folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adil Kullanım Kotasından Kurtulma Derneği - Lütfen Destek Olun

Adil Kullanım Kotasından Kurtulma Derneği - Lütfen Destek Olun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ttnet'in yıllardan beri biz kullanıcılara uyguladığı adil kullanım kotasından kurtulmak için forum donanım da bir arkadaşımız konu açtı amaç internet üzerinden imza toplayıp tepkimizi göstermekti bugün 3. gün olmasına rağmen 3900 imza toplandı ve tepkimizi tüm herkeze paylaşmak için burada bu konuyu paylaşmak istiyorum.

Elimden geldiği kadar üye olduğum sitelere bu durumu paylaşıyorum.

Forum donanım dan alıntıdır

http://forum.donanimhaber.com/m_106327164/tm.htm

Change.org: https://goo.gl/5YQbl7

Lütfen destek olun ve paylaşın

İmza atan arkadaşlar imza attım diye belirtirse çok daha iyi olur.

Teşekkürler.

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Imzaladim

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya eyvallah düşürsünler de 26 mb de 3 mb' e düşürmek nedir ?

İmzaladım ben de.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

imzaladım hocu :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Bununla değişeceğini sanmıyorum biraz daha ciddi Şeyler Olmalı bence. Keşke seçimden Bi kaç önce bu talep dile getirilseydi yaparlardı. Bana göre bunun için bir eylem tehdit vs olması Lazım. Insanlar hakkını doğru dürüst ve etkili şekilde aramasını bilmeli. 

Limitsiz diye satılıp limit koymak nedir ya. alt yapın kaldırmıyorsa senin sorunundur o. Herkesin adil şekilde yararlanmasını istiyorsan adam gibi değiştir alt yapını. Dünya'da bizden çok nüfuslu ülkeler nasil çözmüşlerse bizimkiler de çözebilir. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

eskiden nette her yerde yazardı her forumda küfredilirdi "telekoma kafam girsin" diye :)

sorgulanır eleştirlidirdi zamanla kayboldu

düşünce tekel firmasın insanlar s*ke s*ke senden hizmet alıcak başka yolu yok bşak rakibin yok.reklam yapmana ihtiyaç bile yok.

ama sen napıyorsun ha bire cem yılmazlı dev bütçeli reklam çekiyorsun her boka sponsor oluyorsun.

türkiyenin en büyük reklam vereni oluyorsun.

sebebi basit sus payı dağıtıyorsun çünkü!

gaztelere televizyonlara verdiğin reklamlarla aman ha benim hakkımda olumsuz yazı yapmayın beni eleştirmeyin,

millet kullanmadığı ev telefonuna verdiği aylık 30 tl yi sorgulmasın, internetteki fahiş fiyatları, akk saçmalığının hukuksuzluğunu ,verdiğimiz bombok hizmete rağmen her ay s*ke s*ke aldığımız, bu enayilerin sırtından kazandığımız milyonları milyarları sorgulamasın uyanmasın.  demek için.

adaletini siktiğimin ülkesi! müstehaksınız amk koyunları!

ekşi de az evvel bir okuduğum bi entry aklıma geldi de bu millet nasıl bu kadar değişti anlmayorum

ulan hani onur gurur namus hak hukuk adalet bizim genetik kodlarımızda vardı!

bir tane savcı, bir tane mahkeme çıkıpta dur diyemiyor bu işte. haklılar onalrda kendilerince hırsız padişah olmuş, sen adalet arıyorsun. ama değişecek er geç hepsinin hesabı sorulacak. arap'a peşkeş çektiğiniz telekomun da diğer yağmaladığınız, yağmalattığınız milletin mallarınının da.

1. milli eğitim kayırmaları: 

benim annem öğretmenliğimi yaptı. 6. ve 7. sınıfta fen ve tarım derslerime giriyordu. en iyi öğrenci bendim. il genelindeki sınavlarda ilçedeki en yakın rakibime 20 net fark atardım. ama annemin derslerinden asla 5 alamadım. "oğludur, torpil yapıyordur" demesinler diye hep düşük not verirdi. 100'lük kağıtlardan 80 alırdım. bir defa, tarım kitabımı kaybetmiştim. sonraki gün sınavımız vardı. annemden kitabını istedim. altlarının çizili olduğunu, veremeyeceğini söyledi. aradım aradım kendiminkini bulamadım. binbir nutuk ve hakaretle hatta elinde silgi ben görmeden kitabın altı çizili yerlerini silip kitabı bana verdi. aşağıladıkları kemalist bir öğretmenin böyle bir hassasiyetleri vardı. nerdeeen nereye.

