folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Açılan Konuları Mındar Eden Arkaşlar

Açılan Konuları Mındar Eden Arkaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir çok konu da dikkatimi çekti

Müridlerden bazıları Tarihi ya da bilimsel bir konu açıyor ama bu kürtlerle ilgilide olabiliyor mesela ha amerika ha avrupayla ilgili  olduğu gibi farketmez  veya bir haber ekliyor çok farklı birşey anlatmak istiyor belki Kesinlikle ne ırkçılıkla ne başka birşeyler alakası yok ama bazı Müridler sanki fırsat kollarcasına  nerede bir KÜRT lafı geçse panter gibi başlıyor ana avrat sövmeye kürtlerde onlara haliyle cevap veriyor konunun içine ediliyor afedersiniz konu sonra siliniyor gidiyor.

belki konuda anlatılan çok önemli bir şey ya da çok kişini faydalanacağı bilimsel bir bilgi tarihi bir bilgi ama sırf bu arkaşların konuyu mındar etmesi yüzünden konu siliniyor hatta konuyu açan kişilerde yanlış anlaşılabiliyor. Birde konuyu okumadan adam kürt lafını duydumuydu tamam Allaaah  başlıyor ana avrat küfür etmeye sövmeye  bilmeneye ulan ... herif  çok hoşuna gidiyorsa kürtlere sövmek aç bir konu et istediğin kadar küfür adminlerde seni bir güzel ab ye kadar tatile yollasın sende rahatla bizde rahatlıyalım kurtulalım ama yeterki başka kişilerin konularını bok etmeyin buna kimsenin hakkı yok...

bilgiye herkesin ihtiyacı var genel kültüre herkesin ihtiyacı var adam atıyorum bir konu açıyor çanakalede kürt savaştımı savaşmadı gayet güzel bir konu  (konuyu örnek verdim) tarihi bilgiler edinebileceğimiz fikir paylaşımı yapabileceğim bir konu ben kesinlille bir art niyet görmüyorum ama bir tane lale çıkıyor ben bu kürtlerin bilmemne bilmemne buyur burdan yok ötekilerde ona örnek verilebilir benim açtığım ubuntu konusu mesela sonra yani örnek çoğaltılır umarım demek istediğimi anladınız
    Adminlerin bu tarz konuları göz etmesi gererkir diye düşünüyorum birazda bir çok konu bunlar yüzünden silindi konunun gidiş hattı kötüye gidiyor diye silindi

Konun özü ;

Lütfen doğru düzgün mantıklı konular açan arkaşların konularını mındar etmeyelim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

Konular bazen amacından gercekten de sapıyor bu yüzden, herkesin dikkatlice ve tartısma kurallarına uygun davranması gerekli.  +1

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

çoluk çocuk.. dikkate alma ve hızla o konuyu terket (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yanlış anlaşılmasın ben Trakyalıyım kendimce Vatansever bir insanım doğuyla en ufak yakın ilişkim yok bırakın kürt olayım ama ırkçılık yapacak kadar ilkel değilim kimse kusura bakmasın  ırkçılık düşüncesinin ne kadar ilkel olduğunuda bilen birisiyim tıpkı ateist bir adama ateistliğinden ötürü küfür edilmesi gibi bişey bu da

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abraxas
    Abraxas's avatar
    Erkek

mındar değil mundar etmek

Tek Link Film Paylaşımlarım : http://www.fileserve.com/list/5NmDCNk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gayet de katılıyorum, özellikle yorum yapacak elemanlarım konuyu ve kendinden önceki yazılanları "OKUMALARINI" tavsiye ediyorum. 

ben de özellikler din-evrim arası çatışmalar için bu konudan muzdaribim.

yardırmak bizim işimiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

NovalgiN bunu yazdı:
    -----------------------------

çoluk çocuk.. dikkate alma ve hızla o konuyu terket (:

Çoluk Çocuğa Akıl Vermek Gerekli. Doğru Yol Burası Denmeli ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

IREA hocam dediğin iş internet başındayken olmaz.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

tahribatta su anda bulunan yararli konu miktarindan en az 2 kat fazlasi, sirf mal bi muridin baslattigi (ki bu ben veya mod,admin falanda olabilir) sacma sapan bir tartisma sonucu silinmistir diye dusunuyorum.

artik kaderin oyunu diyeceksin. bazi konular gume gidecek, kalan saglar bizimdir diyeceksin.

yoksa 100 tane adam alip, butun konulari okutacak, tek tek aralarindan sacma sapan msjlari silip yararlilari ayiracaklar falan... ohooo!

evet bazen guzel konulara yazik oluyor, ama merak etme ustune bi soguk su, 2 gun gectimi unutursun. relax. burasi sadece bir web sitesi ve forum bunu bazen bende unutuyorum ama oyle alistirmak lazim kendimizi arada bir telkin yontemi ile :D

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

NovalgiN bunu yazdı:

IREA hocam dediğin iş internet başındayken olmaz.

Zaten İnternet Başında Olunmazsa Bu Yorumlar (Önyargılar) Bu Kadar açık Şekilde Ortaya Konulamaz. Yapılması Gereken Araştırmak Ama Bilgi (Yanlış Bilgi)  Sahibi Görünmek Ve Pohpohlanmak Daha Cazip Geliyor. Sadece Şimdilik Erişebildiğimiz Bir Ortam Olduğu İçin Burdan Başlayalım Diyorum ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DmrKen
    DmrKen's avatar
    Erkek

Ne kürt mü! evet hocam hepsi ölmeli en iyi kürt doğmamış olandır :D

Şaka bir yana, haklısın hocam ama şöyle bir durum var, forumda bazı kürt arkadaşlar kendilerini hümanist, herkese eşit bakan olgun maskeleri altında gizlerken, pkk lı itlerin dağdan inip teslim olması gibi konularda gerçek yüzlerini gösteriyorlar.

Yani bu sitede eşitlikçi, hümanist görünüpte fırsatını bulunca kürt ırkçısının alası olan arkadaşlar var, onların alttan alttan propogandasını yada terörist itleri savunmasını (hümanizm maskesi altında) görünce bizim de şartellerimiz atıyor doğal olarak.

01000100 01101101 01110010 01001011 01100101 01101110
Toplam Hit: 2491 Toplam Mesaj: 14