Alınık X7 Mause

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

xg-760 kablosuz - xl-747h bu iki model tercih sebebidir.

Kartal/Soğanlıktan elden diğer tüm il ve ilçelerden kredi kartı ve kargo satıcıya ait olarak alınacaktır.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam xl-747h var bende de niye marketten almıyorsun kargo parasına yazık degilmi :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek
    hocam bendede xl-747h var rat 7 planlarım var alabilrsem göndererim :)

Yaptık bişiler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Rat 7'ler bayagı pahalı :) ama harbıden alıp sevıceksın onu :) tasarımına bıtıyorum.

Valla marketten almak ıstemememın sebebı su; 20 lira normalde 2. el x7ler ama marketten 45 liraya alıcagıma temiz bir 2. el alırım. Ayrıca 50 lıram var su anda klavyem ve mause'um dıger pc ıle bırlıkte abıme gıttı sımdıde oyun oynamaya baslayacagım ıcın tekrardan ıdarelık bır klavye mause almayı dusundum :)

Hem yanlıs anladın sanırım :) zaten kargo satıcıdan demıstım kargoyla benım bır alakam olmayacak yanı :)

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Rat 7'ler bayagı pahalı :) ama harbıden alıp sevıceksın onu :) tasarımına bıtıyorum.

Valla marketten almak ıstemememın sebebı su; 20 lira normalde 2. el x7ler ama marketten 45 liraya alıcagıma temiz bir 2. el alırım. Ayrıca 50 lıram var su anda klavyem ve mause'um dıger pc ıle bırlıkte abıme gıttı sımdıde oyun oynamaya baslayacagım ıcın tekrardan ıdarelık bır klavye mause almayı dusundum :)

Hem yanlıs anladın sanırım :) zaten kargo satıcıdan demıstım kargoyla benım bır alakam olmayacak yanı :)

-----------------------------

hocam hem alıcı hem satıcı fark etmez 2 si içinde yazık o paraya :) 40 liraya metrodan almıştım  40 tl de klavyesi

şöyle bir teorim var ve beni yanıltmadı

her klavyem 1 yıl (max 1.5 yıl )

her mause 5 yıl (ortalama 4-5)

gitti ve mantıken en çok yatırımı mause a yapmak gerekiyor çünkü çabuk bozulmuyor klavyeler ise 5 misli daha çabuk bozuluyor
    (marka ve modele göre değişebilir fakat hepsini denedim sanırım )

bu arada xl-747h sahibi herkez ağırlıklarını ve kapağını çıkartıyor dimi ? yoksa sadece ben mi hafif mause seviyorum :)

çiftpilli ve ağır kablosuz mauselara gıcık oluyorum x)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ben en fazla 1 ay kullanırım :) Sonra zaten direk deathadder :) su anda alamadıgım ıcın bunu alıyorum

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

sol ve sağ tik tuşu olmak üzere ve ortasında whell olmak suretiyle kullanılan ve piyasada 5 lira olan mauselardan ne farkı vardır bunun çözemedim ben :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Tepki süresi ergonomi. Ağırlık. Kullanım rahatlığı. Ayrıca 3 tuş değil 7 tuş :)

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

Dünyada açılmıs olabilecek en sacma sapan konuyu actigina yemin edebilirm

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Dünyada verilebilecek en saçma yorumu yazdıgına yemın edebılırım. x7 satmıyosan yol al

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 1330 Toplam Mesaj: 10