9 Tane Elfbar 5000

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonamebiri
    nonamebiri's avatar
    Homo
    Khan23 bunu yazdı

merak ettiğim bir şey var bu elektronik zımbırtılar nikotin ihtiyacınızı karşılıyor mu yoksa arada normal sigara da içiyor musunuz 

Genelde bırakmak isteyenler almak istiyor ama bi müddet sonra boğazdan rahat nefes almanı engelliyor tekrar sigaraya başlıyorlar sonra

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

ben bunun ozel yapimini gordum. cokda acayip kafasi var. aman tanrim dedirten cinsten. cok moda oldu bunlar. bende mesela amarican tobacco likit var. bu puflara onlari koysalar mis gibi olacak. ama bunalr paso meyve sebze aromali.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

merak ettiğim bir şey var bu elektronik zımbırtılar nikotin ihtiyacınızı karşılıyor mu yoksa arada normal sigara da içiyor musunuz 

champix bile bana sigarayı unutturamadı ancak elfbar ile 22 kasımdan beri ağızıma tek sigara koymadım. ilk aldığım 4000'lik 8 gün dayandı en son içtiğim ise 11 gün dayandı şuan elimde ki için 15 gün hedefim var zamanla tamemen unutturacak gibi gözüküyor bazen içmeyi unutuyorum bile arkadaşlar hatırlatınca zevkine tadını sevdiğim için içiyorum. ama dikkat edin piyasada çok çakması var barkodlu ürün alıp barkod doğrulaması yapın çakma içerseniz zevk vermiyor ve hızlı tükeniyor 

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejderoglu-G
    ejderoglu-G's avatar
    Erkek

https://www.hizliresim.com/u5paku4

https://www.hizliresim.com/d2zv9i1

Arkadaşlar alıcı var ise sürekli getirtebileceğim bir yer var. Kargo da bize ait. Çok fazla çeşiti var istediklerinizden 10'lu paket olarak gönderebilirim. Toplam fiyat 3.100 kargo dahil 10'lu paket.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı
    murdery bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Yanlış anlama hocam pahalıya vermiş sana ben Bursa'da tekelden 300e alıyorum bilgin olsun 

bursada hangi tekelden alıyorsun hocam. nereden bulurum bursada 

Görüklede crash falan bar var ya onun altında iş hanı oradaki tekel/ tütüncüde var hocam. Cumartesi akşamı ya da pazar gündüz hurda pazarına gidersen orada da var genelde bütün tütüncülerde oluyor artık eskisi gibi nadir değil 1-2 sene önce zor oluyordu çoğu ne olduğunu bilmiyordu.. makineyi aldıktan sonra likit Alıp yeniden doldurabilirsin makineyi atma 

eyvalah hocam teşekkür ederim

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Online güvenilir e sigara alabileceğim site varsa pm atarmısınız yada Satılık varmı elinde olan. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Online güvenilir e sigara alabileceğim site varsa pm atarmısınız yada Satılık varmı elinde olan. 

Ben de merak ediyorum varsa pm beklerim. Birde almanyada felan getirtsek ucuza gelir mi

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Esigara, kaçak sigara, nargile tütünü satışı gibi konular yasak biliyorum.

Yoksa tüm tahribatın pahalı sigara sorununu cozerdim underamca izin vermedi:)

Edit: ayrıca fiyat çok uçuk hocam vozol 6000 ler 250tl zaten aradığın yeri bil yeter ki..

Nikoteen tarafından 23/Şub/23 17:47 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragoonx
    dragoonx's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

+1

Delikanlım! İyi bak yıldızlara. onları belki bir daha göremezsin. Belki bir daha yıldızların ışığında kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin… (Nazım Hikmet RAN)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

antalya da bi arkadasım tütüncü 210 den alıyo..toptancısı 20 30 lira kadar kazanması gerek soncta dimi.. gel gelelim kimine 300 kimine 350 den satıyor. yanlıs anlama dostum da bi sorgulasın derim.. bu fiyatlar biraz fazla gibi..

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 2944 Toplam Mesaj: 22
elfbar