folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Toplama Bilgisayar 7.000TL Bütçeli (Tavsiye)

Toplama Bilgisayar 7.000TL Bütçeli (Tavsiye)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

Selamın Aleyküm ;

Uzun süredir donanım piyasasından işim gereği ciddi anlamda uzak kaldım.Ortalama iki haftadır niyetim var araştırma içerisindeyim lakin bilemediğim çok şey çıkıyor karşıma.

Kendimi bu konu da ciddi anlamda güncellemem lazım lakin işlerden yetişemiyorum bir türlü.

Uzun süredir para biriktiriyordum artık kullanma vakti geldiğini düşünüyorum.Malesef dolardan dolayı ciddi darbeler yiyeceğim farkındayım ama onun da düşeceği falan pek yok daha da zıplamadan kurtarmak lazım.

Bütçe 7.000 TL Maksimum olmak şartı ile 6.000-6.500 e de çok rahat iş çözülür paran cebinde kalsın derseniz ayrı bir duam elbette olacaktır.

Tamamen oyun amaçlı olacak, 27.5'  bir mönitör düşünerekten gerisini sizlerin bilgileri dahilinde ellerinize bırakıyorum müridler.

Şimdiden değerli vakitlerini benim için harcayarak yardımı dokunan dokunmayan bütün müridlere teşekkürler.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    HacKeR_tr bunu yazdı

Selamın Aleyküm ;

Uzun süredir donanım piyasasından işim gereği ciddi anlamda uzak kaldım.Ortalama iki haftadır niyetim var araştırma içerisindeyim lakin bilemediğim çok şey çıkıyor karşıma.

Kendimi bu konu da ciddi anlamda güncellemem lazım lakin işlerden yetişemiyorum bir türlü.

Uzun süredir para biriktiriyordum artık kullanma vakti geldiğini düşünüyorum.Malesef dolardan dolayı ciddi darbeler yiyeceğim farkındayım ama onun da düşeceği falan pek yok daha da zıplamadan kurtarmak lazım.

Bütçe 7.000 TL Maksimum olmak şartı ile 6.000-6.500 e de çok rahat iş çözülür paran cebinde kalsın derseniz ayrı bir duam elbette olacaktır.

Tamamen oyun amaçlı olacak, 27.5'  bir mönitör düşünerekten gerisini sizlerin bilgileri dahilinde ellerinize bırakıyorum müridler.

Şimdiden değerli vakitlerini benim için harcayarak yardımı dokunan dokunmayan bütün müridlere teşekkürler.

Curved ekran mı yoksa direk 27.5' mi ? Oyun için 144hz öneriliyor ? Yayın yapıcak mısın ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    HacKeR_tr bunu yazdı

Selamın Aleyküm ;

Curved ekran mı yoksa direk 27.5' mi ? Oyun için 144hz öneriliyor ? Yayın yapıcak mısın ? 

Stream tarzı bir düşüncem yok tamamen keyfe keder olacak.Curved ekranlar da bana esktra pahalı gibi geliyor açıkcası.

Ortalama güzel bir mönitör ile diğer parçalara daha fazla yüklenmek daha mantıklı gibi geliyor hocam ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

www.logicalincrements.com

!!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Akşam evde toplayayım hocam. Nereden almayı planlıyorsun parçaları? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek
    1 ms şaşma

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Akşam evde toplayayım hocam. Nereden almayı planlıyorsun parçaları? 

Açıkcası o konu da çok kararsızım , belli başlı yerler var toplayıp kontrol edip gönderiyor , kimisi de direk kendin sipariş et diyor bilemedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Subati bekle yeni islemciler cikacak ucuz bisey alacak olsan bekleme derdim ama bekle. 

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

7,000 TRY =1,976.33USD

mk bizim 7 bin paramiz adamlarin 2 bin parasina anca denk geliyo

adaletini sikeyim dunya

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Biraz daha beklemende fayda var.

Özellikle AMD nin yeni işlemcisi piyasaya çıkacak.

AMD almasan bile INTEL mecburen fiyatlarını indermek zorunda kalacak...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

Hocalar bekleme konusunda baya düşündürdünüz beni açıkcası ikileme düştüm şu an,

Bekleyip piyasaya yeni bir şeyler gelince  yapmışken tam yapmak elbette en mantıklısı lakin peki ya bu dolar ne olacak ?

nurulmac11 hocamın dediği gibi 7,000 TRY =1,976.33USD ve gidişatta farkın açılacağı yönünde :(

Ben yaz başı gibi niyetleniyordum bu işe 4.000 TL bütçe ayırmıştım ki nerde şimdi o günler !

Dolarda fırladıktan sonra Intel fiyatları ne kadar düşerebilir ki bir faydasını görelim ?

Ciddi anlamda çelişkiye girdim şu an.

Toplam Hit: 3344 Toplam Mesaj: 24
tavsiye toplama bilgisayar