Satılık Komple Pc Tekirdağ Elden

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

Teknik Özellikler :

Anakart : Gigabyte G33M-S2 (On board 7+1 Ses Kartlı) İşlemci : INTEL Core 2 QUAD Q6600 2.40 GHZ (G0 Revison) Ram : 4x1 GB DDR2 Kingston Ekran : Sony 19"LCD Tam Kare(SDM-E96D) Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8600 GT HDD : 160 GB Kasa : Feel 2 HURRICANE

.Sistemdeki hiçbir ürüne overclock yapılmamış olup stock ayar ve voltajda çalıştırılmıştır.Takas daha üstün masaüstü sistem ve notebook veya motorsiklet ile olabilir. 

Resimler için : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-temiz-4-cekirdekli-bilgisayar-175428700/detay/

C
    ore2Duo makinelere 600 yazanlar var sahibindene 850 tl ye koydum.Zamanında oyun oynuyordu şimdi ekran kartı yüzünden zayıf kalıyor :) Foruma fiyat farklıdır ayrıca forumdan alıcaklara yanında xp lisans ve 7+1 creative ses kartı verebilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam yanlış anlama ama bu kadar ikinci el piyasasını biliyorsam eğer, o fiyata satılması imkansız gibi.

Hayırlı Satışlar dilerim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

Forum fiyatı farklı demiştim zaten 550 lira teklif eden var ki ben daha çok edeceği taraftarındayım.Ben bunu 600e satsam normal bir sistem için 1600 lira gözden çıkarıcam. Oysaki 200 liraya ikinci el  güzel bir ekran kartı alsa oynamıcağı oyun yok bu bilgisayar ile kozmetik olarakta çok temiz bir sistem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam 600 liraya satsam demişin ama daha iyi pcler war o fiyata yani cidden satman zor. ( anlamayan birine iteleyebilirsin o ayrı ) 200 tl ye alınan ekran kartı o pcde darboğaz yaratır tecrübeyle sabittir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Fiyatı baya yüksek tutmuşsun , hayırlı satışlar olsun.

Toplam Hit: 856 Toplam Mesaj: 5