folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ücreti Karşılığında Logo Yaptırabileceğim Mürit Aranıyor :)

Ücreti Karşılığında Logo Yaptırabileceğim Mürit Aranıyor :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

@SaviorAngel yapar bu işi. Forumda dolanıp loga yaptığını söyleyen ama iş yapamayanlara düşme hocam. Gereksiz zaman kaybı ve polemiğe girmezsin. Referanslı olsun. Özelden kullanıcıyi yazacam.

HAHHAHAHAHAH Ücretsiz olarak yaptığım tasarımdan nasıl bir polemiğe girebilirim ki seninile boş muhhabet herif hadi işine bak 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

@SaviorAngel yapar bu işi. Forumda dolanıp loga yaptığını söyleyen ama iş yapamayanlara düşme hocam. Gereksiz zaman kaybı ve polemiğe girmezsin. Referanslı olsun. Özelden kullanıcıyi yazacam.

HAHHAHAHAHAH Ücretsiz olarak yaptığım tasarımdan nasıl bir polemiğe girebilirim ki seninile boş muhhabet herif hadi işine bak 

Bana iş mi yaptınız hocam :)) Neydi iş? Firma felan?

EDİT OLSUN : Ama nasıl bir karakter ki bu boş muhabbet herif felan. SAYGISIZ.  Seni bile eleştirsem burada böyle gevşek konuşma hakkın olamaz. Anladın mı? Not alalım ama ahlakını. 

wordros tarafından 14/Ağu/23 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    overlocker bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

EDİT OLSUN : Ama nasıl bir karakter ki bu boş muhabbet herif felan. SAYGISIZ.  Seni bile eleştirsem burada böyle gevşek konuşma hakkın olamaz. Anladın mı? Not alalım ama ahlakını. 

Gevşek sensin dostum istediğin yere istediğin gibi notunu al yardım ederim takıldığın yerde pm atman yeterli

boş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    overlocker bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Gevşek sensin dostum istediğin yere istediğin gibi notunu al yardım ederim takıldığın yerde pm atman yeterli

Bunun cevabı Özür Dilerim. Sizi biriyle karıştırdım. Kusura bakma hocam vs. olmalıydı. Ama hala boş muhabbete devam ediyorsun. Neyse... Ben konuyu kapattım. Yazık.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1145 Toplam Mesaj: 15
logo logo