Telefonun Ekranına Ne Olmuş Olabilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Cumleten iyi gunler.

Dun gece telefonla konustum 45 dakka civarı, hafif bi terleme oldu yuzumde sadece. Telefonu kapatmak icin elime bi aldim assagida resimlerde ki gibi sol alt koseden itibaren renk açıldı :/ bu ölü piksel degil anladığım kadarıyla. Bunun sebebi ne olabilir ? 

Bu lekenin ici bostu dün aksam, sabaha ici bu sekilde siyah nokta nokta dolmaya başlamış. Ekran yanmış olsa bu sekilde kapanmaya baslarmiydi bu bölgenin içi ? Beklesem tamamen eski halini alir mi ? 

Telefon lg g4 bu arada.

Resimler;

http://i.hizliresim.com/MyA191.jpg

http://i.hizliresim.com/WZ3XWm.jpg

http://i.hizliresim.com/8bR6En.jpg

http://i.hizliresim.com/Eq9OEz.jpg

http://i.hizliresim.com/VLWQyv.jpg

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekran bulutlanması denen olay bu ekranın değişecek. LG üretimi telefon ve ekranların kronik sorunu. LG marka telefon alıpta ekrandan sorunu olmayan duymadım.

Telefonu yeni almıştın zaten hocam sen telefonu göndermeden önce güzel bir makineyel foto ve videolarını çek sorunun. Servise 6 aylık birebir değişim hakkının olduğunu bildiğini ve bunu kullanmak istediğini söyle.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekran bulutlanması denen olay bu ekranın değişecek. LG üretimi telefon ve ekranların kronik sorunu. LG marka telefon alıpta ekrandan sorunu olmayan duymadım.

Telefonu yeni almıştın zaten hocam sen telefonu göndermeden önce güzel bir makineyel foto ve videolarını çek sorunun. Servise 6 aylık birebir değişim hakkının olduğunu bildiğini ve bunu kullanmak istediğini söyle.

Kafayi yedirtecek bana, tam saglam alet dedik öve öve bi hal oldum başıma gelene bak. Simdi servise verecem sürün artık haftalarca. Telefonda vermezler yedek.

O 6 aylik degisim hakki dedigin olay ne hocam ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonu ilk aldığın tarihten itibaren kullanıcı hatası harici bir sorunda geri iade yapıp birebir aynısıyla değişim yapma hakkın var. Nette arat yasal metini bulursun. Kendimden biliyorum yeni cihaz içi açılıp tamir görünce insan soğuyor.

mkyb tarafından 11/Eyl/15 08:58 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonu ilk aldığın tarihten itibaren kullanıcı hatası harici bir sorunda geri iade yapıp birebir aynısıyla değişim yapma hakkın var. Nette arat yasal metini bulursun. Kendimden biliyorum yeni cihaz içi açılıp tamir görünce insan soğuyor.

Bunu kullanici hatasina sokarlar mi peki ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG'nin resmi servisiyse pek umursamazlar yenisini verip geçerler fakat paralel ithalat ise her türlü ibnelik yaparlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

hocam öyle bir hak yok.Dediğin olay sadece ilk 30 gün için. 30 gün içerisinde fabrika çıkışlı arızalarda tüketicinin cayma haklarını kullanma şansı vardır

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hocam öyle bir hak yok.Dediğin olay sadece ilk 30 gün için. 30 gün içerisinde fabrika çıkışlı arızalarda tüketicinin cayma haklarını kullanma şansı vardır

Yok yok var. Aradim simdi teknik servisi var dedi onlarda. 6 aylik sure icin. Getirin bakalim dedi eleman. 20 is gunu icinde iade ediyomuslar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ekrana ter girmiş abi. Aynısı bende gm discoveryde olmuştu. Ekran şimdilik sıkıntı vermez ama ileride yavaş yavaş gider. .servis dışı kaldır

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

ekrana ter girmiş abi. Aynısı bende gm discoveryde olmuştu. Ekran şimdilik sıkıntı vermez ama ileride yavaş yavaş gider. .servis dışı kaldır

Avuçladık o zaman, bunlar kullanici hatasi der buna simdi ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Avuçladık o zaman, bunlar kullanici hatasi der buna simdi ? 

Çok konuşmuşsunuz derler .. Herşeyi derler ama LG'nin resmi servisiyse arkadaşın dediği gibi pek umursayacaklarını sanmıyorum :)

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
Toplam Hit: 3004 Toplam Mesaj: 27
ekran lg g4