folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tayyip Erdoğan İmzalı Apoyu Kurtarma Çalışması

Tayyip Erdoğan İmzalı Apoyu Kurtarma Çalışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

alıntı ama önce kendim inceledim ve doğru olduğunu görüp öyle kopyalıyorum

AKP'nin "terörle mücadele yasası" adı altında Recep Tayyip Erdoğan imzalı Abdullah Öcalan'ı kurtarma çalışmaları TBMM arşivinden belgelerle..

"Maddenin son fıkrasında, suç işlemek için örgüt kurma suçuna ilişkin etkin pişmanlık hükümlerinin terör örgütünün kurucusu, yöneticisi veya üyeleri hakkında da uygulanabileceği kabul edilmiştir. Böylece terör örgütleriyle ilgili olarak zaman zaman "pişmanlık yasası" adıyla özel kanuni düzenlemeler yapılmasına duyulan ihtiyaç karşılanmış olmaktadır. Ancak, bu hükme göre, terör örgütünün kurucusu, yöneticisi veya üyesi konumundaki kişi, etkin pişmanlık hükümlerinden ancak bir defa yararlanabilecektir. "

"Madde Gerekçeleri" altında Recep Tayyip Erdoğan imzalıdır. 6. maddenin son fıkrasına atıfta bulunulmaktadır.

http://www.tbmm.gov.tr/sirasayi/donem22/yil01/ss1222m.htm

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

tam o metni kopyalayıp yapıstırır mısın cok uzun.Ben F3 le apdullah ve öcalan diye arattım bişey cıkmadı.Bide böle şeyleri doğru yanlıs hemen konu açıp dile getirmeyin cünkü en olmadık şeyler bile önce bilinçaltına mümkün olarak kabul ettirerek gerçekleştirilir.Yani bunu bir olasılık haline getirmeyin bu sekilde konular açarak.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dogu0678
    dogu0678's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:
    -----------------------------

tam o metni kopyalayıp yapıstırır mısın cok uzun.Ben F3 le apdullah ve öcalan diye arattım bişey cıkmadı.Bide böle şeyleri doğru yanlıs hemen konu açıp dile getirmeyin cünkü en olmadık şeyler bile önce bilinçaltına mümkün olarak kabul ettirerek gerçekleştirilir.Yani bunu bir olasılık haline getirmeyin bu sekilde konular açarak.

zaten abdullah ocalan diye geçmiyor örgüt kurucusu felan diye isim yoq

http://bilgibirikimim.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Ne desem az. Aklımdakileri dile getirmek istemiyorum.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Başbakanın imzası yok ki burda, sadece alta adı basılmış.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Böyle birşey hatırlıyorum.Hatta muhalefet apoyu serbest bırakıyorlar diye mecliste kıyameti kopartmıktı.. geçtimi bu yasa hocam ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

(1) aponun adı yok demişsiniz : bir de olsaydı isme özel çıkarsalardı :-/ "kurucu" diye arat çıkıyor. 6 ve 7 nolu maddeleri incelesen yeter. tüm metni okumana gerek yok.

(2) başbakanın imzasını göremedim demişsiniz : hemen metnin başına bak ne yazıyor?

Adalet Bakanlığınca hazırlanan ve Başkanlığınıza arzı Bakanlar Kurulunca 17/4/2006 tarihinde kararlaştırılan “Terörle Mücadele Kanununun Bazı Maddelerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı” ile gerekçesi ilişikte gönderilmiştir.

Gereğini arz ederim.

Recep Tayyip Erdoğan

Başbakan

(3) yasa geçti mi? : bilmiyorum. lakin niyet buysa eğer, ki belli ediyor kendini açıkça belli ediyor, o zaman yapamadılarsa bi şekilde bişeyler yaparlar.

zaten adam 30dan fazla avukatıyla istediği zaman görüşerek dağdakinden daha rahat yönetiyor örgütünü. kütüphane gibi kitaplığıyla canı da sıkılmıyodur. zaten hergün 1 avukatı gelse muhabbet eder. benden rahat yaşıyo şerefsiz piç.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya hocam niyet vatan hainliği orası kesin.. bilmiyozmu bu rte'nin ne mal olduğunu. adam bop'um eşbaşkanıyım bile diyebiliyor...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lathedarkman'ın imzasında görmüştüm. Sonra kendisi ile pm yoluyla iletişime geçip açıklamıştım durumu çeşitli maddeleri göstererek. En son bana bazı noktalarda yanılıyorsun, sonra tartışalım dedi ve daha dönmedi. Eğer pmleri silmediyse buraya kopyalasın. Anlayamadığınız maddeler hakkında yorum yapmayın bence.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Lathedarkman'ın imzasında görmüştüm. Sonra kendisi ile pm yoluyla iletişime geçip açıklamıştım durumu çeşitli maddeleri göstererek. En son bana bazı noktalarda yanılıyorsun, sonra tartışalım dedi ve daha dönmedi. Eğer pmleri silmediyse buraya kopyalasın. Anlayamadığınız maddeler hakkında yorum yapmayın bence.

Anlayamadığımız  maddeleri açıklarmısın ?

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

diamonique bunu yazdı:

anlat da yanlışımızı düzeltelim ki yanlış varsa gerçekten niyetliyim düzeltmeye

anlatamıyosan laf kalabalığı yapma

Toplam Hit: 7204 Toplam Mesaj: 53