2000 Tl Ye Kadar Laptop Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

Başlıkda da dediğim gibi bir laptop tavsiyesine ihtiyacım var 2000 Tl ye kadar.

Uzun zamandır takip etmedim nedir ne değildir fiyatlar bilmiyorum ve biliyorum ki laptop almak için iyi araştırmak lazım son zamanlarda araştıran arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam detay ver biraz ne için istiyorsun içinden ne olsun istiyorsun ona göre sana tavsiye verelim şimdi sana git lenovo z580 al desem neye göre demiş olacam bilmiyorum :/

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

ne için kullanıcaksın?

ben geçen kafama esti 2100e bi asus ultrabook almıştım sonra bi düşündüm neden bu kadar çok para verdim diye, hiç bir mantıklı açıklama bulamadım iade ettim paramı geri aldım, sonra burdan bi müridden ikinci el bi şey aldım 1600 lira cepte kaldı :)

laf kalabalığı oldu ama 2 günlük kullandığım kadarı ile Asus Zenbook UX31A-R4005H öneririm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Ne için kullanacaksın aleti? Çizim yapacakmısın, render yapacakmısın? Oyun için mi istiyosun? Yoksa sadece günlük kullanım için mi?

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

çizim yapacagım ayrıca oyunda oynarım :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

Ses gelmedi o zaman şöyle sorayım.

http://www.pcdepo.com/asus-n550jv-cn211d-notebook-urun10739.html

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y510p-notebook-urun10242.html

asusa bayıldım fakat lenovo daha iyi gibi tabi biraz arada fiyat farkıda var ama asus toucscreen var mı bilmiyorum ama çok şık duruyor :D

Hangisini seçmeliyim?

byhackerx12 tarafından 29/Eyl/13 18:02 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

Mac al hocam :) şaşma fiyat biraz pahalı gelsede değiyor emin ol.

www.medyamango.com +dijital hizmetler - Her türlü web sitesi işiniz yapılır, Wordpress ile alakalı işleriniz yapılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-0nd-663xtr-notebook-urun10575.html

bu makinanın i7 işlemcilisini kullanıyorum alırken araştırdım, düşündüm hergün mutlak oyun oynuyorum gayet güzel makina tavsiye ederim

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

hocam detay ver biraz ne için istiyorsun içinden ne olsun istiyorsun ona göre sana tavsiye verelim şimdi sana git lenovo z580 al desem neye göre demiş olacam bilmiyorum :/

Bende aha bundan var :D Mutluyum :P

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

GE60

THE_MILLER tarafından 30/Eyl/13 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek

Bende y500 oda arkadaşımda n550 var ikisi de sıkıntısız makinalar. Ben alıştıgımdan mı bilmem ama lenovonun kullanımı daha rahat oyun oynarken de iyidir klavye altı ışığı kırmızı olunca güzel de duruyor. Asusun da değişik bi havası var sade ama fn kombinasyonlu tuşlar kötü yere koyulmus fn + f9 f10 ses açma kapama ekran parlaklıgı da f lerde(yanlış hatırlamıyorsam). Lenovo da fn + yukarı aşagı ok ekran parlaklığı ses açma kapama da fn + sag sol tuşları oyun oynarken daha rahat.

kucaga alıp kullanma merakın varsa şunu da söyleyeyim lenovonun touchpadi biraz fazla solda elini laptop üzerine koyunca elin de büyükse bazen algılayabiliyor. Asusun touch pad kullanımı daha rahat.

Dertli
Toplam Hit: 2410 Toplam Mesaj: 15