folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder 2018 Aralık Ayı Bitcoin Fiyatı Ne Olur ?

2018 Aralık Ayı Bitcoin Fiyatı Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

31 aralık tahminim 5000$ sonra yine toparlar gıdım gıdım yükselir

en dipten altcoin toplama zamanı

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

31 aralık tahminim 5000$ sonra yine toparlar gıdım gıdım yükselir

en dipten altcoin toplama zamanı

Naptın hocam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

tahminim 12,500 seviyeleri alt destek seviyeleri, 12 veya 12,500 seviyelerinden aşağı inerse dikkat etmek gerekir, 7-8 bine kadar yolu olabilir ozaman.

Bana sorarsanız belli bir miktar artar ve 2 gün sonra tekrar iner, xmas döneminin gelmesiyle herkes usd veya ripple a geçiş yapıyor. 

Ripple en çok kazandırak altcoin olma yolunda bence. Bu piyasada soğukkanlı olmak lazım, düşünce hemen bozmamak lazım, eğer altcoinde takılıyorsanız düşüşlere dikkat edin ve düşmeye başlamadan bozun derim, baya yakın takip ediyorum, piyasa çok dinamik. Bunun sebebide yabancı borsalardaki botların sürekli al sat yapması ve değerlerin oynaması.

Ben yinede, 12,500 usd seviyelerinde alınacak bitcoin in, ocak ayının sonuna doğru %30-40 a yakın kâr getireceğini düşünüyorum.

Şuan öngörülemeyen seviyeler aralık ın son haftası, dikkatli olmakta fayda var. 8000 usd ler kötü bir rakam, ama herşey olabilir.

Yazdığım herşey spekülasyondur. lütfen yatırımınızı kendi gözlemlerinize göre yapınız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

tahminim 12,500 seviyeleri alt destek seviyeleri, 12 veya 12,500 seviyelerinden aşağı inerse dikkat etmek gerekir, 7-8 bine kadar yolu olabilir ozaman.

Bana sorarsanız belli bir miktar artar ve 2 gün sonra tekrar iner, xmas döneminin gelmesiyle herkes usd veya ripple a geçiş yapıyor. 

Ripple en çok kazandırak altcoin olma yolunda bence. Bu piyasada soğukkanlı olmak lazım, düşünce hemen bozmamak lazım, eğer altcoinde takılıyorsanız düşüşlere dikkat edin ve düşmeye başlamadan bozun derim, baya yakın takip ediyorum, piyasa çok dinamik. Bunun sebebide yabancı borsalardaki botların sürekli al sat yapması ve değerlerin oynaması.

Ben yinede, 12,500 usd seviyelerinde alınacak bitcoin in, ocak ayının sonuna doğru %30-40 a yakın kâr getireceğini düşünüyorum.

Şuan öngörülemeyen seviyeler aralık ın son haftası, dikkatli olmakta fayda var. 8000 usd ler kötü bir rakam, ama herşey olabilir.

Yazdığım herşey spekülasyondur. lütfen yatırımınızı kendi gözlemlerinize göre yapınız.

Bankalar 2018 de Ripple altyapısıını kullancak kullanım miktarı artacak millet ripple ye kayabilir dediğiniz gibi

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Düşüncem eğer her ülke kendi para birimini çıkartmaya kalkarsa patlıcak

öteki türlü belirli bir yere kadar çıkmaya devam edip eninde sonunda yerini bulucak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

nerden satın alcaz la bu bitcoini 

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

bitcoin i ülkelerin hepsi toplaşıp gerçek para birimine dönüşümünü yasaklasalar kim karşı çıkabilir.

sonuçta adamlara zarar verebilir deyip abd girmesin buna :D

0.50 $

zasox tarafından 22/Ara/17 13:34 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Daha önce söylediğim gibi , abi bu ortamda analiz falan kasanlara bakmamak gerekir. Bildiğin rulet masası gibi :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Maks olacağı yer 16k $ öyle görünüyor .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

bugün dikkatimi çekti bitcoin ve altcoinlerin hepsi dipledi, bir tek ripple yükseldi.

bu bence kullanıcıları ripple'a yönlendirmek için yapılan bi çakallık.

imza.