folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Açık Öğretim

Açık Öğretim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 2008/2009 dönemi açıktan sağlık kurumlar işletmeciliği okuyordum birinci sınıfta kalınca kaydımı yeniletmedim ve ne bir daha gittim nede büroyu aradım sordum yani bıraktım okulu...

Acaba bu açık öğretim taksitleri birikir mi çünkü kalan ikinci taksidi de ödememiştim yani 2009 dan 2011 e kaydımı var olarak gösterip taksitler birikmiş olabilir mi...

Bu sene açık öğretim adalet bölümünü tercihini verip okumak istiyorum acaba kaydımı yapmaya gidince bu taksit parası önüme çıkar mı yani dermi : geçen sene ki bölümünüzden bu kadar borcunuz var ödemeden kayıt yeniliyemezsiniz Bunu dermi ? yoksa para falan almazlar mı.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Up

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

kayıt yenilemek demek bankaya para yatırmak demektir,yani kayıt yenilemezsen 2. sınavın masrafı yok demektir.Ama sen yinede bir sor...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

NetBABA bunu yazdı:
    -----------------------------

kayıt yenilemek demek bankaya para yatırmak demektir,yani kayıt yenilemezsen 2. sınavın masrafı yok demektir.Ama sen yinede bir sor...

valla önüme çıkarsa bu eder 1000 tl falan :( belamı ziker gider

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

vala ben örgün mühendisliğin yanında açıktan adalet okuycam sonra okulu bitince dgsyle birde hukuk okuycam hukuk her bireye lazım özellikle kendi işinizi kurma potansiyeliiniz varsa altın blezik :/

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

vala ben örgün mühendisliğin yanında açıktan adalet okuycam sonra okulu bitince dgsyle birde hukuk okuycam hukuk her bireye lazım özellikle kendi işinizi kurma potansiyeliiniz varsa altın blezik :/

1-adalet, 2- halkla ilişkiler ve tanıtım... bölümlerinden birinden sen hangisini birinci tercih olarak verirdin hacı bende yeni verdim tercihi ve adalet 2. sırada . Ne öneriyorsun. birinci sırayamı alsam kpssde hangisi daha etkin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

ben tercihlerime koymadım hocam şimdi mühendislik tercihlerimi yaptımya başlıyınca 2. üniversiteyi açıköğretimin istediğim bölümünde okuma hakkım var herkese var bu bı sırada işte adalet seçicem.

adaleti seç sende dieri bir halta yaramaz ben adaleti seçiyorumçünkü leride dgs ile hukuk a geçebilmek istiyorum.

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

ben tercihlerime koymadım hocam şimdi mühendislik tercihlerimi yaptımya başlıyınca 2. üniversiteyi açıköğretimin istediğim bölümünde okuma hakkım var herkese var bu bı sırada işte adalet seçicem.

adaleti seç sende dieri bir halta yaramaz ben adaleti seçiyorumçünkü leride dgs ile hukuk a geçebilmek istiyorum.

hımm tamam hacım anladım fakat diğer bölümü de tavsiye eden oldu adalet torpil li iş iş ikanı torpille sağlanır dediler. Arada kaldım yaf

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

adalet okursan katip olursun yada hukuk bürosunda büro işlerinde çalışabilirsin. ben açıkcası adaleti 2. okul olarak okumamın sebebi sadece dgs ile hukuk ileride 

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

adalet okursan katip olursun yada hukuk bürosunda büro işlerinde çalışabilirsin. ben açıkcası adaleti 2. okul olarak okumamın sebebi sadece dgs ile hukuk ileride 

hımm tamam hocam valla katipliğe kalsa zaten okul okumadan da torpille ona yerleşilir. Torpil yok işte töbe töbe bu ülkede dayın yoksa işin de yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUARDIAN
    GUARDIAN's avatar
    Erkek
    Hayır karşına çıkmaz.Öğrenim harçlarını yatırmadığında kaydın dondurulur.O bölüme ait kayıt yenilemediğin sürece senden o bölümle ilgili para istemezler.Yeni bölümünün harçlarını ödersin sadece.Eğer eski bölümede devam etmek istiyorum dersen yatırmadığın 2. taksidin borç olarak gözükür.Onun dışında başvuru yaptığın senenin 1. taksidini isterler...
Toplam Hit: 2484 Toplam Mesaj: 20