folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder 'Ses Klonlama Programı 'Hakkında Yardım Lütfen.

'Ses Klonlama Programı 'Hakkında Yardım Lütfen.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selamlar ,ben karaöke yapmayı seviyorum.Facebook hesabımda kendi çapımda bir şeyler paylaşıyorum arkadaşlarımla eğlenip ,gülmek için.. fena da sayılmam hiç bir eğitimde almadım bu yaşa kadar müzik konusunda ..
    Geçen akşam şöyle bir şey oldu ..Arkadaşlığımda bulunan bir ortaokul hocam yaşı 76 civarında çok ender hocalardan biridir.. kendisi benim şarkı paylaşımımı görünce benden şaka ile karışık istekte bulundu ..İstek parçası Lale devri çocuklarıyız biz şarkısı idi ama bir çok şarkıyı becermeme rağmen bu şarkıyı bir türlü detone olmadan söyleyemedim hatta zaman zaman müziğe ayak uyduramadım defalarca  denedim olmadı Şimdi bu bağlamda sadede geleyim, amacım her hangi bir programla en başta hocama ve arkadaşlarıma  feyk atmak değil ..Sedece biraz şaka olsun makara olsun diye bir şeyler yapmak istiyorum .Acaba ses klonlama programı bilen var mı yani şöyle bir şey düşünüyorum mesela Rahmetli Faruk Tınaz 'ın icra ettiği o şarkıya kendi sesimi entegre edecek bir program var mı? 

Saygı ve sevgilerimle dostlar 
    #müzik

avkan tarafından 25/Nis/24 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

avkan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O dediğin yapan siteler ama paralı maalesef. Örnek :

https://www.youtube.com/watch?v=QinxjSfV8To

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

şöyle bişey varmış...

https://www.youtube.com/watch?v=gtjCmJ_6d0k

"ultimatevocalremover"

valar morghulis ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek

@ mkyb  her soruya yardımcı olman beni çok duygulandırdı gerçekten bu forumun en iyi dostlarından birisin çok teşekkürler 

avkan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek

Bu arada benim karaöke çalışmam :) gerek varmı ses klonlamaya ?Ama  beceremedim dün geceden beri Lale devrini :( 
    https://www.youtube.com/watch?v=ZXRiWvNrBEE

avkan tarafından 25/Nis/24 16:58 tarihinde düzenlenmiştir

avkan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    avkan bunu yazdı

Bu arada benim karaöke çalışmam :) gerek varmı ses klonlamaya ?Ama  beceremedim dün geceden beri Lale devrini :( 
    https://www.youtube.com/watch?v=ZXRiWvNrBEE

@HolyOne @wh0 token lansmaninda sanatci olarak avkan hocayi sahneye alin lutfen

@avkan agzina saglik hocam raki masasi eksik tek :)

saybirs tarafından 26/Nis/24 12:32 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    avkan bunu yazdı

@ mkyb  her soruya yardımcı olman beni çok duygulandırdı gerçekten bu forumun en iyi dostlarından birisin çok teşekkürler 

mkyb bot hocam. o yüzden herşeyi bilir :)

fl studio bedava sürümünü indirip orda sesleri müzikleri ayırmak için stem mi öyle birşey var. onları ayırıp export to mp3 yapabilirsin. free olduğu için programı açıp kapatamıyorsun bi seferde oturup bitirmen gerek

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    avkan bunu yazdı

Güzel yorumun için teşekkürler hocam. Mikrofonda ekoyu açık bırakmışsın sesi çok bozmuş. Yakınında bit pazarı varsa Sony'nin eski ama kaliteli top mikrofonları bedavadan biraz pahalıya satılıyor onlardan alırsan daha kaliteli kayıt alırsın. Bir diğer husus YouTube yerine Tiktok ve Instagram'da paylaşım yaparsan daha geniş ve müzikle ilgilenen kitleye ulaşırsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

hocam detone için autotune kullanabilirsin

https://www.antidoteaudio.com/free-autotune

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
Toplam Hit: 414 Toplam Mesaj: 9
müzik efect