benim annem babam öğretmen, dediğim gibi. ve milli eğitim camiasında dönenlere yakından tanığım. bizimkiler kemalist. bu akp sonra sonra böyle güç kazandıkça gaddarlaşmadı. hep böyleydi. yıl 2004-2005 filan. uşak'ın 4.000 nüfuslu bir ilçesindeyiz. babam ilçenin bir köyünde görevlendirmeli müdür vekilliği yapıyor. 2 sene atamadılar. babam döneminde okul devrimi yaşadı. (1 dönem orda okumuştum kendim şahidim) soba yakardık sınıfta eskiden. babamla kalorifer sistemine geçildi, çevresine duvar örüldü ve daha bilumum şey. ha babam cebinden para çıkarıp vermedi tabi ama uşak'ın zenginlerinin kapısına gidip para dilendiği bile oldu okul için. gerçekten gönül ve emek verdi. 3 sene o okulda müdür vekilliği yaptı. her sene istemesine rağmen, müdür olarak atanmadı. vekillik yeter görüldü. sebep babamın eğitim-sen'li olmasıydı.

hani lisenizin müdür değişti ve bir din kültürü hocası müdür oldu ya, işte o sizin lisenize özel değil. burdaki tüm müdürler değişti. hemen hepsi din kültürü öğretmenlerinden oldu. bunlar özel tayin saati belirleyip, sadece kendi adamlarına haber verip, 3 saat içinde tayin istetip, sonra sistemi kapatıp, kendi insanlarını atayan yöneticiler. bu olayı anlatıp sorduğum zamanın milli eğitim bakanı hüseyin çelik "münferit problemler olabiliyor, herkesi denetime alamıyoruz" demişti. tüm türkiye'de uygulanıyordu.

2. israf israf israf

en içimi acıtan. adam para hileli sims gibi saray yaptı 1150 odalı ve aynı oyundaki gibi içini döşüyor. altın varaklı su bardağı ne lan? varak ne demek onu bilmiyoruz biz, adamlar bardaklarını altın varaklı yapıyor. yine lise yıllarım geliyor aklıma. okulda telefonunu şarj etmeye kalkışan kişiler olurdu. sert bir dille uyarıp çıkarttırırdık "devletin elektriği o, kullanamazsın bireysel çıkarların için" diye. kemalist, sosyalist, liberal, milliyetçi diyte aşağıladıkları gençlerde böyle hassasiyet vardı. nerdeeeeen nereye..

https://eksisozluk.com/can-dundar-agir-bedel-odeyecek-oyle-birakmam-onu--4801378?a=popular

cann tarafından 01/Haz/15 10:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    dunya da akk olan ulkeler var mi? bunun nedeni ne? son 4 yildir yurttayim burda kota olmadigindan anlayamadigim olay yani nite var ki bu? bandwith kontrolumu

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek

imzaladım

Hayat bir denklem...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Ben henüz change.org imzalarının Türkiye'de işe yaradığını görmedim. Örneği varsa görmek isterim. Bunu sosyal medyada hashtag altında içini dökmekten farksız bir konumda görüyorum. 

Donanımhaber'in bu başlığı silmemesine de şaşırdım. Sitelerinde kocaman TTNET yardım bölümleri, formları yer alıyor. Genelde menfaatine olmayan şeyleri sorgusuz ortadan kaldırmaları ile meşhurdurlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

DH'ye de yazdım burayada yazayım, Abi ne gerek var böyle uğraşmanıza ? 17 yaşındaki velet GTA 5 indirmek için bütün hatları sömürmesin diye böyle bir uygulama yapmış adamlar. Çok ihtiyacı olan akk'sız internet alır. 32 Mbit Akk'sız 110 TL

Edit: xDSL hizmeti ile maliyetine alabilirsiniz.

Edit 2: xDSL olmak için kurumsal olmaya gerek yok. 

Edit 3: Bulunduğum bölgede internet sağlayıcısıyım, upload ve download miktarları eş değil.

cache tarafından 01/Haz/15 11:18 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Bununla değişeceğini sanmıyorum biraz daha ciddi Şeyler Olmalı bence. Keşke seçimden Bi kaç önce bu talep dile getirilseydi yaparlardı. Bana göre bunun için bir eylem tehdit vs olması Lazım. Insanlar hakkını doğru dürüst ve etkili şekilde aramasını bilmeli. 

Limitsiz diye satılıp limit koymak nedir ya. alt yapın kaldırmıyorsa senin sorunundur o. Herkesin adil şekilde yararlanmasını istiyorsan adam gibi değiştir alt yapını. Dünya'da bizden çok nüfuslu ülkeler nasil çözmüşlerse bizimkiler de çözebilir. 

At kardeşim imza ne olur sanki 

Kota olayına gelince , ttnet in alt yapısı var zaten , sınırsız paketleri de var ama onların fiyatı daha yüksek . Adam alt yapıdan dolayı değil , senin paketine kısıtlama getirip diğer paket de o kısıtlamaları kaldırıp daha yüksek fiyata satmak. Kapitalizm in en büyük taktiği

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 6071 Toplam Mesaj: 55