folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Yükseltilen Win.10'Da Temiz Kurulum İçin Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur ?

Yükseltilen Win.10'Da Temiz Kurulum İçin Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

selam müridler

diğer windows 10 konuları çok kalabalık olduğu ve aradığımı bulamadığım için bu konuyu açma gereği duydum.

win 7 den windows 10 a yükseltme yaptım .  windows kalıcı olarak etkinleştirildi diyor ancak,  sıfırdan windows 10 kurmak istiyorum, kurulumda girmem gereken ürün anahtarımı nasıl öğrenebilirim ? 

ikinci bir sorum da, mevcut yükseltilmiş windows üzerinde win8 de gelen sıfırlama işlemini yaparsam temiz kurulum gibi olurmu ki ? 

şimdiden teşekkürler.

bayarbatuhan tarafından 11/Ağu/15 19:31 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

anahtar girmicen artık windows senin makinanını tanıyıp otomatik etkinleştirecek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

anahtar girmicen artık windows senin makinanını tanıyıp otomatik etkinleştirecek

c ve d yi biçimlendirdiğimde ,  windows kurulumunda benden anahtar istemeden etkinleşecekmi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek
    bayarbatuhan bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

c ve d yi biçimlendirdiğimde ,  windows kurulumunda benden anahtar istemeden etkinleşecekmi ?

evet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bende win 7 den win 10 yükselttim sonra format atıp sıfırdan win 10 kurdum. Kurarken bu adımı atla çıkıyor ona basacaksın bir kaç kez farklı basamaklarda çıkıyor. kurulunca otomotik etkinleştiriyor. 2 gün içinde genelde anında etkinleştiriyor. Bu arada microsoft ile görüştüğümde bazen key istemeden dire geçebiliyormuş. Çok takma kafaya. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

İlk upgrade sonrası yeni Product ID, Windows Activation altına iniyor hocam al kağıda yapıştır kasaya..

This PC > Properties

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Temiz kurulum da sikinti yok donanim bozulursa lisans iptal intel bilmem ne teknolojisi ile lisans olayi

Toplam Hit: 1693 Toplam Mesaj: 7
windows windows 10 ürün format 10 anahtarı temiz kurulum serial