folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Siteye Giriş Yapıyorum. Ama Tekrar Giriş Formu Geliyor...

Siteye Giriş Yapıyorum. Ama Tekrar Giriş Formu Geliyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaltz
    Kaltz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar;

Siteye giriş yapıyorum. "Başarılı bir şekilde giriş yapılmıştır." yazısı geliyor.ancak tekrar oturum açma formu geliyor. Acaba bu siteden mi tarayıcı ayarlarından mı kaynaklanıyor?

Biraz araştırdım. cookie(çerezlerden olur gibisinden cümleler buldum. Ben de çerezleri sildim. Ama hala olmuyor. 

Sorun MyBB forumlarda oluyor. Diğer siteelri denemedim. Ama tbt'ye direk girdi. :S

Napacağım detaylı ve resimli anlatım olursa sevinirim.

365 gün 6 saat %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle Hosting, domain, web tasarım, grafik tasarım hizmeti veren BS Web Group, siz müşterilerimiz için web sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde sizlere özel %15 indirim imkânı sunuyor. Bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ... www.bswebgroup.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    o senın sorunun deil sitelerin sorunu vB lerde cok yapar :D

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Cookileri sildikten sonra bir sorun çıkartmaması lazım, taratıcıyını sildikten sonra tekrar yüklemeyi dene.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    bi ara cnr437yle bi asp şeyimiz vardı onda da böyle oluyodu cookie lerden ayarlamıştık bence orada yoğunlaş ;)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Tarayıcının güvenlik seviyesi yüksektir.. Cookie kabul etmiyo büyük ihtimal..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    firefox kullan hocam bana da çok oluyor.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mybbturkiyede açmışsın konuyu yazdım zaten ne bokuma site cokiee ayarlarını kurcalıyon :)

forum ayarları /genel ayarlar

Çerez (Cookie) Domain

boşbırak

Çerez Yolu

/  gir 

Çerez Ön eki (Prefix)

boş bırak

eğer olmazsa 

Çerez (Cookie) Domain yerine kendi domanini gir

unutmadan panele giriş yapamıyorsan ki yapabilitecen yüksek

veritabanından setting tablosundan düzelti ver

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaltz
    Kaltz's avatar
    Erkek

arkadaşlar ama aynı siteye dier kişiler girior. yani siteden kaaynaklanan bişi deil. benden kaynaklanıor.

@kartalkethuda

bende öle düşünmüştm.tam 3 tane tarayıcı deiştrdm. Chrome Firefox ve Explorer...

@ZoktriP

bende öle düşünüorum ama nası o seviyeyi düşürcez?

Yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler...

365 gün 6 saat %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle Hosting, domain, web tasarım, grafik tasarım hizmeti veren BS Web Group, siz müşterilerimiz için web sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde sizlere özel %15 indirim imkânı sunuyor. Bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ... www.bswebgroup.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

WaLL_4 bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar ama aynı siteye dier kişiler girior. yani siteden kaaynaklanan bişi deil. benden kaynaklanıor.

@kartalkethuda

bende öle düşünmüştm.tam 3 tane tarayıcı deiştrdm. Chrome Firefox ve Explorer...

@ZoktriP

bende öle düşünüorum ama nası o seviyeyi düşürcez?

Yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler...

-----------------------------

IE kullanıosan araçlardan internet seçeneklerine gir.. Orda ikinci sekmenin güvenlik olması lazım. Onun düzeyini orta ya çek.. Bi de çerez seçenekleri var.. Oraya gir ordan da karşı bilgisayardan çerez alınmasına izin ver gibi bişi vardı büyük ihtimal işaretli değildir. Onu işaretle...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaltz
    Kaltz's avatar
    Erkek

IE ydi. ama hızlanması acısından firefoxa gectim. sürümünü de verim siz bana anlatın ltfn

Sürüm: 3.0.5

Tavsiyelerinizi bekliyorum...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ff i kaldır kayıt devterinden girişlerinide sil yeniden kur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2376 Toplam Mesaj: 15