denemelisin, sampuanlara oranla daha mantikli geliyor. Ayrica saclari daha güclü ve gür yapiyor.

amazon.de ye girip bu ürünleri aratirsan, kullananlar sac resimlerini paylasmislar, onlara da bakabilirsin

Hocam priorin için bütçem yetmez malum öğrenciyiz ama xpecia tablete bakabilirim tavsiyelerin için çok çok teşekkür ederim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

gecen yaz öyle saçım dökülüyordu ki elimi bile suremiyordum. korku filmi gibiydi. hayatımda hic boyle birşey görmedim o hızla gitseydi kel kaldırdım.

doktora gittim vitamin eksik mis

apikobal b vitamini

ve magnezyum hapi verdi 1 hafta sonra ciddi azaldı.

gittim ayni haplari tekrar aldım hiçbirşey kalmadı.

hatta acayip sağlam ve güzel olmuştu.

simdi yenilerde yine ufaktan başladı sanki bu vitamin eksikliği neden oluyor yemenin hic etkisi yok ona eminim

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

stres kaynakli da olabilir ayrica sana denildigi gibi vitamin eksikligi de etkiliyor doktorun tahlil yapti mi yaptiysa b7 (biyotin) degerlerin nasildi ? ben 22'de doktum kalmadi sacim :( erken davranman iyi olmus

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

gecen yaz öyle saçım dökülüyordu ki elimi bile suremiyordum. korku filmi gibiydi. hayatımda hic boyle birşey görmedim o hızla gitseydi kel kaldırdım.

doktora gittim vitamin eksik mis

apikobal b vitamini

ve magnezyum hapi verdi 1 hafta sonra ciddi azaldı.

gittim ayni haplari tekrar aldım hiçbirşey kalmadı.

hatta acayip sağlam ve güzel olmuştu.

simdi yenilerde yine ufaktan başladı sanki bu vitamin eksikliği neden oluyor yemenin hic etkisi yok ona eminim

Vallahi şuanda bioxin şampuan aldım ve eczaneden 2 tane farklı vitamin ve hap aldım doktor yönlendirmesinde tabiki bunlardan sonra bir etki olmazsa senin dediğin ilacıda kullanacağım hocam teşekkür ederim :)

Toplam Hit: 5086 Toplam Mesaj: 64
saç yağlanması saç dökülmesi