115.Element?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bu İşte Dalga Geçme Durumu Algılıyorum, Ayrıca Element Dediğin Şey Ana Madde Formuna Sahip Bir Olgudur.. Bu Buram Buram Polis Kokuyor..

155. Element Ba ba ba ba ba. Bu Atmanında Ötesinde Bir Atma Değilde Nedir Arkadaşlar...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Hassikome olaya bak adamın arkadaşı illüminatiye üye, hacı arkadaşın ayarlasın çaycı olarak gelirim okulu falan da şuan bırakırım :)

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    be_cool bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

115. elementin adı ununpentium. Totalde keşfedilmiş 118 tane element var zaten. Bu bir gerçek.

Birtakım yerlerde bu elementin yerçekimini manipüle edebildiği, o yüzden uzay gemilerinin tam çekirdek kısmında bu elementten bulunuyor olabileceği falan yazmıştı. Güya bir de antimadde sentezinde falan kullanılabilitesi varmış. Bunlar da uydurma.

Arkadaşın muhtemelen kimseninbilmedigicokacayipbilgiler.info gibi bir siteden komplo teorisi okuyup 115. element diye bir şeyden bahsedildiğine denk gelmiş, kesin işte kimsenin bilmediği süpersonik bir şey çok gizli falan yazıyordur, sana da hava atayım demiş. Özetle böyle.

izmartit eyvallah bilgi için sagolasın hiç olmazsa dogru olsada olmasada eliimde birşey var ve aslında çok gizli sandıgı şey okadarda gizli degilmiş  bende bunların uzaylılarla baglantılarından yola çıakrak böle bi teori canlandırmıştım aklımda yakına denk gelmiş bencede bir efsane teori olabilir 

birde adam yaşlı başlı bişe birçok ameliyat geçiarmiş resmen biyonik hava atmaktan çok böle kendine ölebi sindirmiş inandırmış ki davutun gözü heryerde herşeyi görür diyo :D

l seee you :D

Üzüldüm amcaya. Velhasıl 115. element var, lakin işe yarar bir şey değil, gizli falan hiç değil.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

bir arkadaş contoriumun gerçek olduğuna mı inanıyor,hala!

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    be_cool bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

115. elementin adı ununpentium. Totalde keşfedilmiş 118 tane element var zaten. Bu bir gerçek.

Birtakım yerlerde bu elementin yerçekimini manipüle edebildiği, o yüzden uzay gemilerinin tam çekirdek kısmında bu elementten bulunuyor olabileceği falan yazmıştı. Güya bir de antimadde sentezinde falan kullanılabilitesi varmış. Bunlar da uydurma.

Arkadaşın muhtemelen kimseninbilmedigicokacayipbilgiler.info gibi bir siteden komplo teorisi okuyup 115. element diye bir şeyden bahsedildiğine denk gelmiş, kesin işte kimsenin bilmediği süpersonik bir şey çok gizli falan yazıyordur, sana da hava atayım demiş. Özetle böyle.

izmartit eyvallah bilgi için sagolasın hiç olmazsa dogru olsada olmasada eliimde birşey var ve aslında çok gizli sandıgı şey okadarda gizli degilmiş  bende bunların uzaylılarla baglantılarından yola çıakrak böle bi teori canlandırmıştım aklımda yakına denk gelmiş bencede bir efsane teori olabilir 

birde adam yaşlı başlı bişe birçok ameliyat geçiarmiş resmen biyonik hava atmaktan çok böle kendine ölebi sindirmiş inandırmış ki davutun gözü heryerde herşeyi görür diyo :D

l seee you :D

Üzüldüm amcaya. Velhasıl 115. element var, lakin işe yarar bir şey değil, gizli falan hiç değil.

Ciddi Olamazsın... Doğada 5 Element Vardır.. 6. Bir Element Var Deseydi Durur Düşünürdüm, Ne İştir Bu yahu..?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/Element115.htm 

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Enteresanmış, Yer Çekiminin Kaynağı Olarak Gösterilmiş... Hakikatende İlginç.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

hacı ben 5. elementi bilirim tek güzel hatundu

ben sölücektim, benden uzun yaşıcaksın

xxx
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

arkadaşı vlademir kalinsky ile hans gotheller e havale ediyoruz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

havaya bak ya "arkadaşım illuminatiye üye " bizim öyle arkadaşımız yok la :)

hacı o 115. element contoriumdur zaten onu da abd çıkarmamıza izin vermiyor yoksa biliyorsun bilgisayardaki con lpt gibi kodlar bu element yüzünden çalışmıyor yani eğer anakartlar contorium ekleneren yapılsaydı bu komutlar çalışırdı (inanmazsan bak masaüstünde con diye bir klasör oluşturamazsın) ayrıca bu element o kadar güclüdürki onunla yapılan bataryaların ömrü 3-4 ay gibi uzun bir süre ve yeniden dolması çok kısa sürüyor (1-2 saat). Duyduğum kadarıyla illumniatinin kontrolünde bu element ve türkiyede çok olmasına rağmen çıkarılmasına izin verilmiyor.

(Not : Oha bana)

con lpt gibi kodları port zannediyordum?

Toplam Hit: 6965 Toplam Mesaj: 47