Satılıp Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Casper Excalibur G770.1030-BVJ0X Intel Core i5 10300H 16GB 500GB SSD GTX1650Ti FreeDos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
    windows 11 yüklü 

çiziksiz göçüksüz 3. Bilgisayar olarak kullanılıyordum 

istanbul içi elden teslim 

İstanbul dışı kargo 

Fiyat 12.000₺ 

sahibindene baktım 13-14-15 civarına gidiyordu sıfırı 23 bine gördüm 

tbt fiyatı olarak belirledim akşam eve geçince fotoğraflarını yüklerim 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Aynı seri G770 i5 11400H işlemci ve 3050ti ekran kartı olanı kullanıyorum. Malzeme kalitesi ve kullanımından bi şikayetim yok. Öneririm. Ömür boyu bakım şeysi de var bunlarda. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Aynı seri G770 i5 11400H işlemci ve 3050ti ekran kartı olanı kullanıyorum. Malzeme kalitesi ve kullanımından bi şikayetim yok. Öneririm. Ömür boyu bakım şeysi de var bunlarda. 

Abi zamanında Hepsiburada üzerinden resmî satıcıdan 3 tane almıştık 3 ü de sapasağlam bendeki boşta gereksiz duruyordu elden çıkarayım dedim 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Mesaj attım

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar